'بهترین دیدار فصل جاری لیگ برتر انگلیس' | DW | 11.04.2022

22/01/1401 06:30:00 ب.ظ

سایت خبری اشپیگل آلماندرباره این بازی نوشت: «جدال تیم های منچسترسیتی و لیورپول با اختلاف، بهترین دیدار فصل جاری لیگ برتر انگلیس بود. دلیل: یورگن کلوپ و پپ گواردیولا سرمربیان دو تیم همدیگر را به سمت ارائه جذاب ترین نمایش فصل سوق دادند.»

مصاف دو تیم تعقیب‌ کننده در صدر جدول مسابقات لیگ برتر انگلیس به جذابترین بازی فصل این مسابقات تبدیل شد. تیم‌های فوتبال منچسترسیتی و لیورپول شامگاه یکشنبه، ۱۰ آوریل (۲۱ فروردین) در شرایطی در هفته سی و...

تیم‌های فوتبال منچسترسیتی و لیورپول شامگاه یکشنبه، ۱۰ آوریل (۲۱ فروردین) در شرایطی در هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که اختلاف تک امتیازی آنها در رده‌های اول و دوم جدول، حساسیت این بازی را دوچندان کرده بود.

سایت خبری اشپیگل آلمان در این باره نوشت: «جدال تیم های منچسترسیتی و لیورپول با اختلاف، بهترین دیدار فصل جاری لیگ برتر انگلیس بود. دلیل: یورگن کلوپ و پپ گواردیولا سرمربیان دو تیم همدیگر را به سمت ارائه جذاب ترین نمایش فصل سوق دادند.»

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید در ادامه این گزارش آمده است، در پایان یک عصر جذاب فوتبالی، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی با اشاره به نمایش شاگردانش مقابل لیورپول گفت، به عملکرد باورنکردنی آنها در این بازی افتخار کرده است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

دغدغه‌های ایران فردا ضرورت توسعه انگیزه‌های میهن‌دوستی | سید‌مصطفی هاشمی‌طبا

به خاطر دارم در اوایل پیروزی انقلاب، موضوع میهن‌دوستی، فرعی بر اهداف انقلاب تلقی می‌شد و حتی وقتی اساسنامه کمیته ملی المپیک به بزرگی که بعدها شهید شد ارائه شد، او از به‌کار‌بردن لفظ «ملی» انتقاد کرد و آن را نپذیرفت و حتی در طول یک یا دو دهه سرود معروف «ای‌ ایران» به‌نوعی بایکوت شد و برخی بزرگان سرود معروف «ما گل‌های خندانیم، فرزندان ایرانیم، ما سرزمین خود را مانند جان می‌دانیم» را برنمی‌تافتند. در همان حال، آرمان فلسطین و آزادی سرزمین فلسطین و قدس بحق ازجمله اهداف انقلاب اسلامی قرار گرفت و از همین رهگذر برکات و نیز زیان‌هایی متوجه انقلاب و کشورمان شد. در آن‌ موقع، چگونگی ارتباط آرمان آزادی فلسطین با سرزمین مادری‌مان تحلیل نشد. سؤال نشد که آرمان آزادی فلسطین به چه چیز بازمی‌گردد؟ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.