"پلیس" چکهای 40 میلیاردی را به صاحبش بازگرادند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

20/09/1398 01:46:00 ب.ظ

'پلیس' چکهای ۴۰میلیاردی رابه صاحبش بازگرادند سرداررحیمی با قدردانی از امانت‌داری و پاکدستی ستوان‌یکم 'رضا معرفی' وستوان‌یکم 'محمدرضامجیدیان'که پس ازپیدا کردن چکهای 40میلیارد تومانی،آنهارابه صاحبش برگرداندند، اظهارکرد: پاکدستی شما مایه مباهات و افتخار است.

مأموران پلیس، پس از پیدا کردن چکهای 40، آنها را به صاحبش بازگرداندند. باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سردار حسین رحیمی با قدردانی از امانت‌داری و پاکدستی ستوان‌یکم"رضا معرفی" و ستوان‌یکم"محمد رضا مجیدیان" که پس از پیدا کردن چکهای 40 میلیارد تومانی، آنها را به صاحبش برگرداندند، اظهار کرد: پاکدستی شما مایه مباهات و افتخار است.

باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سردار حسین رحیمی با قدردانی از امانت‌داری و پاکدستی ستوان‌یکم"رضا معرفی" و ستوان‌یکم"محمد رضا مجیدیان" که پس از پیدا کردن چکهای 40 میلیارد تومانی، آنها را به صاحبش برگرداندند، اظهار کرد: پاکدستی شما مایه مباهات و افتخار است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

تکمیلی/ رئیس پلیس پایتخت خطاب به این دو مأمور پلیس، صحت عمل آنها را اقدامی بزرگ و ارزشمند دانست و تصریح کرد: انجام اینگونه وقایع نشان‌دهنده روح تعهد، صداقت، امانت‌داری و پاکدستی در مجموعه پلیس است.

پاسخ دراویش زندانی به هنرمندان؛ دستتان را به درخواست از هیچ مقام مسوولی آلوده نکنیدکو گوش شنوا

پلیس فدرال آمریکا «فرض تروریستی بودن» حمله به پایگاه نظامی فلوریدا را تایید کرد🔺پلیس فدرال آمریکا «فرض تروریستی بودن» حمله به پایگاه نظامی فلوریدا را تایید کرد ⚡️پلیس فدرال آمریکا تایید کرد که فرض را بر «تروریستی بودن» حمله مسلحانه خلبان سعودی در پایگاه نظامی در فلوریدا قرار داده است.

مجلس را به بازی گرفتند/ در جلسات غیرعلنی به جای شفافیت، نمایندگان را دور می‌زدند/ نگرانم مجلس یازدهم افراطی باشدرئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه در جلسات غیرعلنی به جای شفافیت، نمایندگان را دور می‌زدند، تاکید کرد: امیدوارم مجلس غیرسیاسی، معتدل و اقتصادی داشته باشیم اما نگران فضای افراطی مجلس یازدهم هستم.

دادگاه کیفری بین المللی رسیدگی به کشتار مسلمانان روهینگیا را آغاز می کنددادگاه بین المللی کیفری در لاهه رسیدگی به شکایت علیه دولت میانمار (برمه) به اتهام نسل کشی را آغاز می کند. این پروند با شکایت کشور آفریقایی گامبیا به جریان افتاده و به ماجرای کشتار مسلمانان روهینگیا در دو سال پیش ارتباط می یابد. رهبر دولت برمه برای دفاع از کشورش در دادگاه حاضر خواهد شد. کی به کشتار ایرانیان رسیدگی می کنند؟ زنیکه شکل خوناشام ها شده ... بازم بی بی سی توی تیتر خبر غلط املایی داره! 'می‌کند'

وزیر خارجه اسرائیل ایران را به عملیات نظامی تهدید کردوزیر خارجه اسرائیل ایران را به عملیات نظامی در صورت تلاش برای دست یابی به سلاح اتمی تهدید کرد. - خبرگزاری آناتولی

ترکیش ایرلاینز 5.7 میلیون مسافر را در ماه نوامبر جا به جا کردشرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز از افزایش 3.7 درصدی آمار مسافران و جا به جایی 5.7 میلیون مسافر در ماه نوامبر جاری خبر داد. - خبرگزاری آناتولی