'شبح گل سرخ' با قیمت تقریبا ۲۰ میلیون یورو فروخته شد | DW | 12.11.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یکی از بزرگترین الماس‌هایی که تاکنون تراش خورده است، در سوئیس به حراج گذاشته شد. این الماس نام یکی از باله‌های مشهور روسی را بر خود دارد و کارشناسان حراجی لقب 'اعجاز طبیعت' را به او داده‌اند.

یکی از بزرگترین الماس‌هایی که تاکنون تراش خورده است، در سوئیس به حراج گذاشته شد. این الماس نام یکی از باله‌های مشهور روسی را بر خود دارد و کارشناسان حراجی لقب"اعجاز طبیعت" را به او داده‌اند.یک سنگ قیمتی، یک قطعه الماس به وزن ۸۳/ ۱۴ قیراط با نام"شبح گل سرخ" در عرض تنها چند دقیقه در حراجی آنلاین به فروش رسید. به چه قیمتی؟ به گزارش حراجی ساتبیز از ژنو، به قیمت ۲۱ میلیون فرانک سوییس یا به عبارتی ۵ / ۱۹ میلیون یورو.

بنوا رپلین، دلال حراج، به این الماس صورتی رنگ لقب"اعجاز طبیعت" داده بود. این قطعه الماس که به بزرگی یک تیله است، از سنگی به وزن ۹۵/ ۲۷ تراشیده شده که در سال ۲۰۱۷ در معدن الروسا در منطقه یاقوتستان در شمال شرقی روسیه کشف شده بود. الروسا شرکت استخراج معدن الماس روسی است که در زمینه اکتشاف، استخراج، تولید و فروش الماس فعالیت می‌کند.مؤسسه گوهرشناسی قیمتی آمریکا به این الماس بالاترین درجه رنگ و خلوص را داده است. بر پایه داده‌های این مؤسسه، تنها یک درصد از این الماس صورتی بیش از ده قیراط دارد.بالاترین قیمتی که تا کنون برای الماسی در این رنگ تعیین شده است، تقریبا ۷ / ۶۶ میلیون یوروست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خرید در حراجبهای دنیا یکی از مهم‌ترین مقاصدشان پولشویی است ، جالبه که اسم خریدار هم محفوظه!!! این جماعت چه کسانی هستند که در سطح دنیا حکمرانی میکنند و در حاشیه امن کامل هستند؟؟؟

از بايدن خواب الود چه خبر..؟!؟!؟😂😂😂

آفرین. شما تو همین خبرها و مقالات مرغ مگس خوار و الماس جولان بده کسی با چپ بودنت کاری نداره.... طرف سیاست بیایی خراب میکنی.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بانوی گل سرخ | DW | 10.02.2021روزشمار: بانوی گل سرخ ۲۲ بهمن ۱۳۸۳؛ ۱۶ سال پيش در چنين روزی شهيندخت سرلتی (صنعتی زاده) در تهران درگذشت. او با ايجاد كشتزار گل سرخ سرنوشت كشاورزی يك منطقه را در ايران دگرگون كرد. رخشان بنی اعتماد و مجتبی میر طهماسب در مجموعه کارستان یک مستند از کار او ساختند به نام “بانوی گل سرخ” او در زمین‌هایی که برای سالیان خشخاش کشت می شد مزرعه گل سرخ و مواد بدست آمده از آن ایجاد کرد. ببخشید ایشون در تهران فوت نکردن ایشون در اثر تصادف رانندگی از دنیا رفتن. اقای صنعتی توی اون فیلم مستند اینو میگن زهرا رو چرا ترجمه کردید ؟!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پیروزی استقلال مقابل ماشین‌سازی با تک گل ۳ امتیازی میلیچمصاف استقلال و ماشین‌سازی تبریز در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر با برتری یک بر صفر شاگردان محمود فکری به پایان رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فعالان مدنی به زنان پناهجو در ادلب شاخه گل اهدا کردندفعالان مدنی زن ترکیه‌ای و سوئیسی به زنان ساکن در اردوگاه‌های پناهجویان در ادلب سوریه به مناسبت روز «جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان» شاخه‌های گل تقدیم کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ششمین جشنواره گل زعفران در هرات افغانستان برگزار شدششمین جشنواره‌ گل زعفران با حضور کشاورزان، تولیدکنندگان و صادرکنندگان این محصول در هرات در غرب افغانستان برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پائولو رُسی، آقای گل جام جهانی ۱۹۸۲ ایتالیا درگذشت - BBC News فارسیپائولو رُسی، بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا، که نقش مهمی در قهرمانی این تیم در جام جهانی سال ۱۹۸۲ داشت در سن ۶۴ سالگی درگذشت.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »