جرج بوش، رئیس جمهوری پیشین آمریکا از کتاب جدیدش رونمایی کرد؛ ادای احترام به مهاجران

20/05/1399 05:17:00 ب.ظ

جرج بوش، رئیس جمهوری پیشین آمریکا از کتاب جدیدش رونمایی کرد؛ ادای احترام به مهاجران جرج بوش در دوران ریاست جمهوری خود بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ نیز تأکید بر اهمیت دستاوردهای مهاجران در آمریکا را یکی از اولویت‌های خود قرار داده بود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Oct 7, 2019 at 1:40pm PDT آقای بوش در مقدمه کتاب جدیدش مهاجرت را نه مسأله‌ای حزبی، بلکه موضوعی به شدت آمریکایی می‌داند که می‌تواند عامل ایجاد اتحاد باشد. او می‌گوید امیدوار است کتابش بتواند توجهات را به تأثیر مثبت مهاجران در کشور جلب کند.

پرتره‌ جرج بوش پدر در کنار پرتره پسرش- هر دو اثر کار جرج دبلیو بوش است جرج بوش پس از پایان دوران ریاست جمهوری‌اش به کشیدن پرتره و نگارش کتاب روی آورد. کتاب خاطرات او تحت عنوان «لحظه‌های تصمیم‌گیری» بیش از ۳ میلیون نسخه فروش داشته است و کتاب دیگرش «۴۱» که بر زندگی‌ پدرش جرج هربرت واکر بوش، چهل و یکمین رئیس جمهوری آمریکا، اختصاص دارد نیز جزو کتاب‌های پرفروش در آمریکا بوده است.

جرج دبلیو بوش قصد دارد بخشی از درآمد حاصل از فروش کتاب جدید خود را به سازمان‌هایی که به مهاجران کمک می‌کنند در آمریکا جا بیافتند و زندگی تازه‌ای را آغاز کنند، اهدا کند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

روانچی: آمریکا به ایران‌هراسی برای جلب حمایت از قطعنامه‌اش متوسل شده استنماینده ایران در سازمان ملل: آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل به طور فعال به ایران‌هراسی و زورگویی متوسل شده تا برای قطعنامه نامشروع خود که مخالف با قطعنامه ۲۲۳۱ است و به طور غیرقانونی به دنبال تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران است، حمایت جلب کند

پرزیدنت ترامپ: آمریکا به لبنان کمک فرستاده استپرزیدنت ترامپ: آمریکا به لبنان کمک فرستاده است دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز یکشنبه در موریس‌تاون ایالت نیوجرسی، پیش از پرواز به واشنگتن به خبرنگاران گفت که به دنبال انفجار سهمگین هفته گذشته در بیروت، ایالات متحده به لبنان کمک فرستاده است.

آرامش بازار نفت از محالات است/ بزودی جنگ نفتی عراق و عربستان آغاز می‌شودرئیس گروه مرکز مطالعات انرژی وین با بیان اینکه سطح ذخیره‌سازی در چین، به حدی رسیده که این کشور، حالا شروع به صادرات هم کرده است، گفت: من منتظر جنگ سهم بازار جدیدی بین عربستان و عراق در آینده‌ای نه چندان دور هستم.

اسپر: تعداد سربازان آمریکا در افغانستان به کمتر از 5 هزار نفر کاهش می‌یابدوزیر دفاع آمریكا اعلام کرد که تعداد سربازان این کشور در افغانستان تا پایان نوامبر به کمتر از 5 هزار نفر کاهش خواهد یافت. - خبرگزاری آناتولی

تغییرات یارانه‌ای در راه است/ ۲۲ میلیون نفری از دریافت نکردن یارانه معیشتی گلایه دارندنوبخت:تغییرات یارانه‌ای در راه است/ ۲۲ میلیون نفری از دریافت نکردن یارانه معیشتی گلایه دارند

فرار سرمایه از ایران شدت گرفته است؛ خروج نزدیک به ۱۰۰ میلیارد دلار طی ۹ سال🔺فرار سرمایه از ایران شدت گرفته است؛ خروج نزدیک به ۱۰۰ میلیارد دلار طی ۹ سال ⚡️همزمان با افزایش مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم_ایران بر اثر تداوم رکود و افزایش تورم، گزارش‌ها حاکی از شدت گرفتن روند خروج ارز از ایران طی سال‌های اخیر است.