۹۰ درصد مردم چشم انتظار شکست آمریکا/ دایی و طارمی در صدر/ چند درصد از شکست تیم ملی خوشحال شدند؟

08/09/1401 06:21:00 ب.ظ

مرکز افکارسنجی ایسپا درآخرین نظرسنجی خود در خصوص جام جهانی نسبت به احساس مردم ایران نسبت به شکست و پیروزی تیم ملی در مقابل تیم‌های انگلیس و آمریکا و ولز پرداخته است.

۹۰ درصد مردم چشم انتظار شکست آمریکا نظرسنجی ایسپا: ۷۸.۳ درصد کل پاسخگویان(۸۹.۹ درصد بینندگان مسابقات ایران) به میزان زیاد و خیلی زیاد دوست دارند تیم ایران در مقابل آمریکا پیروز شود

مرکز افکارسنجی ایسپا درآخرین نظرسنجی خود در خصوص جام جهانی نسبت به احساس مردم ایران نسبت به شکست و پیروزی تیم ملی در مقابل تیم‌های انگلیس و آمریکا و ولز پرداخته است.

به گزارش ایسنا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در روزهای ۷ و ۸ آذر یک نظرسنجی از جامعه شهری و روستایی کشور با تعداد نمونه ۱۰۰۸ نفر به صورت تلفنی انجام داده که نتایج آن را به صورت اختصاصی در اختیار خبرگزاری ایسنا قرار داده است.به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، یورگن کلینزمن پس از اظهاراتش در مورد سبک بازی ایران عنوان کرد که احساس می‌کند افراد دچار سوءتفاهم شده‌اند.به گزارش ایسنا ، سفارت روسیه در ایران با انتشار تصاویری در صفحه اجتماعی خود که روی آن نوشته شده"" نوشت: « در مسکو تیم ملی فوتبال ایران پیش از مسابقه مهم مقابل آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مورد حمایت قرار گرفت.۷ آذر ۱۴۰۱ خواندن در ۱ دقیقه «کریم انصاری‌فرد» یکی از کاپیتان‌های تیم فوتبال، در کنفرانس خبری پیش از دیدار با تیم ملی آمریکا به خبرنگاران گفته است: «ما آماده هستیم و می‌خواهیم دل مردم ایران را شاد کنیم.

پاسخگویان این نظرسنجی که با استفاده از شماره تلفن‌های ثابت و موبایل به صورت تصادفی ساخته شده انتخاب شده اند.نظرسنجی با کنترل مشخصات پاسخگویان شامل سن، جنس و محل سکونت انجام شده است.من دوستان ایرانی زیادی دارم و همیشه برای ایرانی ها، فرهنگ و تاریخ آنها احترام زیادی قائل بودم.نرخ پاسخگویی ۵۰ درصد بوده است.۵۰.قهرمان سال ۱۹۹۰ جهان در بی.۹ درصد پاسخگویان مرد و ۴۹.ثبت نظر.

۱ درصد زن بوده اند، ۳۵.سی از شیوه بازی ایران در پیروزی مقابل ولز انتقاد کرده بود.۵ درصد در ر ده سنی ۱۵ تا ۳۰ سال، ۳۷.۴ درصد در رده سنی ۳۱ تا ۴۹ سال و ۲۷.انتهای پیام.۲ درصد در رده سنی ۵۰ سال و بالاتر بوده‌اند.براساس نتایج این نظرسنجی ۴۲.

۵ درصد پاسخگویان اعلام کرده اند به میزان زیاد و خیلی زیاد علاقمند به تماشای مسابقات فوتبال هستند و ۱۳.۴ درصد تا حدودی علاقه دارند.۴۴.۱ درصد نیز یا اصلاً علاقه ندارد یا علاقه کمی به تماشای مسابقات فوتبال دارند.۶۰.

۷ درصد پاسخگویان اعلام کرده‌اند مسابقات ایران در جام جهانی فوتبال را دیده‌اند.براساس نتایج نظرسنجی ۶۶.۱ درصد کل پاسخگویان و ۸۰.۲ درصد بینندگان مسابقات ایران در جام جهانی بعد از باخت ایران در مقابل انگلیس ناراحت شدند و ۶.۸ درصد کل پاسخگویان (۵.

۷ درصد بینندگان مسابقات ایران) از نتیجه خوشحال شدند.۲۶.۸ درصد کل پاسخگویان نیز حس خاصی نداشتند که این میزان برای بینندگان بازی‌های ایران ۱۳.۸ درصد بوده است.در سؤال بعدی در خصوص حس پاسخگویان بعد از پیروزی مقابل ولز سؤال شده است که طبق نتایج ۷۷.

۸ درصد کل پاسخگویان از نتیجه خوشحال شدند، ۱۸.۷ درصد حس خاصی نداشتند و ۱.۳ درصد نیز ناراحت شدند.برحسب بینندگان مسابقات ایران نیز ۹۰.۸ درصد از نتیجه بازی با ولز خوشحال و ۱.

۸ درصد ناراحت شدند.۷.۳ درصد نیز حس خاصی نداشته اند.براساس نتایج نظرسنجی ۷۸.۳ درصد کل پاسخگویان به میزان زیاد و خیلی زیاد دوست دارند تیم ایران در مقابل آمریکا پیروز شود.

۴.۸ درصد دوست ندارند پیروز شود و ۱۶.۷ درصد آن‌ها نیز برایشان فرقی نمی کند.اعداد برحسب ببیندگان بازی های ایران نشان می دهد ۸۹.۹ درصد ببیندگان بازی های ایران به میزان زیاد و خیلی زیاد دوست دارند ایران مقابل آمریکا پیروز شود.

۲.۷ درصد دوست ندارند پیروز شود و ۷.۴ درصد بینندگان نیز برایشان فرقی نمی‌کند.۶۸.۵ درصد کل پاسخگویان و ۸۰.

۲ درصد ببیندگان مسابقات ایران معتقدند تیم ایران به مرحله بعدی بازی‌ها صعود خواهد کرد.۱۳.۴ درصد کل پاسخگویان و ۹.۳ درصد ببیندگان هم فکر می‌کنند ایران به مرحله بعد صعود نخواهد کرد.مابقی در این زمینه اظهار نظر نکرده‌اند.

نتایج نظرسنجی نشان می دهد مردم عملکرد کارلوس کی­روش سرمربی تیم ملی را مطلوب ارزیابی کرده اند.بر این اساس ۵۴.۹ درصد کل پاسخگویان و ۶۹.۹ درصد بینندگان بازی‌های ایران عملکرد وی را خوب و خیلی خوب ارزیابی کرده‌اند.در مقابل ۱۴.

۵ درصد (۱۲.۳ درصد بینندگان بازی های ایران) عملکرد وی را ضعیف و خیلی ضعیف ارزیابی کردند.در سؤال دیگری از پاسخگویان سؤال شده است، شما با انعکاس مسائل سیاسی کشور در بازی‌های جام جهانی توسط بازیکنان تیم ملی ایران موافقید یا مخالف.۴۰.۷ درصد کل پاسخگویان با این امر مخالفند و ۲۰.

۶ درصد با انعکاس مسائل سیاسی در بازی‌های جام جهانی توسط بازیکنان موافقند.۳۶.۹ درصد نیز نظری نداشته‌اند.اعداد بر حسب ببیندگان بازی‌های ایران نشان می‌دهد ۴۹.۸ درصد با انعکاس مسائل سیاسی توسط بازیکنان مخالفند و ۱۹.

۶ درصد موافقند، ۲۹ درصد نظری ندارند.در ادامه از مردم سؤال شده است بعضی معتقدند با توجه به شرایط کشور بازیکنان تیم ملی بعد از برد در برابر ولز نباید خوشحالی می‌کردند نظر شما چیست.۶۱.۷ درصد کل پاسخگویان و ۷۳.۲ درصد ببیندگان مسابقات ایران معتقدند باید خوشحال می‌کردند.

۱۵.۴ درصد کل پاسخگویان نیز گفته‌اند نباید خوشحالی می‌کردند.این عدد برای ببیندگان مسابقات ایران ۱۱ درصد است، بقیه پاسخگویان گفته‌اند فرقی ندارد.در نهایت از مردم در خصوص محبوب­ترین بازیکن فوتبال در تاریخ ایران برای خود پاسخگو در قالب یک سؤال باز و بدون گزینه پرسیده شده است.با توجه به نوع پرسش، گزینه ­های مطرح شده توسط مردم بسیار زیاد و پراکنده است.

با این حال علی دایی با ۲۶.۳ درصد، مهدی طارمی با ۱۲.۳ درصد، علی کریمی با ۷.۳ درصد، علیرضا بیرانوند با ۳.۱ درصد، سردار آزمون با ۳ درصد، خداداد عزیزی با ۲.

۴ درصد در رتبه­های اول تا ششم قرار دارند.مابقی بازیکنان اعلامی توسط مردم پایین­تر از ۲ درصد هستند..

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

کس ننه ادم دروغ گو اخبار خبرگزاریهای جعل و دروغ حاکمیت ج.ا بگونه ایست که باید درست برعکسشان کرد تا واقعیت هویدا شود جامعه آماری چند نفر و چ قشری بودند؟ با این آمار ۱۹۰ درصد مردم طرفدار نظام هستند. یعنی ۱۰ًدرصد طرف دار‌دارن. آمار دادن.

حمایت کلینزمن از ایران پیش از دیدار با آمریکاحمایت کلینزمن از ایران پیش از دیدار با آمریکا: نظرات من در مورد بازی ولز و ایران صرفاً مربوط به فوتبال بود من دوستان ایرانی زیادی دارم همیشه برای ایرانی‌ها، فرهنگ و تاریخ آن‌ها احترام زیادی قائل بودم برای آن‌ها بهترین‌ها را در مسابقات آرزو می‌کنم

ایران! دل روسیه با تو است!ایران! دل روسیه با تو است! در آستانه برگزاری مسابقه حساس و مهم تیم‌های فوتبال ایران و آمریکا در جام جهانی قطر ۲۰۲۲، از تیم ملی ایران در روسیه حمایت شد. کل ایران منتظر باختتونه 🙏 روسیه غلط کرد خوب دارین بشون کون میدین مملکتو دادین بشون یه حمایت تخمی هم با التماس ازشون خواستین انداختن جلوتون چقد حقیرین شما بی غیرتا

کریم انصاری‌فرد: آماده هستیم دل مردم را دوباره شاد کنیمکریم_انصاری‌فرد یکی از کاپیتان‌های تیم فوتبال، در کنفرانس خبری پیش از دیدار با تیم ملی آمریکا به خبرنگاران گفته است: «ما آماده هستیم و می‌خواهیم دل مردم ایران را شاد کنیم.» فوتبال جام‌جهانی_قطر آمریکا ورزش والا کیرمونم بخورید دلمون شاد نمیشه مهسا_امینی اعتصابات_سراسری MahsaAmini OpIran دل ما رو شاد کنین؟ شما ریدین! و این ریدن ادامه داره! خاک بر سر متوهم تون . تا وقتی تیم فوتبال ج.ا باشه پس تیم ملی نیست و تیم دشمنه . ما هم فقط با باخت شما بی غیرت ها خوشحال میشیم ! مهسا_امینی فراخوان_۱۴_۱۵_۱۶_آذر زندانی_سیاسی_آزاد_باید_گردد

علی دایی از «تهدیدات بی‌شمار» علیه خود و خانواده‌اش خبر دادعلی دایی، ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران، شامگاه یکشنبه با انتشار پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام از «تهدیدات بی‌شمار» علیه خود و خانواده‌اش طی روزهای اخیر خبر داد. جمهوری اسلامی اگه کسی‌ را تهدید کرد, یعنی‌ طرف دارد کار درست را انجام میدهد. هرکار میخان بکنن، تیم ملی ما شمایید که با مردم بودید و هستید! این رو هیچ چیز عوض نمیتونه بکنه ❤️‍🔥🤍💚 مهسا_امینی انقلاب۱۴۰۱

بازیکن پیشین فوتبال آمریکا: سیاست در مسابقات ما با ایران نقش مهمی داردالکسی لالاس، بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال آمریکا که در بازی ایران و آمریکا در در جام جهانی 1998 فرانسه حضور داشت، در اظهاراتی گفت «سیاست» همیشه در مسابقات

گزارش CNN از تهدید بازیکنان و جلسه خصوصی کی‌روش با ماموران سپاه«سی ان ان» در گزارشی مدعی شده است که برخی از بازیکنان تیم فوتبال ایران پس از بازی تیم‌های ایران و انگلیس از سوی نهادهای امنیتی تهدید شده بودند و «کارلوس کی‌روش» پیش از دیدار با ولز به صورت جداگانه با ماموران امنیتی سپاه دیدار کرده است. جام_جهانی امیدوارم فردا تمام تماشاگران پرچم جمهوری اسهالی رو واژگون در دست بگیرن ،اینجوری گشت ارشاد قطر نمیتونه گیر بده و بهترین پیام به تمام دنیاست مهسا_امینی جالبه این گزارش cnn به نقل از منبع بدون نامه امنیتی درست بعد از فایل لو رفته خبری فارس است که همکاری کیروش با مقامت امنیتی را تایید می‌کند! این فقط یک ترفند جدید است که میخواهند تیم ج ا را به نام تیم ایران معرفی کنند و علت همراهی نکردند آنها با خیزش انقلابی مردم را تهدید بداند چه چیزا😏