🔴 پخش زنده | سخنان جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، درباره تنش بین روسیه و اوکراین

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔴 پخش زنده | سخنان جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، درباره تنش بین روسیه و اوکراین آقای بایدن با تاکید بر این که در صورت تجاوز روسیه خط لوله «نورد استریم ٢» بسته خواهد شد، گفت که چنین اقدامی از سوی روسیه شدیدترین تحریم‌های اقتصادی را در پی خواهد داشت.

رئیس جمهوری آمریکا روز سه‌شنبه بار دیگر هشدار داد که هرگونه تجاوز روسیه به اوکراین پاسخ قاطعانه ایالات متحده و هم‌پیمانان و شرکای آن را در پی خواهد داشت.

جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، روز سه‌شنبه ۲۶ بهمن طی سخنانی درباره بحران روسیه و اوکراین گفت، حمله روسیه به اوکراین با محکومیت گسترده بین‌المللی رو‌به‌رو خواهد شد و تاکید کرد که جهان فراموش نخواهد کرد که روسیه راه بیهوده ویرانی و مرگ را برگزیده است.آقای بایدن همچنین با تاکید بر این که در صورت تجاوز روسیه خط لوله «نورد استریم ٢» بسته خواهد شد، گفت که چنین اقدامی از سوی روسیه شدیدترین تحریم‌های اقتصادی را در پی خواهد داشت.

او با اشاره به این که واشنگتن از هر اینچ خاک ناتو دفاع خواهد کرد، افزود ایالات متحده به دنبال رویارویی مستقیم با روسیه نیست اما اگر روسیه آمریکا را هدف قرار دهد، آمریکا آماده واکنش خواهد بود. وی در بخش پایانی سخنانش تاکید کرد آمریکا و متحدانش برای آزادی که الان در معرض خطر هست، می‌ایستند چون در غیراین صورت در آینده باید بهای گزافی را بپردازند.

شما می‌توانید اظهارات رئیس جمهوری آمریکا را به طور زنده و با ترجمه همزمان در سایت، اینستاگرام، توییتر، یوتیوب، و فیسبوک صدای آمریکا مشاهده کنید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تحریم؟؟ من به عنوان یک ایرانی به روس ها می‌گویم ۴۳ سالست که ملت بزرگ ایران توسط تروریست های عالم یعنی آمریکا و اروپا تحریم هستند و هیچ کشوری به اندازه ایران عزیز تحریم نیست ولی تحریم ها را بجان خریده و هرروز پیشرفت کردیم ولی باج به ظالم ندادیم

کام آن مَن؟!

این بابا جلو باد معد خودشو نمتونه بگیره جلو گاز روسیه چطوری میخاد بگیره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس جمهوری آمریکا: احتمال حمله روسیه به اوکراین همچنان بسیار زیاد است؛ قاطعانه پاسخ خواهیم داد🔺 رئیس جمهوری آمریکا: احتمال حمله روسیه به اوکراین همچنان بسیار زیاد است؛ قاطعانه پاسخ خواهیم داد ▪ جو بایدن گفت که تهاجم مجدد روسیه «تحریم‌های شدید» و هزینه‌های هنگفت را برای مسکو به همراه خواهد داشت.. ⬇ بیشتر بخوانید: بَسی خنده دار. بایدن جوک میگوید وقتی پوتین حمله ب اوکراین نکند دیگر آمریکا نخواهد توانست ناتو را ب اوکراین گُسترش دهد اما چرا ! زیرا اکثریت شرق اوکراین تحت نفوذ روسیه میباشد و دارای جمعیت روس تَبارها. پس اگر ناتو ب او‌کراین کَشیده بشود آن کشور تجزیه و ب غربی شرقی تقسیم خواهد شُد دایی جان ناپلئون: همه بیخیال جنگ شدن، تو هنوز ول نمیکنی! مارکو برای ایران وخاورمیانه چه سوغاتی داری؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بحران روسیه و اوکراین؛ چرا جمهوری اسلامی به اجبار سکوت کرده است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمادگی جمهوری اسلامی ایران جهت مشارکت در عملیات‌های حفظ صلح ملل متحدسفیر و نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد در سخنرانی خود در کمیته ویژه حفظ صلح این سازمان آمادگی جمهوری اسلامی ایران را جهت مشارکت در عملیات‌های حفظ صلح ملل متحد از طریق اعزام گردان نظامی، پلیس، ناظران نظامی و نیز خدمات پشتیبانی به این مأموریت ها اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دکتر رئیسی فرارسیدن روز ملی جمهوری صربستان را تبریک گفترئیس جمهور در پیامی به همتای صربستانی خود ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی این کشور تصریح کرد: دو کشور از ظرفیت‌های گسترده‌ای برای همکاری در عرصه‌های دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی برخوردارند. آقاي رئيسي در تمام سفرهاي استاني و چند سفر خارجي دائماً از ظرفيت_گسترده صحبت ميكنن! بد نيست دو سه مثال هم بياورند كه از نظر ايشان اين ظرفيت هاي گسترده چيست و چه تعريفي دارد!!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

روایت متفاوت مسئولان جمهوری اسلامی از چشم‌انداز مذاکرات وین | DW | 14.02.2022وزیر خارجه جمهوری اسلامی رسیدن به توافق در وین را 'قابل دسترس' خوانده و شمخانی از افزایش سختی کار سخن ٰگفته است. سخنگوی وزارت خارجه هم تصریح کرده که در مذاکرات احیای برجام در وین 'بن‌بستی وجود ندارد'. عزیز دل برادر خداوکیلی توی تیم های اروپایی و آمریکا حرفا متفاوته یا از سمت ایران!!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آیا اهل سنت در جمهوری اسلامی آزادی دارند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »