۷۴ ضربه شلاق برای سگ‌آزار آبادانی

17/09/1398 02:09 ب.ظ

سگ‌آزار مشهور آبادانی به به شش ماه تبعید به شهرستان دلفان و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.خبر محکومیت این سگ‌آزار روز ۱۷ آذر ماه منتشر شده است. خوزستان

استان‌وایر- سگ‌آزار مشهور آبادانی به به شش ماه تبعید و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.محکومیت این سگ‌آزار روز ۱۷ آذر ماه منتشر شده است که براساس آن این فرد به شش ماه تبعید در شهرستان «دلفان» محکوم شده است.اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ ناصر غلامی٬ دادستان آبادان اعلام کرده بود که سگ آزار معروف این شهر پس از بازداشت راهی زندان شده است.

اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ ناصر غلامی٬ دادستان آبادان اعلام کرده بود که سگ آزار معروف این شهر پس از بازداشت راهی زندان شده است. فروردین ماه سال گذشته از این فرد سگ‌آزار کلیپی در فضای مجازی منشر شده بود که با سیلی و مشت یک سگ را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی هویت این فرد را در آن زمان «فواد البوغبیش» ساکن ماهشهر معرفی کرده‌ و خواستار برخورد با وی شده بودند. اقدام این جوان از سوی برخی چهره‌های سرشناس هم مورد نقد قرارگرفته و پرویز پرستویی هم در اینستاگرام خود خواهان شناسایی و مجازات وی شده بود.

در سال‌های اخیر انتشار پیاپی تصاویر و ویدئوهای آزار حیوانات در برخی شبکه‌های مجازی با انتقاد تند کاربران آنها روبرو شده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

Good riddance IRANIMALRIGHTS تایید میکنید ؟ آقا ما تو دلفان نخوایم اینو ببینیم باس چیکار کنیم؟ خاک تو سر اون قاضی که تبعیدش کرده بهشت

الجبیر: ایران تمامی منطقه را تهدید می‌کندعادل الجبیر وزیرمشاور در امور خارجه پادشاهی سعودی، روز جمعه اظهار داشت، ایران تهدیدی برای تمامی نظام حاکم بر ایران مثل سرطان کل جهان را تهدید میکند آل سعود آل سقوط است. hsr

در تحقیقات استیضاح ترامپ شرکت نمی‌کنیمکاخ سفید تحقیقات برای استیضاح رئیس‌جمهوری آمریکا را «کاملا بی‌اساس» خواند. آقای جهان هر کاری دلش بخواد میتونه بکنه دوست داره ،الان پادشاه فقید ما باید آقای جهان میبود

گذرگاه ساختگی در مرز روسیه با فنلاند برای فریب مهاجرانگذرگاه ساختگی در مرز روسیه با فنلاند برای فریب مهاجران چه ایده خفنی زده بوده :))

قالیباف برای حضور در انتخابات مجلس وارد وزارت کشور شدشهردار پیشین تهران برای حضور در مجلس یازدهم در انتخابات ثبت نام کرد.

رئيس بسیج زنان خواهان 'موج همگانی' برای فرزندآوری در ایران شدمینو اصلانی، رئیس بسیج جامعه زنان خواهان کمک و همکاری همه نهادهای نظام در جمهوری اسلامی برای افزایش جمعیت و فرزندآوری شده است. آیت‌الله علی خامنه‌ای در سال‌های اخیر بارها در سخنرانی‌های خود بر ضرورت و لزوم افزایش جمعیت ایران تاکید کرده است. حالا چه کسی از شما اظهار نظر خواست . 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂عليهم زيادة زواج المتعه احتمالن فرزندآوری بیشتر به امکان مالی نیاز دارد تا موج

نرخ دلار در بودجه سال ۹۹ برای کالاهای اساسی ۴۲۰۰ تومان استدفتر سخنگوی دولت با صدور اطلاعیه‌ای سخنان علی ربیعی در خصوص نرخ دلار در بودجه سال آینده را اصلاح و اعلام کرد: منظور سخنگوی دولت دلار با نرخ ۴۲۰۰ تومان بوده که به اشتباه ۴۵۰۰ تومان بیان شده است.

استان‌وایر- سگ‌آزار مشهور آبادانی به به شش ماه تبعید و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.محکومیت این سگ‌آزار روز ۱۷ آذر ماه منتشر شده است که براساس آن این فرد به شش ماه تبعید در شهرستان «دلفان» محکوم شده است.

اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ ناصر غلامی٬ دادستان آبادان اعلام کرده بود که سگ آزار معروف این شهر پس از بازداشت راهی زندان شده است.

فروردین ماه سال گذشته از این فرد سگ‌آزار کلیپی در فضای مجازی منشر شده بود که با سیلی و مشت یک سگ را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی هویت این فرد را در آن زمان «فواد البوغبیش» ساکن ماهشهر معرفی کرده‌ و خواستار برخورد با وی شده بودند.

اقدام این جوان از سوی برخی چهره‌های سرشناس هم مورد نقد قرارگرفته و پرویز پرستویی هم در اینستاگرام خود خواهان شناسایی و مجازات وی شده بود.

در سال‌های اخیر انتشار پیاپی تصاویر و ویدئوهای آزار حیوانات در برخی شبکه‌های مجازی با انتقاد تند کاربران آنها روبرو شده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: