'بورل' به ایران می‌آید

03/04/1401 10:06 ق.ظ

سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر جوزف بورل نماینده عالی سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپایی به تهران خبر داد

سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر جوزف بورل نماینده عالی سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپایی به تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر امشب جوزف بورل نماینده عالی سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپایی به تهران برای دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان و برخی‌ دیگر از مقامات جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

به گفته سخنگوی وزارت امور خارجه در این سفر که در چارچوب رایزنی‌های جاری میان ایران و اتحادیه اروپایی انجام می شود در خصوص مناسبات دوجانبه، برخی موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی و همچنین آخرین وضعیت مذاکرات رفع تحریم‌ها بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

دیدار وزرای امور خارجه ایران و روسیه در تهراندیدار وزرای امور خارجه ایران و روسیه در تهران حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران، صبح امروز پنجشنبه 23 ژوئن با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

العربی الجدید: رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا هفته آینده به تهران می‌رودروزنامه العربی الجدید به نقل از مقامات مطلع ایرانی گزارش داد که جوزپ بورل «به احتمال بسیار زیاد» اوایل هفته آینده برای گفت‌وگو درباره مناقشه هسته‌ای ایران به تهران سفر می‌کند. ننگ ابدی بر فرانسه آلمان انگلیس کارتر که باعث بوجود آمدن وتداوم این حال وروز ما شدند این رفت و آمدهای سیاسی چه منجر به احیای برجام بشود چه خیر هیچ‌یک به سود واقعی ایرانیان نیست. در حالت نخست شهروندان طرفی از پولهای نصیب حکومت نخواهند بست بلکه سلطه ستم تقویت خواهد شد و در شق دوم بمباران و جنگ نصیبشان است. آرامش و رفاه فقط با اتحاد برای سرنگونی حکومت بدست می آید.

واکنش ایران به خبر توافق با افغانستان در معاهده هلمند: پایبندی خود را در عمل ثابت کنیددر واکنش به اعلام خبر توافق ایران و افغانستان در معاهده هلمند از سوی طالبان، یک مقام وزارت نیرو در ایران به «عدم تحویل حق‌آبه ایران» در دو سال گذشته اعتراض کرد.

در آستانه صدور حکم حمید نوری؛ هشدار سوئد به شهروندان خود درباره سفر به ایرانوزارت خارجه سوئد با انتشار بیانیه‌ای به شهروندان سوئدی هشدار داد که «به دلیل شرایط امنیتی از هرگونه سفر به ایران اجتناب کنند».بنا به گزارش خبرگزاری لعنت بر حمید_نوری لعنت_بر_خمینی

قتل یک زن ۲۰ ساله‌‌ به دست شوهرش در تهرانبه گزارش روزنامه دولتی ایران روز دوشنبه سی‌ام خردادماه زن ۲۰ ساله‌‌ای به دست شوهرش در خانه‌اش در تهران خفه شده و به قتل رسیده است. اخبار_ایران خشونت_خانگی

دستور رئیس جمهور برای کمک به مردم زلزله‌زده افغانستانرئیس جمهوری اسلامی ایران دستور کمک به زلزله‌زدگان کشور افغانستان را صادر کرد. شما اول به مردم مصیبت زده ایران که حاصل مدیریت ابلهانه شما و تیم مشورتی تان است، کمک برسانید! دیگر کشورها پیش کش!