'بروز موج دوم و سوم کرونا در ایران قطعی است' | DW | 02.05.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظهور موج دوم و سوم کرونا در ایران در پاییز امسال 'قطعی' اعلام شده است. در مورد بازگشایی اماکن مذهبی و آموزشی هنوز تصمیمی گرفته نشده و پوشش ماسک در وسایل نقلیه عمومی اجباری شده است.

ظهور موج دوم و سوم کرونا در ایران در پاییز امسال"قطعی" اعلام شده است. در مورد بازگشایی اماکن مذهبی و آموزشی هنوز تصمیمی گرفته نشده و پوشش ماسک در وسایل نقلیه عمومی اجباری شده است.

در حالی که بسیاری از کشورهای جهان از قرنطینه، محدودیت‌های اجتماعی و مقررات منع آمد و شد به عنوان مؤثرترین ابزارها در مبارزه با شیوع کرونا سود جسته‌اند شانه‌ساز همچنان"رعایت بهداشت فردی و فاصله‌گذاری اجتماعی" را"مهم‌ترین ابزار کنترل‌کننده این ویروس" در ایران می‌خواند.او تولید واکسن در آینده‌ای نزدیک را به دلیل پیچیدگی‌های این ویروس غیرمحتمل دانسته و در عین حال گفته است، ایران نیز مانند سایر کشورها مشغول کار بر روی تولید این واکسن است.

از روز شنبه ۱۳ اردیبهشت‌ماه استفاده از ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی تهران، به‌ویژه مترو، اتوبوس و تاکسی اجباری شده است. همچنین هنوز ممنوعیت برخی اجتماعات، از جمله اجتماعات مذهبی برداشته نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حتما بعد از راهپیمایی های روز قدس و۱۵ خرداد وغیره موج دوم وسوم هم همین جوری اگر به نمایش مردم نیاز باشه ازبین میره واگر کاری نباشه ومردم زیادی کرونا برمیگرده کلیدش دست رهبر وحکومتشه

تنها در ج.ا چیزی اجبار میشە کە نیست یا اگرم هست قیمت رو خیلی بالا بردن ! ماسک کجا بود تا مردم استفادە کنند!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویروس‌کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در ایران ۶۳ و در افغانستان ۴ قربانی گرفتشمار قربانیان ویروس جدید کرونا در ایران با مرگ ۶۳ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته به ۶ هزار و ۹۱ نفر تا روز جمعه یک مه (۱۲ اردیبهشت/ثور) افزایش یافت. از سوی دیگر در افغانستان نیز در مدت مشابه چهار نفر به‌خاطر ابتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و شمار قربانیان این ویروس در این کشور به ۶۸ نفر رسید. این آمار برای عمه ات خوبه! آمار ندید سنگین ترید. آمار ایران ضربدر ۱۰
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ بازداشت کارگران در ترکیه و جان باختن ۵۵ روزنامه‌نگار در ۲۳ کشوردر حالی که شیوع ویروس کرونا در جهان مانع برگزاری مراسم گسترده روز جهانی کارگر شد، برخی کارگران و اتحادیه‌ها تلاش کردند که این روز را با شیوه‌های دیگری مثل حضور در بالکن خانه‌ها یا به صورت مجازی در اینترنت جشن بگیرند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

غربالگری ۲۳ میلیون نفر در مرحله دوم بسیج مقابله با کروناتهران- ایرنا- معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در مرحله دوم بسیج ملی مقابله با کرونا تاکنون ۲۳ میلیون نفر دوباره غربالگری شده‌اند و در این مرحله با راه اندازی آزمایشگاه‌های سرپایی، افراد مشکوک به این آزمایشگاه‌ها هدایت می‌شوند. غربالگري چيه؟ بايد تست بگيرين ! اين قسمتشو مجاني رد ميكنين ولي موقع كمك به دوستان تروريستتون دست به جيب ميشين زود ؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: مطمئنم که منشأ کرونا یک آزمایشگاه ویروس‌شناسی در چین بوده استوقتی از وی پرسیده شد که آیا شواهدی بر این مدعا دارد دارد، گفت: «بله، بله دارم اما نمی‌توانم به شما بگویم. من اجازه ندارم این را به شما بگویم.» البته این دو نظر منافاتی باهم ندارند Professor Trump 1-اطمینان یک 'تاجر کوته فکر'که به چیزی جز پول و تجارت و توئیت بازی در توئیتر فکر نمی کند،چه ارزش علمی دارد؟! تحقیقات علمی و دقیق،روشن می کند که عوامل زیست محیطی،علت پدید آمدن یک ویروس است یا فعالیت های آزمایشگاهی انسانی.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: شواهد نشان می‌دهند که خاستگاه بیماری کووید-۱۹ یک آزمایشگاه در چین بوده استپرزیدنت ترامپ: شواهد نشان می‌دهند که خاستگاه بیماری کووید-۱۹ یک آزمایشگاه در چین بوده است رئیس‌جمهوری آمریکا تاکنون بارها هم پکن و هم سازمان بهداشت جهانی را به گمراه کردن بقیه جهان در مورد چگونگی و زمان شروع همه‌گیری ویروس_کرونا متهم کرده است. ترامپ غلط زیادی کرده حقبا ترامپ است چون این ویروس از چین شیوع پیدا کرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چرا عوارض ابتلا به ویروس کرونا در برخی افراد شدیدتر است؟ | DW | 01.05.2020ابتلا به ویروس کرونا پیامدهای متفاوتی دارد. در حالیکه برخی متوجه ابتلای خود به این ویروس نمی‌شود، برخی دیگر به مراقبت‌های بیمارستانی نیاز پیدا می‌کنند. پژوهشگران آلمانی به اطلاعات قابل توجهی دست پیدا کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »