'توقیف کشتی انگلیسی، تلاش برای اختلال در آزادی کشتیرانی بود' | DW | 27.09.2019

05/07/1398 05:20 ب.ظ

وزارت امور خارجه بریتانیا ساعاتی پس از آزادی نفتکش بریتانیایی 'استنا ایمپرو' در رابطه با توقیف این کشتی بیانیه‌ای منتشر کرد. در این بیانیه آمده است که این اقدام غیرقانونی، تلاشی از جانب جمهوری اسلامی برای اختلال در آزادی کشتیرانی در خلیج فارس بوده است.

دولت بریتانیا پس از آزادی کشتی بریتانیایی در ایران، توقیف این نفتکش را غیرقانونی و تلاشی برای اختلال در آزادی حمل و نقل دریایی خواند. کشتی 'استنا ایمپرو' بندرعباس را به مقصد دبی ترک کرد. "توقیف کشتی انگلیسی، تلاش برای اختلال در آزادی کشتیرانی بود" دولت بریتانیا پس از آزادی کشتی بریتانیایی در ایران، توقیف این نفتکش را غیرقانونی و تلاشی برای اختلال در آزادی حمل و نقل دریایی خواند.

کشتی"استنا ایمپرو" بندرعباس را به مقصد دبی ترک کرد.

وزارت امور خارجه بریتانیا ساعاتی پس از آزادی نفتکش بریتانیایی"استنا ایمپرو" در رابطه با توقیف این کشتی بیانیه‌ای منتشر کرد. در این بیانیه آمده است که این اقدام غیرقانونی و تلاشی از جانب جمهوری اسلامی ایران برای اختلال در آزادی کشتی‌رانی در خلیج فارس بوده است.

روز جمعه، پنجم مهر (۲۷ سپتامبر)، اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرده بود که کشتی تجاری بریتانیایی به همراه ۱۵ خدمه آن لنگرگاه بندرعباس را به سمت آب‌های بین‌المللی ترک کرده است. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید headtopics.com

گور باباتون دستمالچی ها. بقول یکی از برو بچ ، تا نفتکش بعدی😜

انگل الستان تحقیر شد تا دیگر گوه زیادی نه خورد دزد دریای در حال نابودی

این بجای اون بود😂😂😂

ادامه مطلب:
dw_persian »

حریق در محموله آمونیاک؛ نروژ به داد کشتی روسیه رسیدعملیات اطفاء حریق کشتی روسی حامل محموله ۲۰۰ هزارلیتری آمونیاک با موفقیت انجام شد.

کشف بیش از ۳۰۰ اسیر عمدتاً کودک در مدرسه‌ای اسلامی در نیجریهاین اولین بار نیست که اخبار مربوط به آزار کودکان در مدارس اسلامی نیجریه منتشر می‌شود؛ برخی از این مدارس حتی کودکان را مجبور به گدایی در خیابان‌های شهرهای شمالی نیجریه کرده بودند. مدارس اهل سنت اسلام دين خوبي ها 💩 اسلام در اصل دين توحش ، تجاوز و قتل و غارت است

پرواز جنگنده‌های ترکیه در چارچوب عملیات ضد داعش در شرق فراتپرواز جنگنده‌های ترکیه در چارچوب عملیات ضد داعش در شرق فرات

آتش‌سوزی در کارخانه مواد شیمیایی و دود سیاه در آسمان روآن فرانسهمقامات محلی می‌گویند در دود ناشی از این آتش‌سوزی مواد سمی خطرناک وجود ندارد، اما از ساکنان محلی خواسته‌اند که از مسافرت‌های غیرضروری خودداری کنند.

رئیس‌جمهوری عراق در سخنانش در سازمان ملل حملات به سعودی را محکوم کردبرهم صالح رئیس‌جمهوری عراق چهارشنبه 25 سپتامبر طی سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، انزوای جمهوری اسلامی تشدید می شود آفرین درست حرف زد برهم صالح آفرین از رژیم ایران دفاع نکردی وتعریف و دفاع نکردی خوب بود 🌷🌷🌷👌👌👌👏👏👏 البته در خصوص کشتار در یمن هم نظرش را داد.

دود آتش‌سوزی در آسمان روآن فرانسه؛ شهروندان از ترس خفگی در خانه ماندندبرآوردهای اولیه نشان می‌دهد زمان شروع آتش‌سوزی حدود ۲:۴۰ صبح بوده اما آژیرهای هشداردهنده ساعت ۷:۳۰ صبح به صدا درآمدند.