5 کشته و 120 مجروح در پی وقوع زلزله 5.9 ریشتری در شمال غرب ایران

17/08/1398 11:07:00 ق.ظ

5 کشته و 120 مجروح در پی وقوع زلزله 5.9 ریشتری در شمال غرب ایران العربية

بنا به گزارش خبرگزاری‌های ایران بامداد جمعه 8 نوامبر 2019 در پی وقوع زلزله‌ای به بزرگی 5.9 در مقیاس طبق این گزارش، مرکز این زمین لرزه حوالی شهر تَرک از توابع بخش «کندوان» شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی گزارش شده است.

مرکز لرزه نگاری دانشگاه تهران گزارش کرد که این زمین لرزه در عمق 8 کیلومتری و در فاصله 65 کیلومتری غرب هروآباد (خلخال) به وقوع پیوسته است و زمان وقوع آن را ساعت 2:17 بامداد جمعه به وقت محلی مخابره کرد.

بنا به این گزارش شدت این زمین لرزه به حدی بود که نزدیک به 20 میلیون نفر در استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، گیلان، زنجان و اردبیل هم در پی وقوع این زلزله آن را احساس کرده‌اند. خبرگزاری رسمی ایران گفت شدت زلزله به حدی نسبتا بزرگ بوده که مردم را در نیمه شب مجبور به فرار از خانه‌هایشان کرده است.

به دنبال وقوع این زلزله در مناطق شمال غرب ایران، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در دستوری به رئیس سازمان مدیریت بحران خواستار رسیدگی سریع به وضعیت زلزله زدگان و مناطق زلزله زده شد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بستری شدن هنرپیشه سرشناس فرانسوی در بیمارستان در پی سکته مغزیکاترین دونو، هنرپیشه سرشناس فرانسوی، روز چهارشنبه ۱۵ آبان در پی سکته مغزی در بیمارستان بستری شد. عاخی نشسته خورده چقدر گفتم اینقدر سیگار نکش ننه!

ضرب و جرح معلم در پی «تنبیه» دانش‌آموز در کارونمثل اعترافات تلویزیونی شده ننشو باید گایید. باریکلا مملکت بی صاحب!! هر کسی خودش مجری قانون است چون دستگاه قضا طویله ای بیش نیست!!

تفاوت حمله به سفارت آمریکا در تهران و کنسولگری ایران در کربلا چیست؟کنسول گریه اما اون یکی سفارته 😂😂 به این HBaeidinejad برادر مکتبی خنگ بفرمایید برای اینکه دولت عراق آنرا محکوم کرده در نتیجه دست دولت در کار نبوده در صورتی که در ایران آخوند زده نه تنها حکومت محکوم نکرد بلکه یکی یکی شروع کردن به پشتیبانی از گروگانگیری خود خمینی ملعون که آنروزها خدای روی زمین بود تایید کرد

نگرانی مکرون از 'تغییر ژرف' در موضع ایران در قبال برجام | DW | 06.11.2019اقدامات ایران در راستای کاهش تعهدات برجامی نگرانی زیادی را در اتحادیه اروپا برانگیخته است. امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه از 'تغیر ژرف' در موضع ایران سخن گفته و آمریکا نیز ایران را به 'اخاذی هسته‌ای' متهم کرده است. خفه بابا ! وسط بازای عوضی ... هميشه . . به شخص نافهم يا كم فهم . . بچه سبز میگفتن . . در حقیقت خیلی وقته که . . من آقای مکرون را مثل یه بچه سبز میبینم، ایشون مثل بچه ها سرش زیر بالشت کرده که سر صدای هفتگی جلیقه سبزها یعنی مخالفینش نشنوه

نتایج انتخابات اخیر در آمریکا؛ دموکرات‌ها در ویرجینیا و جمهوری‌خواهان در می‌سی‌سی‌پی برنده شدندبرخی ایالت‌های آمریکا روز سه‌شنبه ۱۴ آبان شاهد برگزاری انتخابات بودند. در حالی که نتایج انتخابات برخی مناطق هنوز نهایی نشده است، اما بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که در برخی مناطق دموکرات‌ها و در برخی د فقط دو حزب: جمهوری خواه و دموکرات! ... این است کشور مدعی آزادی🙃

وقوع زلزله 5.4 ریشتری در اندونزی