۷۵ درصد دانش آموزان تهرانی به مدرسه رفته‌اند/ زمان بازگشت مبتلایان به مدرسه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون وزیر و سخنگوی وزارت آموزش‌وپرورش: ۸۴ درصد دانش آموزان به مدرسه رفته‌اند که این نسبت برای تهران، ۷۵ درصد بوده است

به گزارش ایسنا، صادق ستاری‌فرد در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه خبر سیما که عصر امروز پخش شد با اشاره به گذشت سه روز از آغاز آموزش‌های حضوری مدارس اظهار کرد: از روز ششم فروردین که ستاد ملی کرونا مصوبه آموزش حضوری مدارس و دانشگاه‌ها را ابلاغ کرد، تلاش کردیم با مشارکت جمعی همکارانمان در استان‌ها نسبت به تهیه بخشنامه نحوه آموزش‌های حضوری اقدام کنیم که طی دو تا سه روز آماده و به استان‌ها ابلاغ شد.

ستاری‌فرد ادامه داد: با توجه به تحلیل نتایج ارزشیابی‌های دانش‌آموزان ما شاهد این بودیم که بچه‌ها در همه پایه‌ها و همه دروس دچار افت تحصیلی شده‌اند. با تمهید مقدمات، زمینه بازگشایی فراهم شد و خوشبختانه با استقبال خوب دانش‌آموزان مواجه شدیم و خودمان هم پیش‌بینی نمی‌کردیم که با این حجم از استقبال روبه‌رو شویم که رضایت‌بخش بود.

ستاری‌فرد با بیان اینکه در دوره متوسطه اول و دوم، استقبال از دوره ابتدایی بیشتر بود گفت: ۸۳ درصد ابتدایی‌ها و ۸۶ درصد دبیرستانی‌ها در این دو روز به مدرسه رفته‌اند. بنابراین حدود ۱۶ درصد بچه‌ها غایب بودند که شش درصد به علت بیماری، ۵۸ درصد به علت مسافرت و بازگشت از سفر و ۳۶ درصد هم به علت عدم همراهی بوده است.

ستاری‌فرد با اشاره به استفاده از سامانه"ایران من" به منظور رصد و شناسایی دانش‌آموزان مبتلا و دارای بیماری زمینه‌ای اظهار کرد: همه مدیران مدارس به سامانه دسترسی دارند و هرکدام که علائمی داشته باشند یا در معرض ابتلا باشند و اعضای خانواده‌شان مبتلا شده باشند در این سامانه شناسایی و ثبت می‌شوند. این رصد هم از طریق آزمون پی سی آر و تأیید پزشک و هم از طریق مشاهده مراقبان بهداشت و مدیران امکان پذیر است. دسترسی به سامانه از سوی وزارت بهداشت و آموزش‌وپرورش امکان پذیر است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آمار غلط نده بزرگوار

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادگاه اندونزی معلمی را به جرم تجاوز به ۱۳ دانش آموز دختر به اعدام محکوم کردهری طی ۵ سال، به ۱۳ دختر که بین ۱۲ تا ۱۶ سال سن داشتند، تعرض جنسی کرده که هشت نفر از قربانیان باردار شده‌اند. همین الان چشاش از حدقه زده بیرون. خدا به دادش برسه. در مورد سعید طوسی تصمیمی گرفته نشد؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش سازمان حج و زیارت به اطلاعیه «مقررات سفر به عراق»واکنش سازمان حج و زیارت به اطلاعیه «مقررات سفر به عراق»: *جواب منفی آزمایش PCR یا تزریق دو دُز واکسن مورد تایید وزارت بهداشت و در اختیار داشتن کارت واکسیناسیون برای سفر به عراق الزامی است *دستورالعمل بهداشتی جدیدی برای سفر زائران ایرانی به عراق ابلاغ نشده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زلنسکی به شورای امنیت: روسیه می‌خواهد اوکراین را به برده‌ای ساکت تبدیل کندرئیس‌جمهور اوکراین در سخنانی در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت که روسیه می‌خواهد اوکراین را به برده‌ای ساکت تبدیل کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتایج یک نظرسنجی درباره خدمات جنسی در ایران: ۴٠ درصد پاسخگویان دست‌کم یک بار مشتری بوده‌اندنتایج نظرسنجی «پایگاه داده‌ باز ایران» نشان می‌دهد بیش از ۴٠ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی «دست‌کم یک بار» در ازای خدمات_جنسی پول پرداخته‌اند و ٣٠ درصد از مشتریان این خدمات «افراد متاھل» بوده‌اند. 🔴 در قسمت ۱۷ ( برنامه حکم امسال صورتی دگر است ) ✔️موضوع ائتلاف با گروه‌های سیاسی ✴️ فراخوان - بزودی … ری استارتیها تبلیغ کنید و گروه های سیاسی و اپوزیسیون ها را برای دیدن این برنامه ، فرابخوانید 🔵برنامه های ما را در یوتیوب ببینید 👇 ری_استارت 🔴 فوری ( برنامه حکم امسال صورتی دگر است ) ✔️موضوع ائتلاف با گروه‌های سیاسی ✴️ فراخوان - بزودی … ری استارتیها تبلیغ کنید و گروه های سیاسی و اپوزیسیون ها را برای دیدن این برنامه ، فرابخوانید 🔵برنامه های ما را در یوتیوب ببینید 👇 ری_استارت 🔴 فوری ق۱۷ ( برنامه حکم امسال صورتی دگر است ) ✔️موضوع ائتلاف با گروه‌های سیاسی ✴️ فراخوان - بزودی … ری استارتیها تبلیغ کنید و گروه های سیاسی و اپوزیسیون ها را برای دیدن این برنامه ، فرابخوانید 🔵برنامه های ما را در یوتیوب ببینید 👇 ری_استارت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

۹۹ درصد مردم جهان هوای بی‌کیفیت تنفس می‌کنند۹۹ درصد مردم جهان هوای بی‌کیفیت تنفس می‌کنند داده‌های جدید سازمان جهانی بهداشت (WHO) نشان می‌دهد که تقریبا کل جمعیت جهان (۹۹ درصد) از هوایی تنفس می‌کنند که از حد استانداردهای تعیین شده سازمان جهانی بهداشت فراتر است و سلامت آن‌ها را تهدید می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایلان ماسک با خرید ۹.۲ درصد از سهام توئیتر بزرگترین سهامدار این شبکه اجتماعی شدایلان ماسک قبل از برملا کردن این خبر، تعهد توئیتر به آزادی بیان را زیر سئوال برده و گفته بود که در فکر راه‌‌اندازی یک شبکه اجتماعی جدید است. مرگ_بر_دیکتاتورها ⚔️امیدوارم اول اکانت دیکتاتورها رو ببنده⚔️
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »