انتخابات_مجلس

انتخابات_مجلس

۹۹ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی ایران وایر: مجلس در راس امور نیست

18/02/2020 08:50:00 ق.ظ

📊۹۹ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی ایران وایر عقیده داشتند که: «مجلس در راس امور نیست». نتایج کامل این نظرسنجی را در سایت ایران وایر ببینید: برای شرکت در دور جدید نظرسنجی با محوریت انتخابات_مجلس از این لینک استفاده نمایید.👇

در اولین نظرسنجی از سری سوم نظرسنجی‌های انتخاباتی ایران وایر که در روزهای ۱۹ تا ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ و به صورت آنلاین از طریق وب سایت ایران وایر و شبکه‌های اجتماعی مرتبط انجام شده،‌ همچنین در خصوص امکان نظارت مردم بر عملکرد مجلس نیز پرسیده شده که ۸۸ درصد پاسخ دهندگان معتقدند «اصلا» امکان نظارت بر عملکرد مجلس وجود ندارد.

آیا مدال طلای جواد فروغی پس‌گرفته می‌شود؟ | DW | 01.08.2021 جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021 شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

 برای مشاهده همه نتایج به صورت اینتراکتیو و دریافت پرسشنامه، یافته های خام و تحلیل این نظرسنجی می‌توانید از اینلینکاستفاده کنید.پرسش دیگر ایران وایر در خصوص تعیین صلاحیت کاندیداهاست. از شرکت‌کنندگان پرسیدیم بعضی اعتقاد دارند که شورای نگهبان باید صلاحیت نامزدها را پیش از انتخابات تایید کند. گروهی دیگر می‌گویند نیازی به تایید شورای نگهبان برای نامزدی افراد نیست و مردم باید خودشان به صورت مستقیم انتخاب کنند. نظر شما چیست؟ دخالت شورای نگهبان یا انتخاب کامل توسط مردم؟ ۷۸ درصد پاسخ‌دهندگان به این نظرسنجی معتقدند که در تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات مردم باید خودشان به صورت مستقیم نظر بدهند. تنها ۱ درصد می‌گویند که شورای نگهبان باید صلاحیت کاندیداها را پیش از انتخابات تایید کند.

 اینترنت و شبکه‌های اجتماعی (از قبیل فیس‌بوک و توییتر) اصلی‌ترین منابع خبری برای پیگیری اخبار انتخابات هستند. تلگرام رتبه بعدی را به خودش اختصاص می‌دهد.«ایران وایر» می‌کوشد تا پیش از انتخابات مجلس یازدهم با انجام یک سلسله نظرسنجی، تصویری از نظر مخاطبان در خصوص مسایل سیاسی و انتخاباتی ایران ارایه کند. شما می‌توانید از طریق headtopics.com

در نظرسنجی جدید ما شرکت کنید. روش انجام نظرسنجیاین نظرسنجی طی روزهای ۱۹ تا ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ و به صورت آن‌لاین از طریق وب سایت ایران‌وایر و شبکه‌های اجتماعی مرتبط انجام شده‌است.یافته‌های این نظرسنجی، اطلاعاتی در مورد نگرش مراجعه‌کنندگان به وب‌ سایت ایران‌وایر و شرکت‌کنندگان از طریق شبکه‌های اجتماعی این وب‌سایت در خصوص موضوعات مورد پرسش ارایه می‌دهد. نتایج تحقیق قابل تعمیم به کل جمعیت ایران نیست. حجم نمونه ۶۵۶ نفر است. تفکیک تعداد افراد شرکت‌کننده بر اساس جنس، گروه سنی، محل اقامت و دیدگاه سیاسی آنان به شرح جدول زیر است:

نکته ادامه مطلب: ایران وایر »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

آلمان: در عملیات دریایی آمریکا در تنگه هرمز شرکت نمی‌کنیمآلمان: در عملیات دریایی آمریکا در تنگه هرمز شرکت نمی‌کنیم وزیر دفاع آلمان تاکید کرد که کشورش در عملیات دریایی آمریکا در تنگه هرمز شرکت نمی‌کند.

تاخیر ۴۵ درصد پروازهای فرودگاه مهرآباد در دی ماهتهران – ایرنا – از مجموع ۵ هزار و ۲۴۷ پرواز انجام شده از فرودگاه مهرآباد بیش از ۲ هزار و ۴۰۸ پرواز داخلی از این فرودگاه در دی ماه امسال با تاخیر از مبدا مسافران خود را جابجا کرد.

روح‌الله زم در دادگاه: کنترل آمدنیوز در اعتراضات دی ۹۶ با من نبودروح‌الله زم، در دومین جلسه دادگاه بررسی اتهام‌هایش درباره اتهام «افساد فی الارض» که علیه او مطرح شده، گفت: «من اتهام افساد فی الارض را قبول ندارم.» او همچنین گفت که «قبل از دی ۹۶ آمدنیوز را رها کردم و تا اواسط ۹۷، کنترل آمدنیوز با من نبود.»

ای ئی هاچنر، نویسنده آمریکایی، در ۱۰۲ سالگی در گذشت🔺ای ئی هاچنر، نویسنده آمریکایی، در ۱۰۲ سالگی در گذشت ⚡️ای ئی هاچنر، نویسنده و نمایشنامه‌نویس بزرگ آمریکایی که دوست افراد سرشناسی مانند ارنست_همینگوی، تنسی_ویلیامز، و پل نیومن بود، روز شنبه ۲۶ بهمن در ۱۰۲ سالگی درگذشت.

اعتراض در دانشگاه امیرکبیر؛ «مردم درگیر فقرند، اینا در فکر رای‌اند»دانشجویان در این تجمع شعارهایی در ارتباط با اعتراضات و رخدادهای چند ماه اخیر ایران از جمله اعتراضات آبان ماه ۹۸، شلیک به هواپیمای اوکراینی، دستگیری دانشجویان و تحریم انتخابات سر دادند. رهبر “موقتی” اخوند دجال خامنه ای ضحاک گفت: “مصیبت روزی است که مردم پای صندق نرون.” در کنار مردم مبارز ایران علیه رژیم اخوند دجال بایستد و‌ساکت نمانید. رای بی رای. تحریم انتخابات (انتصابات)! اينم سورپرازِ خبرنگاران جوانه 😂😂😂yjcagency یورو نیوز عزیز! از شمایی که ادعا می کنید، دموکراسی وجه تمایز فرهنگ اصیلتون با دیگر فرهنگ هاست تعجب می کنم که چرا اینقدر از رای دادن مردم ایران نگرانید؟ محض اطلاع بگم خدمتتون میزان حضور انتخابات پیش رو طبق نظر سنجی ها به شکل تصاعدی در حال افزایش هست!

پلیس برلین در پی عاملان تیراندازی در محل یک نمایش ترکی | DW | 17.02.2020پلیس آلمان در ارتباط با تیراندازی‌های مرگبار در برلین دو فرد مظنون را دستگیر کرده و در جستجوی دست‌کم چهار نفر دیگر است. در حمله مسلحانه در پایتخت آلمان یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند. ⚠️ برای دیدن بقیه ویدیو 👇