'دختران آزادی' دستگیر شده‌اند | DW | 16.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

شبکه‌های اجتماعی و منابع غیررسمی از دستگیری چند نفر از فعالان حق ورود زنان به ورزشگاه‌ها خبر می‌دهند فدراسیون فوتبال هرگونه ارتباط با بازداشت‌های احتمالی را رد می‌کند. عکاس روزنامه 'دنیای اقتصاد' در میان بازداشتی‌هاست.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شبکه‌های اجتماعی و منابع غیررسمی از دستگیری چند نفر از فعالان حق ورود زنان به ورزشگاه‌ها خبر می‌دهند فدراسیون فوتبال هرگونه ارتباط با بازداشت‌های احتمالی را رد می‌کند. عکاس روزنامه"دنیای اقتصاد" در میان بازداشتی‌هاست.

یک فعال مدنی در ایران، بازداشت فروغ علایی و چند نفر دیگر را در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی فارسی تایید کرده است. طبق خبرهای غیر رسمی، بازداشت این افراد روز دوشنبه ۲۱ مرداد صورت گرفته است. آنها جزء دخترانی هستند که برای تماشای مسابقات فوتبال خود را به شکل مردان در می‌آورند. گفته شده که برای آزادی بازداشت شدگان ۵۰۰ میلیون تومان وثیقه تعیین کرده‌اند.

رئیس فیفا اواخر خرداد در ایمیلی به رئیس فدراسیون فوتبال ایران یادآوری کرد که پاسخ جلوگیری از ورود زنها و دخترها به ورزشگاه‌ها، محرومیت خواهد بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آزادی «گریس۱» پس از تصمیم نهایی مقامات جبل‌الطارق در دادگاه مشخص خواهد شدسفیر ایران در لندن گفت که آزاد شدن کشتی حامل سوخت ایران از جبل‌الطارق منوط به اعلام تصمیم نهایی دادگاهی است که امروز تشکیل خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

منابع حکومت جبل طارق از آزادی قریب‌الوقوع نفتکش توقیف شده ایران خبر دادندمنابع نزدیک به «فابیان پیکاردو» نخست وزیر حکومت جبل طارق، روز پنجشنبه 15 اوت از آزادی قریب الوقوع
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بیش از ۸۰ درصد کار اربعین از طرف مردم انجام می‌شودوزیر کشور گفت: انسان‌ها به دنبال صلح و زندگی مسالمت آمیز هستند و در عین حال، مکاتبی که مدعی چنین موضوعاتی در جهان بودند الان با شکست مواجه شدند، و در نتیجه مادی گرایی نتوانسته به نیازهای جامعه بشری پاسخ دهد و تنها دین اسلام توانسته انسان ها را در این راه اغنا بخشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نروژ از کشف مواد رادیواکتیو چند روز پس از انفجار موشکی در روسیه خبر دادنهاد امنیت هسته‌ای نروژ در حال بررسی مقادیر اندکی یُد رادیواکتو کشف شده در هوای شمال این کشور است. نروژ این مواد رادیواکتیو را چند روز پس از آنکه موتور یک موشک در حین یک آزمایش در روسیه منفجر شد، کشف
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ارتش کره جنوبی از شلیک دو پرتابه از سوی کره شمالی خبر دادارتش کره‌جنوبی اعلام کرد همسایه شمالی این کشور اقدام به شلیک دو پرتابه کرده است. به گزارش آسوشیتدپرس، رئیس ستاد مشترک ارتش کره‌جنوبی اعلام کرده است که کره شمالی اقدام به شلیک یک پرتابه از ساحل شرقی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بخشی از ارتباط‌های تلفنی در کشمیر از امشب برقرار خواهد شدیک مقام رسمی کشمیر گفته است که بخشی از ارتباط‌های تلفنی این منطقه از امشب، جمعه ۲۵ مرداد ماه، برقرار خواهد شد. \r\n به گزارش رویترز، وزیر ارشد منطقه جامو و کشمیر، با اعلام این خبر، گفت ارتباط‌های تلفنی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »