الماس صورتی, گرانترین الماس, الماس, حراجی

الماس صورتی, گرانترین الماس

'شبح گل سرخ' با قیمت تقریبا ۲۰ میلیون یورو فروخته شد | DW | 12.11.2020

یکی از بزرگترین الماس‌هایی که تاکنون تراش خورده است، در سوئیس به حراج گذاشته شد. این الماس نام یکی از باله‌های مشهور روسی را بر خود دارد و کارشناسان حراجی لقب 'اعجاز طبیعت' را به او داده‌اند.

12/11/2020 11:38:00 ق.ظ

یکی از بزرگترین الماس ‌هایی که تاکنون تراش خورده است، در سوئیس به حراج گذاشته شد. این الماس نام یکی از باله‌های مشهور روسی را بر خود دارد و کارشناسان حراجی لقب 'اعجاز طبیعت' را به او داده‌اند.

یکی از بزرگترین الماس ‌هایی که تاکنون تراش خورده است، در سوئیس به حراج گذاشته شد. این الماس نام یکی از باله‌های مشهور روسی را بر خود دارد و کارشناسان حراجی لقب 'اعجاز طبیعت' را به او داده‌اند.

"شبح گل سرخ" با قیمت تقریبا ۲۰ میلیون یورو فروخته شدیکی از بزرگترین الماس‌هایی که تاکنون تراش خورده است، در سوئیس به حراج گذاشته شد. این الماس نام یکی از باله‌های مشهور روسی را بر خود دارد و کارشناسان حراجی لقب"اعجاز طبیعت" را به او داده‌اند.

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim سرکوب تجمعات اعتراضی در تهران؛ شعار «مرگ بر دیکتاتور» در حمایت از خوزستان جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021

الماس"شبح گل سرخ" در حراجی ساتبیز: اعجاز طبیعتیک سنگ قیمتی، یک قطعه الماس به وزن ۸۳/ ۱۴ قیراط با نام"شبح گل سرخ" در عرض تنها چند دقیقه در حراجی آنلاین به فروش رسید. به چه قیمتی؟ به گزارش حراجی ساتبیز از ژنو، به قیمت ۲۱ میلیون فرانک سوییس یا به عبارتی ۵ / ۱۹ میلیون یورو.

کارشناسان قیمت این قطعه الماس را که اکنون مالک جدیدی دارد، حتی تا ۳۲ میلیون یورو هم تخمین زده بودند.خریدار این قطعه الماس که به گزارش حراجی ساتبیز تلفنی در این حراج شرکت کرده بود، نخواسته نامش فاش شود. گفتنی است که افزون بر قیمت خالص خرید، هزینه‌هایی جانبی بالغ بر چند میلیون یورو هم متوجه خریدار خواهد بود.  headtopics.com

بنوا رپلین، دلال حراج، به این الماس صورتی رنگ لقب"اعجاز طبیعت" داده بود. این قطعه الماس که به بزرگی یک تیله است، از سنگی به وزن ۹۵/ ۲۷ تراشیده شده که در سال ۲۰۱۷ در معدن الروسا در منطقه یاقوتستان در شمال شرقی روسیه کشف شده بود.الروسا شرکت استخراج معدن الماس روسی است که در زمینه اکتشاف، استخراج، تولید و فروش الماس فعالیت می‌کند.

برش و تراش این الماس به شکل بیضی حدودا یک سال طول کشید.مؤسسه گوهرشناسی قیمتی آمریکا به این الماس بالاترین درجه رنگ و خلوص را داده است. بر پایه داده‌های این مؤسسه، تنها یک درصد از این الماس صورتی بیش از ده قیراط دارد."ستاره‌ی صورتی" با تقریبا ۱۲ گرم وزن

بالاترین قیمتی که تا کنون برای الماسی در این رنگ تعیین شده است، تقریبا ۷ / ۶۶ میلیون یوروست. این الماس که از آفریقای جنوبی به دست آمده"ستاره صورتی" نام دارد و با ۶ / ۵۹ قیراط وزن در سال ۲۰۱۷ در هنگ کنگ توسط مالک جدیدی خریداری شد. ادامه مطلب: DW فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

خرید در حراجبهای دنیا یکی از مهم‌ترین مقاصدشان پولشویی است ، جالبه که اسم خریدار هم محفوظه!!! این جماعت چه کسانی هستند که در سطح دنیا حکمرانی میکنند و در حاشیه امن کامل هستند؟؟؟ از بايدن خواب الود چه خبر..؟!؟!؟😂😂😂 آفرین. شما تو همین خبرها و مقالات مرغ مگس خوار و الماس جولان بده کسی با چپ بودنت کاری نداره.... طرف سیاست بیایی خراب میکنی.

بانوی گل سرخ | DW | 10.02.2021روزشمار: بانوی گل سرخ ۲۲ بهمن ۱۳۸۳؛ ۱۶ سال پيش در چنين روزی شهيندخت سرلتی (صنعتی زاده) در تهران درگذشت. او با ايجاد كشتزار گل سرخ سرنوشت كشاورزی يك منطقه را در ايران دگرگون كرد. رخشان بنی اعتماد و مجتبی میر طهماسب در مجموعه کارستان یک مستند از کار او ساختند به نام “بانوی گل سرخ” او در زمین‌هایی که برای سالیان خشخاش کشت می شد مزرعه گل سرخ و مواد بدست آمده از آن ایجاد کرد. ببخشید ایشون در تهران فوت نکردن ایشون در اثر تصادف رانندگی از دنیا رفتن. اقای صنعتی توی اون فیلم مستند اینو میگن زهرا رو چرا ترجمه کردید ؟!

پیروزی استقلال مقابل ماشین‌سازی با تک گل ۳ امتیازی میلیچمصاف استقلال و ماشین‌سازی تبریز در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر با برتری یک بر صفر شاگردان محمود فکری به پایان رسید.

فعالان مدنی به زنان پناهجو در ادلب شاخه گل اهدا کردندفعالان مدنی زن ترکیه‌ای و سوئیسی به زنان ساکن در اردوگاه‌های پناهجویان در ادلب سوریه به مناسبت روز «جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان» شاخه‌های گل تقدیم کردند. - خبرگزاری آناتولی

ششمین جشنواره گل زعفران در هرات افغانستان برگزار شدششمین جشنواره‌ گل زعفران با حضور کشاورزان، تولیدکنندگان و صادرکنندگان این محصول در هرات در غرب افغانستان برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

پائولو رُسی، آقای گل جام جهانی ۱۹۸۲ ایتالیا درگذشت - BBC News فارسیپائولو رُسی، بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا، که نقش مهمی در قهرمانی این تیم در جام جهانی سال ۱۹۸۲ داشت در سن ۶۴ سالگی درگذشت.