'شرق فرات به صاحبان اصلی‌اش باز گردانده می شود'

27/07/1398 11:48 ب.ظ

رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلابی و مخالفان سوریه گفت که شرق فرات با عملیات چشمه صلح ترکیه به صاحبان اصلی‌اش باز گردانده می شود. - خبرگزاری آناتولی

"شرق فرات به صاحبان اصلی‌اش باز گردانده می شود"رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلابی و مخالفان سوریه گفت که شرق فرات با عملیات چشمه صلح ترکیه به صاحبان اصلی‌اش باز گردانده می شود.انس العبده، رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلابی و مخالفان سوریه در گفتگو با خبرنگار آناتولی درباره عملیات چشمه صلح ترکیه و منطقه امن اعلام کرد: با این عملیات شرق فرات از تروریست ها پاکسازی شده و صاحبان اصلی آن به خانه هایشان بازخواهند گشت.

رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلابی و مخالفان سوریه گفت که شرق فرات با عملیات چشمه صلح ترکیه به صاحبان اصلی‌اش باز گردانده می شود.انس العبده، رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلابی و مخالفان سوریه در گفتگو با خبرنگار آناتولی درباره عملیات چشمه صلح ترکیه و منطقه امن اعلام کرد: با این عملیات شرق فرات از تروریست ها پاکسازی شده و صاحبان اصلی آن به خانه هایشان بازخواهند گشت.

همچنین وی تاکید کرد که ترکیه و ارتش ملی سوریه ثبات خود درباره ایجاد منطقه امن در شرق فرات را ثابت کردند. وی افزود: اگر عملیات چشمه صلح نبوده منطقه امن نیز تشکیل نمی شد. این عملیات به منظور مبارزه با تروریسم و حفظ تمامیت ارضی سوریه آغاز شده است.

وی با تاکید بر اینکه ارتش ترکیه و ارتش ملی سوریه در مدت زمان کوتاهی به موفقیت بزرگی رسیدند گفت: با عملیات چشمه صلح شرق فرات از تروریست ها پاکسازی شده و صاحبان اصلی آن به خانه هایشان بازخواهند گشت. رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلابی و مخالفان سوریه حمایت خود از توافقنامه میان ترکیه و آمریکا بر سر ایجاد منطقه امن نیز تاکید کرد. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

یک سرباز عراقی توسط داعش در شرق این کشور کشته شدبر اثر حمله گروه تروریستی داعش به مواضع نظامیان عراقی در استان دیاله یک سرباز ارتش این کشور کشته و یک نفر دیگر زخمی شد. - خبرگزاری آناتولی

به‌رغم توافق آتش‌بس، درگیری‌ها در شمال شرق سوریه همچنان ادامه داردبه‌رغم توافق آتش‌بس، درگیری‌ها در شمال شرق سوریه همچنان ادامه دارد به دنبال سفر مایک پنس معاون رئیس جمهوری و مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا به ترکیه، آنکارا دیروز با یک آتش‌بس پنج روزه در مناطق کردنشین سوریه موافقت کرد. چون ترکیە و خردوغان فاشیست بە دنبال انفال ملت کوردە اما کور خوندە اگە جنگو تمام نکنە ما امادگی داریم جنگو ببریم تو شهر های ترکیە انوقت ببینیم کی بازی رو میبازە😆انوقت بهش میفهمونیم جنگ یعنی چی ببینیم تو شهر های توریستی هم میتونە از هواپیما استفادە کنە😆😆😆😆

خداحافظی آمریکا از خاورمیانه، سلام سعودی‌ها به ایران/ اوپک کجدار و مریز، مطلوب روسیه و غرب استیک کارشناس حوزه انرژی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: خداحافظی آمریکا از خاورمیانه، سلام سعودی‌ها به ایران/ اوپک کجدار و مریز، مطلوب روسیه و غرب است کجدار و مریض*******

گریفیتس: دولت یمن باید با اقتدار کامل به عدن باز گرددمارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در یمن روز جمعه 18 اکتبر بر لزوم بازگشت دولت قانونی یمن خب. بمباران وموشک باران وکشتار های روزانه ی امارات وعربستان وائتلاف اینها خودش اجرای طرح برگشت با اقتدارکامل است این دولت غیرقانونی ومستعفی یمنی است اما کور خوانده اید.

بازگشت ۷۵ درصد زائران اربعین به کشورفرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: تاکنون‌ ۷۵ درصد از جمعیت زائران ایرانی اربعین حسینی از طریق مرزهای چهارگانه به کشور باز گشته اند.

انفجار در ولایت ننگرهار افغانستان دستکم ۶۲ کشته بر جای گذاشترسانه های افغانستان گزارش می دهند که در جریان بمبگذاری در ولایت ننگرهار در شرق این کشور دستکم ۶۲ نفر کشته شدند.

"شرق فرات به صاحبان اصلی‌اش باز گردانده می شود"

رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلابی و مخالفان سوریه گفت که شرق فرات با عملیات چشمه صلح ترکیه به صاحبان اصلی‌اش باز گردانده می شود.انس العبده، رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلابی و مخالفان سوریه در گفتگو با خبرنگار آناتولی درباره عملیات چشمه صلح ترکیه و منطقه امن اعلام کرد: با این عملیات شرق فرات از تروریست ها پاکسازی شده و صاحبان اصلی آن به خانه هایشان بازخواهند گشت.

همچنین وی تاکید کرد که ترکیه و ارتش ملی سوریه ثبات خود درباره ایجاد منطقه امن در شرق فرات را ثابت کردند.

وی افزود: اگر عملیات چشمه صلح نبوده منطقه امن نیز تشکیل نمی شد. این عملیات به منظور مبارزه با تروریسم و حفظ تمامیت ارضی سوریه آغاز شده است.

وی با تاکید بر اینکه ارتش ترکیه و ارتش ملی سوریه در مدت زمان کوتاهی به موفقیت بزرگی رسیدند گفت: با عملیات چشمه صلح شرق فرات از تروریست ها پاکسازی شده و صاحبان اصلی آن به خانه هایشان بازخواهند گشت.

رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلابی و مخالفان سوریه حمایت خود از توافقنامه میان ترکیه و آمریکا بر سر ایجاد منطقه امن نیز تاکید کرد.

گفتنی است عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه به همراهی نیروهای ارتش ملی سوریه در شرق فرات در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد.

عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه مطابق با قوانین بین‌المللی و بر اساس حق ذاتی دفاع مشروع مقرر در ماده 51 منشور سازمان ملل متحد و قطعنامه های شورای امنیت این نهاد درباره مبارزه با تروریسم انجام مى شود.