'نمی‌خواهم پسرم تروریست باشد'

19/06/1398 03:11:00 ب.ظ

یکی از تحصن کنندگان در مقابل ساختمان حزب دموکراتیک خلق‌ها در دیاربکر ترکیه خواهان آزادی فرزندش از دست تروریست‌های پ.ک.ک شده و اعلام کرد که نمی‌خواهد پسرش تروریست باشد.

یکی از تحصن کنندگان در مقابل ساختمان حزب دموکراتیک خلق‌ها در دیاربکر ترکیه خواهان آزادی فرزندش از دست تروریست‌های پ.ک.ک شده و اعلام کرد که نمی‌خواهد پسرش تروریست باشد. - خبرگزاری آناتولی "نمی‌خواهم پسرم تروریست باشد" یکی از تحصن کنندگان در مقابل ساختمان حزب دموکراتیک خلق‌ها در دیاربکر ترکیه خواهان آزادی فرزندش از دست تروریست‌های پ.ک.ک شده و اعلام کرد که نمی‌خواهد پسرش تروریست باشد. 10.09.

2019

دیاربکر/خبرگزاری آناتولی صالح آیدو، یکی از تحصن کنندگان در مقابل ساختمان حزب دموکراتیک خلق‌ها در دیاربکر ترکیه با در دست داشتن عکس پسر جوان خود٬ به مسئولان این حزب معترض شده و از آن‌ها خواهان آزادی فرزندش از دست تروریست‌های پ.ک.ک و بازگردن وی به خانه شده است.

آیدو در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی، سران و مسئولان حزب دموکراتیک خلق‌ها را عامل اصلی ربوده شدن و پیوستن پسر‌ش محمت آیدو 20 ساله‌ به گروه تروریستی پ.ک.ک دانسته و اظهارداشت:"فرزندم توسط حزب دموکراتیک خلق‌ها ربوده و جهت الحاق به گروه تروریستی پ.ک.ک به کوه فرستاده شده‌ است. نمی‌خواهم پسرم تروریست باشد". headtopics.com

وی با بیان اینکه فرزندش را از جشن نوروز سال‌جاری تاکنون ندیده است، افزود:"فردی که با وی دیدار کردم به من گفت که پسرم به کوه رفته است. حتی نام مستعارپسرم را نیز به من اعلام کرد. این فرد همیشه در کنگره‌های حزب مذکور شرکت می‌کند. پسرم را با تهدید به جشن نوروز برده و پس از 22 مارس گذشته نتوانستم با پسرم تماس بگیرم".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

پانزده تروریست داعش در عراق به هلاکت رسیدنددر عملیات نیروهای امنیتی عراق در شمال استان صلاح‌الدین، 15 تروریست داعش به هلاکت رسیدند. - خبرگزاری آناتولی

پلیس آلمان بیوه تروریست معروف داعش در هامبورگ را بازداشت کرد | DW | 09.09.2019دادستان کل آلمان دستور بازداشت بیوه دنیس کاسپرت، خواننده سابق موسیقی رپ و تروریست شناخته‌شده گروه 'دولت اسلامی' را در هامبورگ صادر کرد. اومیمه آ. مظنون به همکاری با گروه تروریستی داعش در سوریه است.

مادران محروم از گریه بر گور فرزندان، آن‌ها فقط آدرس مزار فرزندانشان را می‌خواهندموضوع ناپدیدشدگان_قهری را سازمان‌های غیردولتی عمدتا آمریکای لاتین در مجامع بین‌المللی مطرح کردند و اکنون، کشورهایی مانند جمهوری اسلامی ایران که چنین کارهایی کرده‌اند یا هنوز می‌‌کنند زیر فشار افکارعمومی و سازمان‌های حقوق‌ بشری قرار گرفته‌اند.

مایک پمپئو: آمریکا آماده است هر کاری که لازم باشد برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای انجام دهدوزیر خارجه ایالات متحده روز یکشنبه ۱۷ شهریور در مصاحبه با شبکه خبری فاکس، با اشاره به اقدامات ایران در عبور از تعهداتش در توافق هسته‌ای تابستان ۱۳۹۴ گفت که جمهوری اسلامی هرگز به سلاح اتمی دست نخواهد ی

توصیه‌های ایمنی آتش‌نشانی درباره برگزاری مراسم خیمه‌سوزان و شام غریبانسخنگوی آتش نشانی: *هنگام برگزاری مراسم خیمه سوزی حتماً باید کپسول آتش‌نشانی و شیلنگ آب در محل باشد *محل آتش‌زدن خیمه‌ها از پارچه‌های هیات، کابل های برق و... فاصله مناسبی داشته باشد *عزادارانی که در این محل‌ها حضور دارند از نزدیک شدن به آتش خودداری کنند

قاچاق روزانه هفت میلیون لیتر سوخت در مرز‌ها