'اگر اف-35 ها را نخریم به دنیال جایگزین های دیگر خواهیم رفت'

06/06/1398 07:27:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی Tuğrul Çam,Nazanin Hansu | Ankara خبرگزاری آناتولی چاووش‌اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه: به جنگنده نیاز داریم. اگر اف-35 ها را نخریم به دنیال جایگزین های دیگر خواهیم رفت.

Tuğrul Çam,Nazanin Hansu | Ankara خبرگزاری آناتولی چاووش‌اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه: به جنگنده نیاز داریم. اگر اف-35 ها را نخریم به دنیال جایگزین های دیگر خواهیم رفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

علاقه روسیه به همکاری با ترکیه در زمینه تولید جنگنده‌های تی اف-ایکسرئیس سازمان فدرال همکاری های فنی-نظامی روسیه از آمادگی این کشور برای همکاری با ترکیه در زمینه تولید جنگنده بومی تی اف-ایکس خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

رحمانی فضلی: اگر این دولت ناکارآمد شود، مردم برای دولت شما هم اعتبار قائل نمی‌شوندوزیر کشور گفت: به هر میزانی که دولت را تضعیف و ناکارآمد کنیم، یک نهاد حاکمیتی را دچار اشکال می‌کنیم. فردایی که این دولت نبود و دولت منتخب شما بود، یک دولتی با پیش داوری و پیش زمینه ناکارآمد در ذهن مردم است و فردا نیز برای دولت شما اعتباری قائل نخواهند بود.

داووداغلو ضمن تهدید اردوغان: اگر پرونده تروریسم را باز کنم خیلی‌ها شرمنده می‌شوندبه گفته رسانه‌‌های اپوزیسیون ترکیه، احمد داووداغلو نخست وزیر سابق ترکیه بار دیگر حزب «عدالت و توسعه»

پمپئو: اگر ایران شرایط ما را بپذیرد و مانند یک کشور عادی رفتار کند، رسیدن به توافق امکان‌پذیر استوزیر خارجه آمریکا در دو مصاحبه جداگانه که روز سه شنبه انجام داد، جزئیات بیشتری را درباره احتمال توافق احتمالی با ایران بیان کرد. مایک پمپئو در این گفتگوها گفت که رسیدن توافق با ایران در آینده نزدیک، د

واعظی: اگر پیشرفتی در مذاکرات پیشِ‌رو نباشد حتماً گام سوم اجرایی می‌شود- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس‌ دفتر روحانی: *اگر پیشرفتی در مذاکرات پیش رو نباشد حتما گام_سوم اجرایی می‌شود *آنچه که آمریکایی ها در بحث ملاقات مطرح میکنند این است که صرف ملاقات کنند *ملاقات بدون هدف مشکلی را حل نمی‌کند *پیشرفت خوبی در مذاکرات با فرانسه حاصل شده است تکمیلی/ واعظی: *یک گروه اقتصادی برای مذاکره به فرانسه اعزام خواهد شد *دولت دنبال این است از هر ابزاری استفاده کنند تا تحریم‌ها برداشته شود *باید پیام وحدت به خارج از ایران ارسال شود یک گروه اندک تمام دستاوردهای دولت و نظام را زیر سوال میبرند فقط برای اهداف جناحی

اگر مبادلات پولی با اروپایی‌ها انجام می‌شد، تصویب FATF ضرورت داشت/ در شرایط کنونی تصویب FATF به صلاح نیستمهرداد لاهوتی، نماینده مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر اروپایی‌ها به تعهدات‌شان عمل می‌کردند و مبادلات پولی ما انجام می‌شد، FATF یک ضرورت بود، اما در حال حاضر که آنها ما را به لحاظ شرایط اقتصادی و امنیتی محدود کرده‌اند، تصویب این لایحه به صلاح کشور نیست و باید صبر کرد.