"روحانی" وارد مجلس شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

«روحانی وارد مجلس شد» *آغاز جلسه رأی اعتماد به ۲ وزیر پیشنهادی در مجلس *رئیس جمهور برای دفاع از دو وزیر پیشنهادی خود وارد مجلس شورای اسلامی شد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش تسنیم، روحانی 4 شهریور محسن حاجی‌میرزایی و علی‌اصغر مونسان را به‌ترتیب برای تصدی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مجلس معرفی کرده بود.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از ورود رئیس‌جمهور به صحن علنی پارلمان گفت: امروز اولین دستورکار مجلس بحث رأی اعتماد به دو وزیر پیشنهادی است، به جناب آقای روحانی و اعضای دولت که به مجلس تشریف آورده‌اند خیر مقدم عرض می‌کنیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده بازداشتی مجلس: افراد مغرض به من تهمت ناحق زده‌اند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimیک نماینده بازداشتی مجلس شورای اسلامی گفت: درباره تهمت‌هایی که به ناحق از سوی برخی افراد مغرض و معلوم‌الحال مطرح شده، به این نکته بسنده می‌کنم که حتی در کیفرخواست صادره نیز چنین اتهاماتی نسبت داده نشده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

روحانی در مجلس: هیچ تصمیمی برای مذاکره دو جانبه با آمریکا نداریم/به پیشنهاد مذاکره پاسخ منفی دادیم- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimروحانی در جلسه رأی اعتماد مجلس: *ملت ما پیروز جنگ تحمیلی اقتصادی است *شرایط امروز کشور شرایط سخت و پیچیده‌ای است *هیچ تصمیمی برای مذاکره دوجانبه با آمریکا نداریم و نخواهیم داشت رئیس جمهور: *بحث مذاکره دوجانبه به صورت خصوصی مطرح نیست *وقتی می‌گوییم مذاکره، یعنی وقتی تحریم‌ها برداشته شود و شرایطی که در برجام داشتیم، انجام شود *در این کشور اصول سیاست‌های ما را رهبرانقلاب تعیین می‌کنند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ائتلاف مدافع دولت یمن: نیروهای سعودی برای کاهش تنش وارد شبوه شدندسرهنگ ترکی المالکی سخنگوی ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن، روز دوشنبه اعلام کرد که کمیته سعودی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نمایندگان مجلس خواهان اصلاح احکام زندان فعالان مدنی شدند | DW | 02.09.2019گروهی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه، خواستار اصلاح احکام سنگین صادر شده علیه روزنامه‌نگاران و فعالان مدنی شدند. امضاکنندگان این نامه می‌گویند احکام صادر شده 'اقناع جامعه را با مشکل مواجه کرده است'.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جمع‌بندی گزارش کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره خودرو با حضور وزرای اقتصاد و صنعتسخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت که قرار است جلسه‌ای از سوی این کمیسیون برای بررسی گزارش خودرو با حضور وزرای صنعت و اقتصاد برگزار شود که در این جلسه به مشکلات کسانی که برای خودروهای وارداتی ثبت‌نام کرده بودند نیز رسیدگی خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خودروسازی ایران زیر ضرب قوه قضاییه و مجلسصنعت خودروسازی ایران حالا بعلت موارد اتهامی فساد و سومدیریت روزهای سختی را تجربه می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »