''کسانی که ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند''

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه: کسانی که به دلیل عملیات چشمه_صلح علیه ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند

خبرگزاری آناتولی: کسانی که به دلیل عملیات چشمه صلح علیه ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اردوغان: ما با تمام دولت های آفریقایی همکاری کرده و از مردم آنها حمایت می کنیم.

اردوغان: کدام کشور استعمارگر در نسل کشی رواندا نقش داشت را حتما شما از ما بهتر می دانید.

اردوغان: از زمانی که سر کار آمدیم تاکنون تعداد سفارتخانه های خود را در آفریقا از 12 به 42 افزایش دادیم.

اردوغان: در نتیجه تلاش‌هایمان روابط ترکیه و کشورهای آفریقایی را به سطحی رساندیم که تا 15 سال پیش دستیابی به آن غیر قابل تصور بود.

اردوغان: در نتیجه تلاش‌هایمان روابط ترکیه و کشورهای آفریقایی را به سطحی رساندیم که تا 15 سال پیش دستیابی به آن غیر قابل تصور بود.

اردوغان: 10 هزار و 480 فارغ التحصیل آفریقایی در ترکیه، سفیران ما در این قاره بوده و به برادران آفریقایی ما خدمت می کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه٬ عقب‌نشینی گروه‌های تروریستی را از نزدیک رصد می کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

التون جان در کتاب جدید زندگینامه، از یک عمر تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن پدرش می گویدالتون جان در کتاب جدید زندگینامه، از یک عمر تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن پدرش می گوید او سه بار جایزه یک عمر دستاورد «بریت» را از انجمن موسیقی بریتانیا گرفته ، ۳۴ بار نامزد دریافت جایزه گرمی شده و ۵ بار این جایزه معتبر را برده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انفجار در ولایت ننگرهار افغانستان دستکم ۶۲ کشته بر جای گذاشترسانه های افغانستان گزارش می دهند که در جریان بمبگذاری در ولایت ننگرهار در شرق این کشور دستکم ۶۲ نفر کشته شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحولات سوریه؛ ماکرون: ترکیه مسئول ظهور مجدد داعش خواهد بودرجب طیب اردوغان می گوید که «منطقه امنیتی» مد نظر ترکیه برای پاکسازی از نیروهای شبه نظامی کرد تا وسعت ۴۴۰ کیلومتری در طول مرز کشورش با سوریه گسترش خواهد یافت. خردوغان خودش از ابوبکر بغدادی بدتره جەنابتان کارێک بکەن dwight_1001 خوابی یا بیدار ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توقف صادرات سلاح از اروپا به ترکیه تا چه حد عملی است؟با توجه به نتایج اقدام مشابهی که کشورهای اروپایی در مورد عربستان سعودی اتخاذ کردند، تا چه حد می‌توان به توقف صادرات سلاح به ترکیه امیدوار بود؟ کشف بزرگترین انبار سلاح و مهمات تروریست‌ها در راس العین نیروهای مسلح ترکیه در چارچوب عملیات چشمه صلح بزرگترین انبار سلاح و مهمات متعلق به تروریست‌ها در راس العین سوریه را کشف کردند. صفر.... اینقدر سلاح فروختن حالا جالا ترکیه، لازم نداره هر وقت لازم داشت آشتی میکنن.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویر هوایی کربلای معلیایرنا - کربلا - تصاویر نمایی هوایی از بین الحرمین در کربلای معلی را در شامگاه پنجشنبه و در آستانه اربعین حسینی نشان می دهد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »