'چهار نفر از اعضای ارکستر زهره در اسلواکی مفقود شدند'

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

'چهار نفر از اعضای ارکستر زهره در اسلواکی مفقود شده‌اند'

ایران اخبار, ایران سرفصلها

Image caption

خبرگزارش فرانسه گزارش داده که چهار نفر از اعضای ارکستر زهره، گروه موسیقی دختران افغانستان، پس از شرکت در یک جشنواره موسیقی از محل اقامت‌شان در یک هتل در یکی از شهرهای اسلواکی مفقود شده‌اند. احمد ناصر سرمست، بنیانگذار انستیتوی ملی موسیقی افغانستان و ارکستر زهره به بی‌بی‌سی گفت که:"هنوز در موقعیتی قرار ندارم که در این مورد چیزی بگویم. هنوز گروه به کابل نرسیده‌ است."پلیس اسلواکی گفته است که اعضای این ارکستر پس از شرکت در جشنواره به هتل برگشته بودند اما صبح روز بعد، چند نفر از اعضای این گروه مفقود شدند.AFP

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیراندازی در اربیل؛ 'دست کم یک دیپلمات ترکیه کشته شده است'وزارت خارجه ترکیه تایید کرده است که در جریان تیراندازی در رستورانی در اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق، یکی از کارکنان کنسولگری ترکیه در این شهر کشته شده است. خبرگزاری رویترز از کشته شدن سه نفر از جمله معاون کنسولگری ترکیه در اربیل در این حادثه خبر داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دعوت از کارگران برای حضور همه‌جانبه در انتخابات شورایاری‌هادبیرکل خانه کارگر از تمامی کارگران خواست با حضور در انتخابات شورایاری‌ها پیام کارگران که مشارکت همه‌جانبه است را منتقل کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سیاست یک بام و دو هوای صدا‌و‌سیما در قبال افراد دارای ناتوانی جسمیسازمان صدا‌و‌سیما در آخرین آگهی استخدامی‌اش، که ششم تیر ۱۳۹۸ منتشر شد، شروطی را برشمرده است که عملا از تبعیض در جذب نیرو در این سازمان حکایت دارد. ناتوانی_جسمی بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

افسانه رستاخیز: آیا شاه گفت پاسپورت بگیرید و بروید؟در نهایت، مقوله‌بندی شاه از ملت ایران در نسبت‌ش با اصول سه‌گانه‌ای که شالوده حزب رستاخیز بود درست وارونه پروپاگاندای اپوزیسیون اوست. هنوز با گذشت بیش از چهل سال بسیاری گمان می‌کنند شاه جمله‌ای را گفته که در واقع آنرا هرگز بر زبان نرانده است. با اینهمه، همین دسته‌بندی شاه نشان می‌داد که او به‌طور کلی مجال چندانی برای «مخالف سیاسی» و «حق ابراز مخالفت سیاسی» در نظر نمی‌گرفت، چنانکه اغلب مخالفان‌ش نیز قسم خورده بودند تا تاج و تخت او (و حتی ایران) را تحت نام مبارزه با ایادی امپریالیسم نابود کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دیپلمات ارشد آمریکا در زمان گروگانگیری کارکنان سفارت ایالات متحده در تهران در ۹۶ سالگی درگذشتدیپلمات ارشد آمریکا در زمان گروگانگیری کارکنان سفارت ایالات متحده در تهران در ۹۶ سالگی درگذشت زمانی که ویلیام سالیوان سفیر سابق آمریکا در تهران اوایل سال ۱۹۷۹ از سمت خود کناره گیری کرد، واشنگتن بروس لینگن را به عنوان رهبر کوتاه مدت سفارت در تهران برگزید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون: تهدید داعش از افغانستان پس از مذاکرات صلح با طالبان ادامه می‌یابددر گزارش اخیر وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون به کنگره آمریکا آمده که شاخه 'خراسان' گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) در شش ماه گذشته در افغانستان مناطق بیشتری را تحت کنترل درآورده است. بنا به ارزیابی پنتاگون هرچند که مذاکرات صلح میان آمریکا و طالبان به نتیجه برسد، 'داعش و برخی از نیروهای تندرو طالبان' همچنان از افغانستان در صدد حمله به نیروهای آمریکایی و افغان خواهند بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »