جرج بوش، رئیس جمهوری پیشین آمریکا از کتاب جدیدش رونمایی کرد؛ ادای احترام به مهاجران

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جرج بوش، رئیس جمهوری پیشین آمریکا از کتاب جدیدش رونمایی کرد؛ ادای احترام به مهاجران جرج بوش در دوران ریاست جمهوری خود بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ نیز تأکید بر اهمیت دستاوردهای مهاجران در آمریکا را یکی از اولویت‌های خود قرار داده بود.

آقای بوش در مقدمه کتاب جدیدش مهاجرت را نه مسأله‌ای حزبی، بلکه موضوعی به شدت آمریکایی می‌داند که می‌تواند عامل ایجاد اتحاد باشد. او می‌گوید امیدوار است کتابش بتواند توجهات را به تأثیر مثبت مهاجران در کشور جلب کند.جرج بوش پس از پایان دوران ریاست جمهوری‌اش به کشیدن پرتره و نگارش کتاب روی آورد.

جرج دبلیو بوش قصد دارد بخشی از درآمد حاصل از فروش کتاب جدید خود را به سازمان‌هایی که به مهاجران کمک می‌کنند در آمریکا جا بیافتند و زندگی تازه‌ای را آغاز کنند، اهدا کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روانچی: آمریکا به ایران‌هراسی برای جلب حمایت از قطعنامه‌اش متوسل شده استنماینده ایران در سازمان ملل: آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل به طور فعال به ایران‌هراسی و زورگویی متوسل شده تا برای قطعنامه نامشروع خود که مخالف با قطعنامه ۲۲۳۱ است و به طور غیرقانونی به دنبال تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران است، حمایت جلب کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: آمریکا به لبنان کمک فرستاده استپرزیدنت ترامپ: آمریکا به لبنان کمک فرستاده است دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز یکشنبه در موریس‌تاون ایالت نیوجرسی، پیش از پرواز به واشنگتن به خبرنگاران گفت که به دنبال انفجار سهمگین هفته گذشته در بیروت، ایالات متحده به لبنان کمک فرستاده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آرامش بازار نفت از محالات است/ بزودی جنگ نفتی عراق و عربستان آغاز می‌شودرئیس گروه مرکز مطالعات انرژی وین با بیان اینکه سطح ذخیره‌سازی در چین، به حدی رسیده که این کشور، حالا شروع به صادرات هم کرده است، گفت: من منتظر جنگ سهم بازار جدیدی بین عربستان و عراق در آینده‌ای نه چندان دور هستم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اسپر: تعداد سربازان آمریکا در افغانستان به کمتر از 5 هزار نفر کاهش می‌یابدوزیر دفاع آمریكا اعلام کرد که تعداد سربازان این کشور در افغانستان تا پایان نوامبر به کمتر از 5 هزار نفر کاهش خواهد یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تغییرات یارانه‌ای در راه است/ ۲۲ میلیون نفری از دریافت نکردن یارانه معیشتی گلایه دارندنوبخت:تغییرات یارانه‌ای در راه است/ ۲۲ میلیون نفری از دریافت نکردن یارانه معیشتی گلایه دارند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرار سرمایه از ایران شدت گرفته است؛ خروج نزدیک به ۱۰۰ میلیارد دلار طی ۹ سال🔺فرار سرمایه از ایران شدت گرفته است؛ خروج نزدیک به ۱۰۰ میلیارد دلار طی ۹ سال ⚡️همزمان با افزایش مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم_ایران بر اثر تداوم رکود و افزایش تورم، گزارش‌ها حاکی از شدت گرفتن روند خروج ارز از ایران طی سال‌های اخیر است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »