4 نفر از مأموران زندان سقز به دلیل فرار زندانیان بازداشت شدند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۴ نفر از مأموران زندان_سقز به دلیل فرار زندانیان بازداشت شدند

به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح،مجتبی شیرودبزرگی رئیس سازمان قضایی کردستان گفت: بلافاصله پس از گزارش فرار زندانیان از زندان سقز و در اجرای دستور ریاست قوه قضائیه مبنی بر شناسایی و برخورد قاطع با قاصرین و مقصرین، پرونده‌ای در دادسرای نظامی ناحیه سقز تشکیل شده و رئیس دادسرا شخصاً در محل حاضر و تحقیقات میدانی را آغاز و دستورات قضایی لازم را با هماهنگی دادستان نظامی استان صادر می‌نماید.

وی تصریح کرد: در این ارتباط چند نفر از مأموران زندان سقز احضار و از آنان تحقیق به عمل آمد و 4 نفر از این افراد با صدور قرار تأمین روانه بازداشت و مابقی نیز با قرار‌های تأمین متناسب آزاد شدند. رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان کردستان گفت: تحقیقات تا دستیابی به علل و عوامل دخیل در وقوع این حادثه ادامه خواهد یافت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سناریویی که در آن 7میلیارد نفر به کرونا مبتلا شده و 40میلیون نفر می‌میرندهمزمان با افزایش سریع شمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در سرتاسر جهان، برخی دانشمندان و مراکز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مبتلایان به کووید۱۹ در کشور به ۳۵۴۰۸ نفر رسید/۲۵۱۷ نفر جان باختندجهانپور اعلام کرد: مبتلایان به کووید۱۹ در کشور به ۳۵۴۰۸ نفر رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عملیات گسترده‌ای برای دستگیری محکومان فراری از زندان استان کردستان آغاز شده استعملیات گسترده‌ای برای دستگیری محکومان فراری از زندان استان کردستان آغاز شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سمانه نوروزمرادی، یکی از زندانیان زندان اوین: بند زنان فاقد مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده بودامیدواریم آزادی اش همیشگی شود🌺❤ ایران وایر پدرسوخته شیطنت نکن. از اصطلاح 'مشروطه خواه' استفاده کن. shakilmonfared ایران وایر خوبه خوشحالم که دست فرشگردیها رو شد ممنونم که از سمانه_نوروز حمایت کردی. یکی از اعضاشون‌میگفت ایران وایر نایاکیه خواستی بگو اسکرین شاتش رو بزارم اینجا اشکان_یزدچی JashniMitra FarashgardFdn
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مرخصی نازنین زاغری از زندان برای دو هفته دیگر تمدید شد | DW | 29.03.2020نازنین زاغری-رتکلیف، شهروند ایرانی-بریتانیایی به علت احتمال شیوع بیماری کرونا موقتا از زندان اوین مرخص شده بود. دوره مرخصی او ۳۱ مارس به پایان می‌رسید. اکنون گفته می‌شود که مرخصی او تا نیمه آوریل سال جاری تمدید شده است. من نمیدونم این عن خانوم کیه همه جا اسمش هست!! فقط هم چون بریتانیاییه! بابا کیر تو آزادی و اسارت و مرخصی نازنین_زاغری ! این چه پخیه دقیقا چیکار کرده ؟ چرا انقد مهمه؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اوضاع زندان تبریز آرام است/ ترس از آتش‌سوزی باعث ناآرامی شدفرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان تبریز با اشاره به اینکه علت وقوع آتش سوزی در زندان تبریز در دست بررسی است، اضافه کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی و مالی نداشت و اوضاع نیز در زندان تبریز آرام است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »