'مراکز لجستیک' ترکیه، تسهیل کننده صادرات و تجارت کشور خواهد بود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر تجارت ترکیه از برنامه‌ریزی برای ایجاد مراکز لجستیک اقتصادی در نقاط مختلف جهان برای تسهیل صادرات و تجارت خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر تجارت ترکیه از برنامه‌ریزی برای ایجاد مراکز لجستیک اقتصادی در نقاط مختلف جهان برای تسهیل صادرات و تجارت خبر داد.رخسار پكجان، وزیر تجارت ترکیه اعلام کرد كه در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد مراكز تداركات خارجی در آفریقا، آمریكا، اروپا، روسیه و خاور دور هستند كه هدف آنها رساندن سریع‌تر و مقرون به صرفه محصولات تركیه به بازارهای خارجی است.

وی تصریح کرد كه هدف آنها افزایش كارآیی زنجیره تامین و توزیع صادرات و اطمینان از تحویل محصولات صادراتی آنها به بازارهای جدید به كارآمدترین روش است. در این زمینه ایجاد تسهیلات زیرساختی لازم برای افزایش عملکرد صادرات در بازارهای مهم از جمله اولویتهای وزارتخانه است. پکجان با اشاره به اینکه مراکز تدارکات تحت پوشش وزارتخانه به مدت 5 سال پشتیبانی می شود، اظهار داشت: به کسانی که در 3 سال گذشته حداقل از 50 درصد ظرفیتشان استفاده کنند٬ یک دوره اضافی تا 5 سال ارائه خواهد شد. همچنین کل دوره پشتیبانی نمی تواند بیش از 10 سال باشد.

وی با بیان اینکه این مراکز متشکل از مناطق خدماتی مختلف مانند ذخیره سازی، بارگیری و تخلیه، حمل و نقل، ادغام بار و تقسیم مربوط به محصولات صادراتی ترکیه است٬ گفت: محصولات ترکیه با مراکز لجستیک به سهولت بیشتری به بازارهای جدید خواهند رسید. این مراکز که باعث افزایش رقابت در بازارها می‌شوند، نقش مراکز توزیع را بر عهده گرفته و افزایش صادرات پایدار برای این مناطق را رقم خواهد زد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرار زندانیان پس از سیطره گروه‌های مسلح بر مراکز امنیتی فلوجه- اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimخبرگزاری تسنیم: استاندار الانبار عراق از کاهش اوضاع امنیتی در شهر فلوجه در پی سیطره افراد مسلح مخالف دولت نوری المالکی بر مراکز امنیتی این شهر خبر داد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حجم صادرات مرکبات و میوه ترکیه به ایتالیا به 4 میلیون دلار رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفارت آمریکا در ترکیه هشدار امنیتی صادر و خدمات ویزا را متوقف کرددر بیانیه این سفارتخانه آمده است که خدمات شهروندی و ویزا به طور موقت در تمام کنسولگری‌های ایالات متحده در ترکیه به حالت تعلیق در خواهد آمد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فائوچی: واکسن کرونا قبل از پایان سال میلادی، به صورت محدود آماده می‌شورئیس مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا می‌گوید دسترسی گسترده واکسن کرونا در ماه‌های ابتدایی سال آینده میلادی عملی خواهد بود. د جون بشریت هم ضامن سیاسی کاری این ضد بشرها
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

منابع صهیونیستی: قطر سازشگر بعدی است- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمنابع صهیونیست: قطر سازشگر بعدی است تن دادن قطر به امضای توافق عادی سازی روابط با اسرائیل، پیروزی و دستآورد حقیقی برای تل آویو خواهد بود، چرا که دوحه ارتباط قوی با حماس و اخوان المسلمین دارد التطبيع_خيانة همه‌ی عرب‌ها با اسراییل دوست شدند و عرب‌های فلسطین هم با اسراییل دوست می‌شوند و در اسراییل زندگی خواهند کرد! اون‌وقت ملت ایران که عرب نیستند چرا بایستی این همه فشار بین‌المللی را تحمل کنند؟ با آمریکا و اسراییل دوست شوید و در عوض از مسلمانان چین دفاع کنید! آن‌ها هم مسلمانند حال مقام عظما چگونه است؟!😁😁😁 ای جان😂😂😂
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رستوران‌دارهای عصبانی در ایتالیا با پلیس درگیر شدنددرگیری رستوران‌دارهای ایتالیایی با پلیس این کشور به دنبال وضع قوانین و مقررات منع آمد و شد و محدودیت های جدید کرونایی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »