'تلخ‌ترین روزهای کرونایی تهران'، رکورد جدید فوتی‌های روزانه | DW | 07.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسئولان از 'تلخ‌ترین' روزهای کرونایی تهران در هفت ماه و نیم گذشته و افزایش قدرت سرایت ویروس تا ۹ برابر خبر می‌دهند. برای دومین روز پیاپی تعداد مبتلایان از مرز ۴ هزار نفر گذشت و تعداد قربانیان به رکوردی جدید رسید.

مسئولان از"تلخ‌ترین" روزهای کرونایی تهران در هفت ماه و نیم گذشته و افزایش قدرت سرایت ویروس تا ۹ برابر خبر می‌دهند. برای دومین روز پیاپی تعداد مبتلایان از مرز ۴ هزار نفر گذشت و تعداد قربانیان به رکوردی جدید رسید.

این وضع فقط منحصر به تهران نیست؛ آمار رسمی وزارت بهداشت حاکی است که از حدود چهار هفته پیش تا کنون ۲۶ استان ایران به لحاظ شیوع کرونا در وضعیت قرمز و چهار استان در وضعیت هشدار قرار دارند.برپایه آمار روزانه وزارت بهداشت در دو هفته گذشته روند افزایشی موارد جدید ابتلا و مرگ در ارتباط با بیماری کووید۱۹ با نوسان‌هایی ادامه داشته و در هر دو مورد چند بار رکودهای جدیدی به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، مسعود مردانی به شهروندانی که قصد سفر دارند توصیه کرد آمار دو روز اخیر مبتلایان و قربانیان کرونا را مرور کنند تا متوجه شوند"در هر دو مورد ابتلا و فوتی رکورد زده‌ایم". هاشمی در یک پیام توئیتری هشدار داد که تهران در یک قدمی سونامی فوتی‌های کرونا قرار دارد و تعطیلی یک هفته‌ای برخی مشاغل اقدامی محافظه‌کارانه و غیرموثر است.

سعید نمکی، وزیر بهداشت چندی پیش گلایه کرده بود که کادر درمانی خسته و فرسوده شده، انبارها خالی مانده‌اند و از یک میلیارد یورویی که هفت ماه پیش قرار شد برای مقابله با شیوع کرونا اختصاص یابد فقط ۳۰ درصد تحقق یافته است.مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده روز سه‌شنبه در یک پیام توئیتری نوشت، آمریکا از بدتر شدن وضعیت بیماری کووید۱۹ در ایران نگران است و بار دیگر بر پیشنهاد کمک خود، که در ماه فوریه ارائه کرد، تاکید می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😞😞😞

مسئولین هیچ کاری برای جلوگیری از این اپیدمی نمی‌کنند ماسک را اجباری نمی‌کنند محدودیت ها را بیشتر نمی‌کنند و همچنین سم پاشی و این هاهم انجام نمی‌دهند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهران تلخ‌ترین روزهای کرونایی خود را می‌گذراندفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر ضرورت نظارت دقیق بر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فرودگاه‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت: در شرایط فعلی صنعت هوانوردی می‌تواند به عنوان یک گلوگاه حساس عمل کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تهران تلخ‌ترین روزهای کرونایی خود را می‌گذراندفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر ضرورت نظارت دقیق بر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فرودگاه‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت: در شرایط فعلی صنعت هوانوردی می‌تواند به عنوان یک گلوگاه حساس عمل کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ | DW | 07.10.2020او در اشاره تلویحی به انتقاداتی که علیه او به دلیل خارج نشدن از دفتر ریاست‌جمهوری مطرح شده ادامه داد: «کسی نمی‌تواند وسط مسیل بایستد و در حالی که صدای سیل را هم می‌شنود، بگوید: می‌ترسی وسط رودخانه بایستی؟ خب واستا تا آب بیاد ببردت!» چجوری عذر خواهی کرد که کسی متوجه نشد؟! برات تو WhatsApp پیام فرستاد؟ اینطور عذرخواهی ها رسمیه سردار، عذرخواهی بکنه یا نکنه شما تخمشو دارید واکنش نشون بدید مگه؟ قاسم_رضایی در جریان بحران کرونا،بر اساس گزارش مقامات قضائی بیش از 100 هزار زندانی آزاد یا به مرخصی اضطراری فرستاده شدند از 'سخنگوی غرغروی'وزارت خارجه امریکا می خواهیم توضیح دهد،در امریکا چه تعداد زندانی در زندان هستند،چند نفر در این بحران آزاد شدند،و چند نفر در زندان مردند؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اکتبر؛ ماه آگاهی از سرطان پستان | DW | 07.10.2020در تازه‌های پزشکی این هفته درباره سالم‌ترین توصیه‌ها برای پیشگیری از شایع‌ترین سرطان زنانه، مصرف بیش از حد داروهای اسید معده و خطر ابتلا به دیابت و اینکه ماسک‌ها برای بیماران ریوی خطرناک نیستند می‌خوانید. ممنون از اطلاع رسانی ولی یک پیشنهاد دوستانه برای شما رسانه‌های حامی ملا دارم، رسانه شماهارو یک سری بچه حزب‌الهی و چهار تا بیسواد دنبال میکنن اون افراد با مسائل علمی جذب نمیشن، برای اونا از پورنو اسفاده کنید، وقت سر خاروندن پیدا نمیکنید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل: در جنگ قره‌باغ از بمب خوشه‌ای استفاده شده است | DW | 07.10.2020به گفته عفو بین‌الملل طرف‌های درگیر در قره‌باغ از بمب‌های خوشه‌ای استفاده می‌کنند که تلفات در میان مردم غیرمسلح را به شدت بالا می‌برد. این سازمان از آذربایجان و ارمنستان خواسته که به حق حیات مردم عادی احترام بگذارند. چرا تحریف می کنید؟ در گزارش اشاره شده که فقط آذربایجان ار آنها استفاده می کند احیانا بمب خوشه ای ها، ساخت آلمان و شرکا اروپایی نیستند اجازه!! تازه راجب حق حیات مردم هم!!! عجب خارکصده هایی هستند آلمانی و اروپاییها عجب!! کسی که می‌دونه دویچه‌وله طرفدار اسرائیل‌ه بقیه مواضع این رسانه رو درست می‌فهمه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ مذاکره بر سر کمک‌های مرتبط با کرونا را قطع کرد | DW | 07.10.2020ترامپ گفت‌وگو بر سر لایحه یاری به آسیب‌دیدگان بر اثر پاندمی کرونا را قطع کرد و آن را به 'پس از پیروزی در انتخابات' محول ساخت. به گفته ترامپ گفت‌وگو بر سر مشوق‌های اقتصادی که با حزب دموکرات جریان دارد، نافرجام بوده است. لاشیخونه،، پرزیدنت از دهنت افتاده!! اربابهای الکلی آلمانی تون کم دستمالیتون میکنن که.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »