'تنها هدف‌ ما در مدیترانه تامین امنیت مردم کشورهای دوست و برادر است'

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

Buket Güven,Fatemeh Zengeneh |: تنها هدف‌ ما از مبارزه‌ در عراق، سوریه، مدیترانه شرقی و گستره منطقه دفاع از حقوق ترکیه و تامین امنیت مردم کشورهای دوست و برادر است.- به یک وجب از خاک دیگران چشم ندوخته، اما طمع به ترکیه و تعرض به حق حاکمیت‌مان را نیز هرگز تحمل نمی‌کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرودگاه ابها در عربستان بار دیگر هدف حمله موشکی قرار گرفتسخنگوی ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در یمن گفته است که شامگاه گذشته فرودگاه ابها در جنوب غرب عربستان بار دیگر هدف حمله موشکی 'حوثی‌های تحت حمایت ایران' قرار گرفته و از تصمیم به اقداماتی در واکنش به آن خبر داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یک فرمانده سپاه: پایگاه‌های آمریکا در قطر و امارات را هدف‌ گرفته بودیمامیرعلی حاجی زاده می‌گوید سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای دوست، به تهران هشدار داده بودند که آمریکا می‌خواهد به ایران حمله کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انشعاب و ایجاد شکاف در طالبان حقیقت ندارد/هدف داعش چندپاره کردن وحدت افغانستان استسخنگوی طالبان تاکید کرد: پروپاگاندای اخیر در مورد شکاف در طالبان نشان می‌دهد ایجاد تشویش در افکار عمومی آن هم در اثنای مذاکرات در دستور کار است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

امارات با تایید حمله به عدن: شبه‌نظامیان تروریست را هدف قرار دادیمامارات در بیانیه خود اشاره‌ای به حمایت از جدایی‌طلبان یمنی نکرده و حمله به فرودگاه عدن را در راستای حمایت از ائتلاف نظامی به رهبری عربستان توصیف کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر تجارت ترکیه: در برنامه جامع صادرات 17 کشور و 5 بخش هدف را شناسایی کرده ایموزیر تجارت ترکیه: در برنامه جامع صادرات 17 کشور و 5 بخش هدف را شناسایی کرده ایم. این بخش ها شامل ماشین آلات، خودرو، لوازم الکتریکی، بخش شیمیایی و صنایع غذایی هستند رخسار پکجان، وزیر تجارت ترکیه: براساس نقشه راه صادرات کشور، آمریکا، برزیل، چین، اتیوپی، مراکش، آفریقای جنوبی، کره جنوبی، هند، عراق، انگلستان، ژاپن، کنیا، مالزی، مکزیک، ازبکستان، روسیه و شیلی اهداف اصلی صادراتی هستند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا دفتر دیپلماتیک ونزوئلا را در پایتخت کلمبیا افتتاح کردوزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای گفت: «دفتر امور ونزوئلا برای استقرار مجدد دموکراسی، اجرای قانون اساسی در این کشور و امنیت و رفاه مردم فعالیت می‌کند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »