'هرگونه ایجاد تغییر در وضعیت تنگه هرمز منجر به ایجاد مقابله خطرناک می‌شود'

02/05/1398 08:09:00 ب.ظ

"هرگونه ایجاد تغییر در وضعیت تنگه هرمز منجر به ایجاد مقابله خطرناک می‌شود" مشاور رهبر ایران در هشداری به اروپا اعلام کرد هرگونه ایجاد تغییر در وضعیت تنگه هرمز منجر به ایجاد یک مقابله خطرناک می‌شود.

Fatemeh Zengeneh |

Istanbul استانبول/ خبرگزاری آناتولی حسین دهقان، مشاور رهبر ایران اعلام کرد که"هرگونه ایجاد تغییر در وضعیت تنگه هرمز منجر به ایجاد مقابله خطرناک می‌شود. پیشنهاد انگلیس برای ایجاد نیروی اروپایی در تنگه هرمز پیامدهای پیش بینی نشده‌ای به دنبال خواهد داشت."

دهقان در گفتگو با «شبکه الجزیره» اظهار داشت: پیشنهاد انگلیس برای ایجاد نیروی اروپایی در تنگه هرمز پیامدهای پیش بینی نشده‌ای به دنبال خواهد داشت. معادله ما در تنگه هرمز این است که یا همه طرف‌ها نفت خود را با امنیت صادر کنند یا اینکه هیچکس امنیت ندارد. headtopics.com

وی افزود: اگر واشنگتن جنگی را آغاز کند تمام پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه مورد هدف قرار خواهند گرفت، تحت هیچ شرایطی با ترامپ گفت وگو نمی‌کنیم و تهدید به جنگ تنها یک فریب است. هرگونه جنگ آمریکا علیه ما به معنای مقابله با ایران و تمام متحدان آن در منطقه است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دیدار نماینده ویژه آمریکا با سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در آنکارا

برای دست‌یابی به امنیت، نیازمند گفت‌وگوی منطقه‌ای هستیم/ برخی کشورهای عربی، مستقل از آمریکا قادر به آغاز مذاکره با ایران نیستند/ رئیس‌جمهور آمریکا مثل یک تاجر عمل می‌کندیک تحلیلگر سیاسی مستقر در آنکار گفت: دو عامل وجود دارد که در مقطع کنونی می‌تواند از شکل‌گیری گفت‌و‌گوهای منطقه‎ای جلوگیری کند. نخستین عامل ناتوانی برخی از کشورهای عربی در ایجاد این گفت‌وگو مستقل از ایالات متحده آمریکا و دوم، بی اعتمادی عمیق به سیاست‌های منطقه ای ایران است. البته اکثر کشورهای عربی به دو دلیل تجربیات تاریخی و چندلایه بودن مراکز قدرت در تهران ابتکارات گفت‌وگوی ایرانی را جدی نمی‌گیرند.

حمایت از فلسطین واجب اسلامی استلاریجانی در دیدار نایب‌رئیس دفتر سیاسی حماس: *ایران حمایت از فلسطین را واجب اسلامی می‌داند *باید مسیر مقاومت را دنبال کرد و این تنها راه ایجاد پشیمانی در دشمنان فلسطین است تا حالا چه غلطی کردن بجز اینکه کشته دادن وموشکهارا به جای بایر زدند جانور۲تابعیتی اخوندفاسدهمیشه درصحنه فاسدمشغول کار در زورخانه چهل_سال از این کنداب خیلی از دهانت بیرون زده و فلسطینی هاباکول خوردن،جان،مال خانه‌هایشان ازدست دادن،در سایه،تو،برادارن فاسدوحماس هرچه مال ما بوده غارت کردید. Iran Rouhani_ir Majlis_ir Mashhad_2017 Khamenei_fa

حقایق و آمارهایی از صنعت توریسم در چیندرآمد سالانه چین از صنعت توریسم، از سال 2016، حدود سه تریلیون و 94 میلیارد یوان بوده که نسبت به سال قبل از آن 15.2 درصد افزایش پیدا کرده است. این صنعت 2.1 درصد از تولید ناخالص ملی را تشکیل داده و باعث ایجاد 22 و نیم میلیون شغل شده است. اگر شغل‌های باواسطه را هم از سال 2015 در نظر بگیریم، تاثیر توریسم بر ایجاد شغل در چین بسیار بیشتر از این خواهد بود و به حدود 65 میلیون شغل خواهد رسید.

آمریکا خارجیان را از خدمات‌رسانی به شرکت‌های هواپیمایی ایران برحذر داشتوزارت خزانه‌داری آمریکا به اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در تامین نیازهای هواپیمایی مسافربری هشدار داده است که از ارائه هرگونه خدمات به شرکت‌های هواپیمایی و هواپیماهای تحریم شده ایران خودداری کنند و در غیر اینصورت با تحریم و مجازات‌های پیش‌بینی شده در قوانین آمریکا مواجه خواهند شد. بیشتر «فعالیت های بدخواهانه» جمهوری اسلامی، از طریق شرکت های هواپیمایی انجام می شود. انتقال پول... انتقال سلاح... انتقال تکنولوژی هسته ای... انتقال اشخاص... و ... به كجاها دارن متوسل ميشن، هواپيماي مسافربري كه مردم عادي رو ميبره! بيشتر از اينكه بايد براي امريكا تاسف خورد، بايد براي ايرانياني كه حامي اين تحريمها هستن تاسف خورد خارجیان کیه نابغه؟

نیروگاه اتمی و کشتی‌ها قربانیان موج گرماپیش‌بینی می‌شود گرمای سوزان امروز در بخش وسیعی از اروپا رکورد بشکند. موج گرما نگرانی‌هایی را در زمینه چگونگی تامین انرژی و اختلال در سیستم حمل و نقل ایجاد کرده است.