'تایمز لندن' ارتش آلمان را با ارتش هیتلری اشتباه گرفت | DW | 30.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تایمز لندن در توییتی نام ارتش زمان هیتلر را به جای نام ارتش کنونی آلمان به کار برده است. تایمز نوشته که سربازان آلمانی برای گرفتن یک جفت کفش باید ۱۸ ماه انتظار بکشند. وزارت دفاع آلمان هم به تایمز پاسخ داده است.

روزنامه"فرانکفورتر آلگماینه‌" توییتی را که در آن"تایمز" نام ارتش هیتلری را به جای نام ارتش کنونی آلمان استفاده کرده بود، پیش از اینکه این نشریه بریتانیایی فرصت حذف آن را پیدا کند، منتشر کرد. تایمز لندن به جدی و معتبر بودن در میان عام و خاص شهرت دارد اما توییتی که درباره ارتش آلمان منتشر کرد خلاف تصور تاکنونی درباره این نشریه بود.

"فرانکفورتر آلگماینه" می‌نویسد انگار هنوز هم بریتانیایی‌ها نگران قدرت گرفتن آلمانی‌ها هستند و نگرانی‌ای که دهه‌ها در بریتانیا وجود داشته، از بین نرفته است."اگرچه مسبب واقعی هر دو جنگ جهانی آلمان بوده، اما باز هم این دلیلی نمی‌شود برای اینکه به جای ارتش آلمان نام ارتش هیتلری نوشته شود".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش لبنان به پهپاد اسرائیلی شلیک کردیگان‌های ارتش لبنان به سوی یک پهپاد اسرائيلی که حریم هوایی این کشور در شهر النبطیه را نقض کرده بود، شلیک کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارتش لبنان به پهپادهای اسرائیلی شلیک کردارتش لبنان اسرائیل را متهم کرده که با به پرواز در آوردن سه پهپاد حریم هوایی لبنان را نقض کرده است. نیروهای اسرائیلی بارها چنین کاری کرده‌اند، اما ارتش لبنان می‌گوید نیروهایش به سوی پهپادهای اسرائیلی شلیک کرده‌اند. چنین اقدامی از طرف ارتش لبنان کم سابقه است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فرمانده ارتش: ائتلاف دریایی آمریکا به ضرر کشورهایی است که به نفت خلیج فارس وابسته‌اند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimفرمانده ارتش: *ائتلاف دریایی آمریکا به ضرر کشورهایی است که به نفت خلیج_فارس وابسته‌اند *ائتلاف دریایی آمریکا قطعا ناامنی را به دنبال خود خواهد آورد *نیروهای مسلح در صورت لزوم پاسخ پشیمان‌کننده و همه جانبه به متجاوزان خواهند داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نیویورک تایمز: حملات سایبری توانایی ایران برای ردگیری نفتکش ها را مختل کردروزنامه آمریکایی نیویورک تایمز به نقل از مقام های ارشد دولت این کشور گزارش کرده است که در حمله ای سایبری در ماه ژوئن علیه ایران، یک پایگاه مهم داده های سپاه پاسداران که از آن برای ردگیری نفتکش ها در آب های منطقه استفاده می شد از بین رفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رسوایی جدید ارتش اسرائیل در مرز لبنان + تصاویر- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim📸رسوایی جدید ارتش اسرائیل در مرز لبنان تصاویر مربوط به یک جیب نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای فلسطین اشغالی و لبنان است که داخل آن به جای نظامیان واقعی، ماکت نظامیان قرار گرفته است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

'افشای اسرار حزب‌الله و نیروی قدس' از سوی ارتش دفاعی اسرائیل | DW | 29.08.2019ارتش دفاعی اسرائیل می‌گوید برای نخستین بار 'یکی از مهم‌ترین اسرار حزب‌الله لبنان و نیروی قدس سپاه پاسداران' درباره سلاح‌های نقطه‌زن را افشا کرده است. در چندین توییت نام فرماندهان ارشد و وظایف آنها آمده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »