۸ متهم پرونده ویلموتس چه کسانی هستند؟/ کفاشیان شانس آورد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۸ متهم پرونده ویلموتس چه کسانی هستند؟ این هشت نفر اعضای هیات رئیسه فدراسیون هستند که در هنگام عقد قرارداد همکاری با ویلموتس سند قرارداد را امضا کرده‌اند و در حال حاضر به علت انجام اشتباهات متعدد در نوع قرارداد متهم شناخته شده‌اند.

به گزارش ایسنا، پرونده مارک ویلموتس ابعاد جدیدی به خود گرفته است. همزمان با پیگیری شکایت این مربی در فیفا که طی روزهای گذشته منجر به محکومیت ۶.۲ میلیون یورویی ایران شده و جنجال زیادی را در جامعه ایجاد کرده، سازمان بازرسی از پایان تحقیقات خود و ارسال پرونده هشت نفر به دادستان عمومی و انقلاب تهران خبر داده است.

پس از اتفاقات اخیر که خبر محکومیت ایران هم تایید شد، در روزهای گذشته خبری مبنی بر ارائه لیست اموال اعضای هیات رئیسه به مراجع ذی صلاح منتشر شد که علی کفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال این خبر را تایید کرد. در این گزارش آمده است: پرونده هشت نفر به اتهام اهمال منجر به تضییع و ایجاد دین بر ذمه فدراسیون و خسارت به اموال دولتی و حقوق عمومی و تضییع آن ها به دادستان عمومی و انقلاب تهران ارسال شد.

با این حال علی کفاشیان، به علت محرومیت در آن مقطع زمانی از حضور در فوتبال و در نتیجه امضا نکردن این سند به همراه این هشت نفر به دادسرا نمی رود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۸ متهم پرونده ویلموتس به دادسرا معرفی شدندمعرفی ۸متهم پرونده ویلموتس به دادسرا | پرونده ۸ نفر به اتهام اهمال منجر به تضییع و ایجاد دین بر ذمه فدراسیون و ورود خسارت به اموال دولتی و حقوق عمومی و تضییع آنها به دادستان عمومی و انقلاب تهران ارسال شد رییس مرکز وکلا: به زعم من مسوولیت کیفری متوجه امضاکننده و متولی قرارداد مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی خواهد بود و طبق ماده ۵۹۸قانون مجازات اسلامی در حکم تصرف غیرعدوانی است و حبس خواهد داشت
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

هشت متهم پرونده ویلموتس به دادسرا معرفی شدندسازمان بازرسی کل کشور هشت متهم پرونده ویلموتس را به دادستانی تهران معرفی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ورود سازمان بازرسی به پرونده ویلموتس؛ 8 نفر متهم شدندسازمان بازرسی از اتهام 8 نفر در پرونده مارک ویلموتس خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

امیدواری به ایمنی دائم بدن پس از ابتلای خفیف به کووید-۱۹ | DW | 21.08.2020پژوهشگران آمریکایی می‌گویند ترس از موقت بودن ایمنی بدن پس از ابتلا به کووید-۱۹ در برخی موارد بی‌اساس است. افرادی که یک بار به ویروس کرونا آلوده شده‌اند ممکن است برای همیشه برابر آن مصون بمانند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش حماس به حملات اخیر اسرائيل به نوار غزهسخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» اعلام کرد که اسرائیل مسئول تبعات ناشی از حملات هوایی به نوار غزه است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار برکسیتی به لندن: احترام به قوانین اروپا اجتناب ناپذیر استرهبران دو کشور فرانسه و آلمان هر دو دیدگاهی مشترک در خصوص این مذاکرات دارند که روز جمعه پس از هفتمین دور برگزاری آن بدون پیشرفت محسوس و دست یافتن به نتیجه‌ای مشخص به پایان رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »