'تلخ‌ترین روزهای کرونایی تهران'، رکورد جدید فوتی‌های روزانه | DW | 07.10.2020

16/07/1399 04:23:00 ب.ظ

مسئولان از 'تلخ‌ترین' روزهای کرونایی تهران در هفت ماه و نیم گذشته و افزایش قدرت سرایت ویروس تا ۹ برابر خبر می‌دهند. برای دومین روز پیاپی تعداد مبتلایان از مرز ۴ هزار نفر گذشت و تعداد قربانیان به رکوردی جدید رسید.

مسئولان از 'تلخ‌ترین' روزهای کرونایی تهران در هفت ماه و نیم گذشته و افزایش قدرت سرایت ویروس تا ۹ برابر خبر می‌دهند. برای دومین روز پیاپی تعداد مبتلایان از مرز ۴ هزار نفر گذشت و تعداد قربانیان به رکوردی جدید رسید. مسئولان از"تلخ‌ترین" روزهای کرونایی تهران در هفت ماه و نیم گذشته و افزایش قدرت سرایت ویروس تا ۹ برابر خبر می‌دهند. برای دومین روز پیاپی تعداد مبتلایان از مرز ۴ هزار نفر گذشت و تعداد قربانیان به رکوردی جدید رسید.

نادر توکلی، معاون درمان این ستاد روز دوشنبه با تاکید بر این که"وضعیت تهران اصلا مساعد نیست" به شهروندان توصیه کرد برای کارهای غیرضروری از خانه خارج نشوند. رکورد جدید مرگ در یک روز به گفته سخنگوی این وزارت‌خانه، در شبانه روز منتهی به چهارشنبه"بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی" چهار هزار و ۱۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در ایران شناسایی شده‌اند.

در بیش از ۲۰۰ روزی که از تائید رسمی شیوع کرونا در ایران می‌گذرد این دومین روز است که در آن تعداد مبتلایان جدید از مرز چهار هزار نفر فراتر رفته است. بار قبل روز گذشته با ۱۳۳ مبتلای بیشتر بود. افزایش قدرت سرایت ویروس تا ۹ برابر headtopics.com

😞😞😞

مسئولین هیچ کاری برای جلوگیری از این اپیدمی نمی‌کنند ماسک را اجباری نمی‌کنند محدودیت ها را بیشتر نمی‌کنند و همچنین سم پاشی و این هاهم انجام نمی‌دهند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

تهران تلخ‌ترین روزهای کرونایی خود را می‌گذراندفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر ضرورت نظارت دقیق بر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فرودگاه‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت: در شرایط فعلی صنعت هوانوردی می‌تواند به عنوان یک گلوگاه حساس عمل کند.

تهران تلخ‌ترین روزهای کرونایی خود را می‌گذراندفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر ضرورت نظارت دقیق بر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فرودگاه‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت: در شرایط فعلی صنعت هوانوردی می‌تواند به عنوان یک گلوگاه حساس عمل کند.

آخرین خبرهای چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ | DW | 07.10.2020او در اشاره تلویحی به انتقاداتی که علیه او به دلیل خارج نشدن از دفتر ریاست‌جمهوری مطرح شده ادامه داد: «کسی نمی‌تواند وسط مسیل بایستد و در حالی که صدای سیل را هم می‌شنود، بگوید: می‌ترسی وسط رودخانه بایستی؟ خب واستا تا آب بیاد ببردت!» چجوری عذر خواهی کرد که کسی متوجه نشد؟! برات تو WhatsApp پیام فرستاد؟ اینطور عذرخواهی ها رسمیه سردار، عذرخواهی بکنه یا نکنه شما تخمشو دارید واکنش نشون بدید مگه؟ قاسم_رضایی در جریان بحران کرونا،بر اساس گزارش مقامات قضائی بیش از 100 هزار زندانی آزاد یا به مرخصی اضطراری فرستاده شدند از 'سخنگوی غرغروی'وزارت خارجه امریکا می خواهیم توضیح دهد،در امریکا چه تعداد زندانی در زندان هستند،چند نفر در این بحران آزاد شدند،و چند نفر در زندان مردند؟

اکتبر؛ ماه آگاهی از سرطان پستان | DW | 07.10.2020در تازه‌های پزشکی این هفته درباره سالم‌ترین توصیه‌ها برای پیشگیری از شایع‌ترین سرطان زنانه، مصرف بیش از حد داروهای اسید معده و خطر ابتلا به دیابت و اینکه ماسک‌ها برای بیماران ریوی خطرناک نیستند می‌خوانید. ممنون از اطلاع رسانی ولی یک پیشنهاد دوستانه برای شما رسانه‌های حامی ملا دارم، رسانه شماهارو یک سری بچه حزب‌الهی و چهار تا بیسواد دنبال میکنن اون افراد با مسائل علمی جذب نمیشن، برای اونا از پورنو اسفاده کنید، وقت سر خاروندن پیدا نمیکنید.

عفو بین‌الملل: در جنگ قره‌باغ از بمب خوشه‌ای استفاده شده است | DW | 07.10.2020به گفته عفو بین‌الملل طرف‌های درگیر در قره‌باغ از بمب‌های خوشه‌ای استفاده می‌کنند که تلفات در میان مردم غیرمسلح را به شدت بالا می‌برد. این سازمان از آذربایجان و ارمنستان خواسته که به حق حیات مردم عادی احترام بگذارند. چرا تحریف می کنید؟ در گزارش اشاره شده که فقط آذربایجان ار آنها استفاده می کند احیانا بمب خوشه ای ها، ساخت آلمان و شرکا اروپایی نیستند اجازه!! تازه راجب حق حیات مردم هم!!! عجب خارکصده هایی هستند آلمانی و اروپاییها عجب!! کسی که می‌دونه دویچه‌وله طرفدار اسرائیل‌ه بقیه مواضع این رسانه رو درست می‌فهمه.

ترامپ مذاکره بر سر کمک‌های مرتبط با کرونا را قطع کرد | DW | 07.10.2020ترامپ گفت‌وگو بر سر لایحه یاری به آسیب‌دیدگان بر اثر پاندمی کرونا را قطع کرد و آن را به 'پس از پیروزی در انتخابات' محول ساخت. به گفته ترامپ گفت‌وگو بر سر مشوق‌های اقتصادی که با حزب دموکرات جریان دارد، نافرجام بوده است. لاشیخونه،، پرزیدنت از دهنت افتاده!! اربابهای الکلی آلمانی تون کم دستمالیتون میکنن که.