برگزیدگان مسابقه بین‌المللی «جوایز عکس استانبول 2022» اعلام شدند

10/01/1401 12:37:00 ب.ظ

برگزیدگان مسابقه بین‌المللی «جوایز عکس استانبول 2022» اعلام شدند برندگان نهایی هشتمین دوره مسابقه بین المللی جوایز عکس استانبول «Istanbul PhotoAwards 2022» که به همت خبرگزاری آناتولی برگزار می‌شود، مشخص شدند.

برگزیدگان مسابقه بین المللی «جوایز عکس استانبول 2022» که توسط خبرگزاری آناتولی برای هشتمین سال متوالی برگزار می‌شود، اعلام شدند. - خبرگزاری آناتولی 30.03.2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی برندگان نهایی هشتمین دوره مسابقه بین المللی جوایز عکس استانبول «Istanbul Photo Awards 2022» که به همت خبرگزاری آناتولی برگزار می‌شود، مشخص شدند.

کنستانیوس ساکالیدیس، عکاس بلومبرگ با عکس «یک زن در اویا» موفق به کسب جایزه عکس سال شد. این عکس از میان بیش از 16 هزار عکس ارسالی انتخاب شده است.

دریو آنگریر از گتی ایمیجز نیز با عکس مربوط به حمله به کنگره آمریکا در بخش «تک عکس خبری» جایزه نفر دوم را از آن خود کرد. همچنین پائول راتژه، عکاس خبری خبرگزاری فرانسه جایزه سوم تک عکس خبری را با عکسی از پناهجویان در ایالت تگزاس آمریکا به خود اختصاص داد.

سردار کاراگوز رئیس هیات مدیره و مدیر عامل آناتولی درباره برگزاری مسابقه عکس امسال گفت: علی‌رغم تمامی محدودیت‌های موجود دوره سخت شیوع کرونا عکاسان خبری به فعالیت‌های خود ادامه دادند. امسال بیش از 16 هزار عکس به مسابقه ارسال شد. headtopics.com

برگزیدگان مسابقه بین‌المللی «جوایز عکس استانبول 2022» اعلام شدند

وی با اشاره به تلاش هیات داوران به منظور انتخاب بهترین عکس از میان هزاران عکس ارسال شده افزود: از هیات داوران و عکاسان خبری که تصاویر حوادثی نظیر آتش‌سوزی در کالیفرنیا، مسابقات المپیک و بحران پناهجویان را به ما عرضه کردند تشکر می‌کنم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

رزمایش هوایی «پرچم فریسیا 2022» ناتو آغاز شدرزمایش هوایی'پرچم فریسیا 2022' ناتو در پایگاه هوایی لیوواردن در شمال هلند آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

عجایب سنگی دنیا؛ از استون هنج تا کارناک | DW | 29.03.2022📸 عجایب سنگی دنیا؛ از استون هنج تا کارناک سازه‌ها و تندیس‌های سنگی مرموزی در جهان وجود دارند که هزاران سال قبل بنا شده‌اند و حیرت معاصران را بر می‌انگیزند. باستان‌شناسان و تاریخ‌نگاران پاسخ بسیاری از پرسش‌های مربوط به این آثار کهن را نمی‌دانند.

اهدای جوایز اسکار: 'کودا' فیلم برتر، 'تلماسه' برنده شش جایزه | DW | 28.03.2022مراسم اهدای ۹۴مین دوره جوایز اسکار چند حاشیه کم‌سابقه داشت؛ از جمله حمایت از اوکراین و سیلی به گوش یکی از مجریان. در این دوره برای سومین بار در تاریخ جوایز اسکار یک زن جایزه بهترین فیلم را از آن خود کرد.

واکنش‌ها به عضویت ایران در کمیسیون مقام زن سازمان ملل | DW | 29.03.2022از جمعه ۵ فروردین ایران رسما به عضویت کمیسیون مقام زن سازمان ملل درآمد. عضویت کشوری که بسیاری آن را به نقض فاحش حقوق زنان متهم می‌کنند در این کمیسیون از سوی برخی مایه 'شرم' خوانده شده است. خاک بر سر سازمان ملل با این قبول عضویت.... اینا میخوان ما رو سکته بدن برای همینه زنها رو به ورزشگاه راه ندادن .... لعنت به این فیفای بی خاصیت ... لعنت نقض فاحش حقوق زن در تهران خيابان جمهوري 😏😏😏

هفت علامت آلرژی بهاری را نادیده نگیرید | DW | 30.03.2022هفت علامت آلرژی بهاری را نادیده نگیرید در تازه‌های پزشکی هفته: هفت علامت آلرژی بهاری را نادیده نگیرید، لکه‌های سفید روی ناخن‌ها چه معنایی دارند؟ ۴ دلیل درد شکم بعد از غذا خوردن، بهترین زمان‌ها برای نوشیدن آب.

تمام تیم‌های صعود کننده به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ تکلیف ۲۷ تیم روشن شدبا برگزاری دیدارهای نهایی در مرحله مقدماتی جام جهانی در چهار قاره جهان، حالا تکلیف ۲۷ سهمیه از ۳۲ تیم پایانی حاضر در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ روشن شد. با تیم‌های حاضر در جام جهانی آشنا شوید.