BBC NEWS فارسی on Instagram: “مسئولان در هند به دنبال ببری هستند که در دو سال گذشته هشت نفر را کشته است. جدیدترین قربانی این ببر، یك روستایی سالخورده است. این مرد غروب…”

16/07/1399 06:19:00 ب.ظ

مسئولان در هند به دنبال زنده‌گیری ببری هستند که در دو سال گذشته هشت نفر را کشته است. جدیدترین قربانی این ببر، مرد سالخورده‌ای است که غروب دوشنبه مشغول جمع‌آوری هیزم د جنگلی در خامبادا، در حدود ۶۶۰ كیلومتری بمبئی بود.

12.8k Likes, 232 Comments - BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram: “مسئولان در هند به دنبال ببری هستند که در دو سال گذشته هشت نفر را کشته است. جدیدترین قربانی این…”

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

'ماسک' در تهران از شنبه اجباری است/جریمه‌ها در حال کارشناسی استمعاون کل وزارت بهداشت: *ماسک' در تهران از شنبه اجباری است *جریمه‌ها در حال کارشناسی است *نگران رفتار متناقض مردم هستیم *دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی دچار فرسودگی شده‌اند *مجبور هستیم در بعضی از مراکز حتی از کپسول اکسیژن استفاده کنیم اینا هم از ثمرات اربعین با شکوه هستش که فرمودید الگوی کشور های دیگه قراره بشه!

اعتراضات در قرقیزستان؛ مخالفان 'قدرت را در دست گرفتند' - BBC News فارسیبنابه گزارش ها مخالفان در قرقیزستان بعد از اعتراضات خشونت بار علیه آنچه تقلب در انتخابات می دانند کنترل قدرت را به دست گرفته اند. پیشتر دولت قرقیزستان نتایج انتخابات بحث برانگیز پارلمانی این کشور را باطل کرد. دوتا باسواد برای خودتون پیدا کنید لاشخورهای ولایت اخوندی روسیه باخت کاری که ما عرضشو نداشتیم

تهران مخوف'؛ چرا پایتخت ایران این شکلی است؟ - BBC News فارسیعلی رنجی پور، روزنامه نگار با نگاهی به الگوهای توسعه شهری تهران در دوران پهلوی و جمهوری اسلامی، نتیجه آن را شهری بی روح، نامنظم و فاقد ابتدایی ترین زیرساخت های شهری دانسته است که نشانی از هرج و مرج حاکم بر اذهان مردم و حکومت های ایران در چند دهه اخیر است. سقوط روز به روز بی بی سی فارسی يكي به يك شتر گير ميده ميگه چرا گردنت كجه؟ شتر قاطي ميكنه ميگه: آخه آدم عاقل كجاي من راست هست كه گردنم باشه. گه بخورید

دیدار غنی با خلیلزاد؛ دو طرف روی برقراری آتش‌بس در افغانستان تاکید کردند - BBC News فارسیمحمداشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان که به قطر رفته، عصر روز گذشته با زلمی خلیلزاد، نماینده ویژه آمریکا برای صلح افغانستان و ژنرال اسکات میلر، فرمانده عمومی نیروهای آمریکایی در این کشور، دیدار و در مورد لزوم برقراری آتش‌بس گفتگو کرده است. دو طرف در این دیدارها از افزایش خشونت‌ها ابراز نگرانی کردند. آقای خلیلزاد گفته که تلاش‌ها به هدف کاهش خشونت‌ها ادامه دارد تا منجر به آتش‌بس دایمی و همه‌جانبه شود.

'آقازاده' و سریال فساد در ایران - BBC News فارسیسال‌ها پیش به مناسبتی به همراه خبرنگاران به مراسمی رفتم که جمعی از وزرا و مسوولان در آنجا بودند، وقت برگشتن به ما گفتند می توانیم با هلی‌کوپتر برگردیم از لحظه‌ای که وارد هلی‌کوپتر شدم چشمم به مقام ارشدی افتاد که مداوم زیر لب ذکر می‌گفت و تسبیح او تا رسیدن به مقصد لحظه‌ای متوقف نشد و مداوم در گردش بود. تبلیغ مکنی سریال بسیجی هارو🤣🤣🤣🤣🤣 تیزر تبلیغاتی رفتی برای سریال ساخته شده توسط سپاه (موسسه اوج) خیلی کثیفی بی بی سی

کودک سوری یتیم به خانواده‌اش در کانادا پیوست - BBC News فارسییک دختربچه پنج‌ساله یتیم سوری که در اردوگاه پناهجویان سوری گیر افتاده بود، پس از ماه‌ها کمپین، به خانواده‌اش در کانادا پیوست.