"با خانمان" امشب تمام و "دادِستان" جایگزین می‌شود- اخبار رادیو و تلویزیون - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 70 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«دادِستان» جایگزین «با خانمان» می‌شود آخرین قسمت سریال باخانمان امشب روی آنتن می‌رود و قرار است سریال دادستان به کارگردانی ده‌نمکی، جایگزین این مجموعه شود در خلاصه داستان این سریال آمده است: دادِستان سریال تخیّلی است و مربوط به هیچ دولتی نمی‌شود!

، پایگاه اطلاع‌رسانی سیما اعلام کرد: آخرین ‌قسمت سریال «باخانمان» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، نویسندگی امیر برادران و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی امشب روی آنتن می‌رود.

حسن پورشیرازی، شهره لرستانی، حسام محمودی، الهام اخوان، مارال فرجاد، امیرحسین طاهری، امیر کاظمی، فرزانه سهیلی، امیر آتشانی، مریم سلطانی، مه‌روز ناصرشریف، مهناز کرباسچیان، نصرت دادرسی، حامد وکیلی، گیتی معینی، سارا عابدی، امیر علی‌خانی و ... سعید امیرسلیمانی، شهرام شکیبا، خسرو احمدی، امید روحانی و افسانه بایگان و آتیلا پسیانی و بهنام تشکر و شقایق دهقان بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

قرار است سریال 17 قسمتی «دادستان» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، جایگزین «باخانمان» شود. سریالی که به ماجرای نفوذ داعشی‌ها به مجلس می‌پردازد. بنابر اعلام تهیه‌کننده، عدالت‌خواهی، نفوذ و مفاسد اقتصادی محورهای اصلی موضوعات این سریال تلویزیونی‌اند که در قصه‌های فرعی به موضوعات مهم تاریخ معاصر مثل حمله داعش به مجلس هم می‌پردازد.

محمد کاسبی، سیدجواد هاشمی، هومن برق‌نورد، برزو ارجمند، علی سلیمانی، بهنوش بختیاری، سحر قریشی، علیرضا استادی، کاوه سماک‌باشی، اصغر نقی‌زاده، هلیا امامی، رضا توکلی، محمود مقامی، نگار فروزنده، نیما شاهرخ‌شاهی، مجید شهریاری، شیوا خسرومهر، فریبا ترکاشوند، فرج‌الله گل‌سفیدی، ابراهیم کوهخایی، حمید متقی، مختار ثائقی، مریم وانشانی، یاسمن ترابی، مجید قادری و... از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

کارگردانی که در تلویزیون"دارا و ندار" و در سینما، اخراجی‌های سه‌گانه و معراجی‌ها را چه با نسخه سینمایی و چه نسخه سریالی در کارنامه‌اش دارد. در چند سال اخیر هم مسعود ده‌نمکی را با فیلم سینمایی"رسوایی" 1 و 2 می‌شناسند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ده نمکی خیلی آدم حسابیه اما داد ستان بخشهایی که نشان دادن دیالوگهایی داره که اینقدر تکرار شدن ملال آور و گزنده هست مثل سفره انقلاب و ...ایشالا نوع اوری در قصه داشته باشه موعضه نکنه که اصلا حسش نیست

سریال با خانمان خوب بود هم قصه خوب پیش میرفت برعکس سریال سرطان بیگانه ای با من است.در باخانمان بسیار بازیها دلچسب بود الا مواردی خاص هرچند نقش انگل بودن پدر خانواده بارها در سریالها دیده شده بود.

دیگه با این دولت امنیتی مجبوره اینو بگه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.