'آمریکایی‌ها گفتند یک نقطه را می‌زنیم جواب ندهید تا دعوا تمام شود'

30/06/1398 05:09 ب.ظ

فرمانده کل ارتش ایران مدعی شد اخیرا آمریکایی‌ها پیغام داده بودند، یک نقطه را می‌زنیم و شما هم جواب ندهید تا دعوا تمام شود. - خبرگزاری آناتولی

فرمانده کل ارتش ایران مدعی شد اخیرا آمریکایی‌ها پیغام داده بودند، یک نقطه را می‌زنیم و شما هم جواب ندهید تا دعوا تمام شود. - خبرگزاری آناتولی فرمانده کل ارتش ایران مدعی شد اخیرا آمریکایی‌ها پیغام داده بودند، یک نقطه را می‌زنیم و شما هم جواب ندهید تا دعوا تمام شود.

عکس از ایرناسید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش ایران در یک گفت‌وگوی تلویزیونی مدعی شد: اخیرا آمریکایی‌ها پیغام داده بودند، یک نقطه را می‌زنیم و شما هم جواب ندهید تا دعوا تمام شود!؛ پاسخ دادیم که اگر یکی بزنید، 10 تا می‌خورید.

وی افزود: ممکن است ورود دست او (آمریکا) باشد، اما خروجش دیگر دست او نیست. ابتکار عمل در آنجا دست ماست که زمانی که تشخیص دهیم به این درگیری خاتمه می‌دهیم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آمریکا: قصد تشکیل یک ائتلاف بین‌المللی علیه ایران را داریم

وزارت خزانه‌داری آمریکا بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی و یک شرکت ایرانی را تحریم کردوزارت خزانه‌داری آمریکا در ادامه تروریسم اقتصادی این کشور علیه ایران، از تحریم بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی ایران و شرکت اعتماد تجارت پارس خبر داد.

دزدان دریایی سومالی یک ملوان ایرانی را آزاد کردندسخنگوی وزارت امورخارجه ایران از آزادی یک ملوان این کشور از اسارت دزدان دریایی سومالی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

آمریکایی‌ها پیغام دادند یک نقطه را می‌زنیم، شما جواب ندهید/ ما گفتیم یکی بزنید ۱۰ تا می‌زنیمفرمانده کل ارتش گفت: آمریکایی‌ها پیغام دادند که ما یکی می‌زنیم و دیگر کاری نداریم، شما هم کاری نداشته باشید تا این دعوا تمام شود اما ما گفتیم یکی بزنید ۱۰ تا می‌زنیم؛ این را مطمئن باشید.

تاوان یک جامعه: به بهانه خودسوزی سحررفتن دختران به ورزشگاه که امری ساده در سیاست اجتماعی است با برداشت‌های محدود، ترکیب شده و به هنجار و ارزش دینی و اجتماعی تبدیل می‌شود و رفتن دختران به ورزشگاه را به امری تابویی و نوعی هنجارشکنی بدل می‌کند و این در حالی است که هیچ منع قانونی علیه آن وجود ندارد. همون هشتگِ مخاطب بایدها!

لاشه یک خرس قهوه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد کشف شدیاسوج- ایرنا- رئیس اداره نظارت بر حیات وحش محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: لاشه یک قلاده خرس قهوه‌ای در حوالی باغ‌های کشاورزی پادنا توسط مأموران یگان حفاظت محیط‌زیست شهرستان دنا کشف شد.

"آمریکایی‌ها گفتند یک نقطه را می‌زنیم جواب ندهید تا دعوا تمام شود"

فرمانده کل ارتش ایران مدعی شد اخیرا آمریکایی‌ها پیغام داده بودند، یک نقطه را می‌زنیم و شما هم جواب ندهید تا دعوا تمام شود.عکس از ایرناسید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش ایران در یک گفت‌وگوی تلویزیونی مدعی شد: اخیرا آمریکایی‌ها پیغام داده بودند، یک نقطه را می‌زنیم و شما هم جواب ندهید تا دعوا تمام شود!؛ پاسخ دادیم که اگر یکی بزنید، 10 تا می‌خورید.

وی افزود: ممکن است ورود دست او (آمریکا) باشد، اما خروجش دیگر دست او نیست. ابتکار عمل در آنجا دست ماست که زمانی که تشخیص دهیم به این درگیری خاتمه می‌دهیم.

موسوی درباره احتمال برگزاری رزمایش مشترک کشورهای منطقه با اسرائیل در خلیج فارس اظهار داشت: بعید می‌دانم صهیونیست‌ها جرأت این کار را داشته باشند. ممکن است به صورت نمادین و سمبلیک انجام دهند. مثلا در همین ماجرای ائتلاف گفته بودند ما هستیم ولی اطلاعاتی هستیم! این یعنی ما هم هستیم و اسم ما را در لیست خود بنویسید. بعید می‌دانم جرات کنند اینجا وارد شوند.