'خطرناک‌ترین خیابان آلمان' دوباره بحث‌برانگیز شد | DW | 27.03.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

لغو ممنوعیت حمل اجسام خطرناک در یک خیابان شهر لایپزیگ بحث درباره این خیابان 'خطرناک' را دامن زده است. بیانیه شهرداری برای ممنوعیت حمل سلاح سرد، علاوه بر آلمانی، به فارسی و عربی هم منتشر شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

لغو ممنوعیت حمل اجسام خطرناک در یک خیابان شهر لایپزیگ بحث در باره این خیابان"خطرناک" را دامن زده است. بیانیه شهرداری برای ممنوعیت حمل سلاح سرد، علاوه بر آلمانی، به فارسی و عربی هم منتشر شده است.در نوامبر ۲۰۱۸ دولت ایالتی زاکسن آلمان بخشنامه‌ای صادر کرد که بر مبنای آن حمل گونه‌های سلاح سرد و اجسام خطرناک، از جمله چاقوی ضامن‌دار، چوب بیس‌بال و اسپری فلفل در خیابان آیزن‌بان (Eisenbahnstrasse) شهر لایپزیگ ممنوع اعلام شد.

این بند از بخشنامه اعتراض صاحب یک فروشگاه چاقوفروشی با سابقه در خیابان آیزن‌بان را برانگیخت و باعث شد که او در نهایت به دادگاه شکایت کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نمادی از خون معترضان میانمار بر سنگفرش خیابانتاکنون حدود ۶۰۰ نفر در جریان اعتراضات دموکراسی‌خواهان در میانمار کشته شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جذب ۸۰۰ کودک کار و خیابان/ تداوم تخلف پیمانکاران شهرداری در بکارگیری کودکان برای زباله‌گردیمدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به جذب ۸۰۰ کودک کار و خیابان در طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان گفت: تاکنون فقط ۹ کودک دوباره برای کار به خیابان برگشته‌اند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مجری پیشین طلوع‌نیوز و مسئول رسانه‌ای وزارت مالیه افغانستان در خیابان کشته شد - BBC News فارسینعمت روان، مسئول رسانه‌ای وزارت مالیه افغانستان و مجری سابق تلویزیون طلوع با شلیک افراد ناشناس کشته شد. عامل حمله تاکنون مشخص نشده اما دولت و نهادهای بین‌المللی گروه طالبان را مقصر موجی از ترورهای هدفمند در ماه‌های اخیر در افغانستان می‌خوانند. 😭😭 واقعا فاجعه است، بیچاره افغانستان، تمومی هم نداره
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

۸۵ درصد کودکان جذب شده از اتباع غیرایرانی هستند/ تنها ۴ کودک از حدود ۷۰۰ کودک جذب شده به خیابان بازگشته‌اندمدیرکل بهزیستی استان تهران در گفت‌وگو با ایلنا: ۸۵ درصد کودکان جذب شده از اتباع غیرایرانی هستند/ تنها ۴ کودک از حدود ۷۰۰ کودک جذب شده به خیابان بازگشته‌اند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »