۶ کشته و مجروح در درگیری مسلحانه دزفول

26/09/1399 01:56 ب.ظ

نزاع و درگیری مسلحانه در یکی از روستا‌های شهرستان دزفول در خوزستان ۲ کشته و چهار زخمی بر جا گذاشت. به گفته فرمانده انتظامی دزفول علت درگیری «اختلافات قدیمی و قبلی» بوده و با حضور ماموران نیروی انتظامی درگیری پایان پیدا کرده است. اخبار_ایران خوزستان

«سرهنگ روح اله گراوندی» فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با تایید خبر درگیری خانوادگی و مسلحانه در یکی ازروستا‌های بخش مرکزی دزفول از کشته و زخمی شدن ۶ تن در این حادثه خبر داد.

به گفته فرمانده انتظامی دزفول علت درگیری «اختلافات قدیمی و قبلی» بوده و با حضور ماموران نیروی انتظامی درگیری پایان پیدا کرده است اما پیش از حضور ماموران تیراندازی به مرگ دو نفر از افراد حاضر انجامیده بود. .

بنا بر این گزارش چهار نفر دیگر برای درمان به بیمارستان دزفول منتقل شدند و تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان نزاع ادامه دارد. شهریور ماه سال جاری بر اثر یک نزاع خیابانی و مسلحانه دو طایفه در کوی پیام نور شهرستان دزفول ۲ تن زخمی و ۲۴ تن بازداشت شدند.

در خرداد ۱۳۹۹فرمانده انتظامی شهرستان کارون از توابع شهر اهواز از باداشت عاملان تیراندازی منجر به مجروحیت سه نفر با اسلحه شکاری در یکی از بازارهای این شهرستان خبر داد. ۲۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ منابع محلی از کشته شدن یک نفر و مجروح شدن سه نفر در یک درگیری طایفه‌ای در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان آبادان خبر دادند. headtopics.com

ادامه مطلب:
iranwire »

به‌رغم آتش بس دست‌کم ۱۲ کشته در انفجار مسجدی در حومه کابل کشته شدندپلیس کابل روز جمعه ۲۴ اردیبهشت (۱۴ مه) اعلام کرد که وقوع یک انفجار در داخل مسجدی در نزدیکی پایتخت افغانستان دست‌کم ۱۲ تن کشته و بیش از ۱۵ مجروح برجا گذاشته است. این انفجار همش پشتش غنی ارگ نشان است لعنت بر این خون خوران تاریخ

کشته شدن چند نفر در درگیری سپاه پاسداران با مخالفان حکومت در سلماس

یک پلیس در درگیری میان تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در شهر الناصریه عراق کشته شدشبکه السومریه عراق به نقل از منابع امنیتی گفت که در جریان تظاهرات مردمی در شهر الناصریه یک پلیس کشته

دو انفجار انتحاری در مرکز بغداد ده‌ها کشته و مجروح برجای گذاشتانفجارها در میدان «الطیران» واقع در مرکز بغداد و در نزدیکی بازار «باب‌الشرقی» این شهر روی داد. This is the work of ISIS and terrorist groups, now the world understands the value of Qassem Soleimani better سلام جو! درودها دوستان فردا جمعه 22.1.2021 کل کائنات بر کیمیاگر 8.6.1442 صبرواستقامت بر ازدواج 3.11.1399 گایا سلطان زمین بر عدالت ضمن ابرازتاسف ازحمله انتحاری تروریستهابا خانوادهای داغدارهمدردم به امیدخشک شدن ریشه ظلم و ستم گفتار نیک رو رعایت کنیم و بهم محبت کنیم چون محبت گنج واقعیه

تیراندازی و انفجار در کابل کشته و مجروح بر جای گذاشتپس از توافق صلح دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا با طالبان، مذاکرات بین‌الافغانی در دوحه قطر که تا به امروز سرانجامی نداشته است، ادامه دارد. گروه فرهنگی هنری طالبان

استان‌وایر- نزاع و درگیری مسلحانه در یکی از روستا‌های شهرستان دزفول در خوزستان ۲ کشته و چهار زخمی بر جا گذاشت.

«سرهنگ روح اله گراوندی» فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با تایید خبر درگیری خانوادگی و مسلحانه در یکی ازروستا‌های بخش مرکزی دزفول از کشته و زخمی شدن ۶ تن در این حادثه خبر داد.

به گفته فرمانده انتظامی دزفول علت درگیری «اختلافات قدیمی و قبلی» بوده و با حضور ماموران نیروی انتظامی درگیری پایان پیدا کرده است اما پیش از حضور ماموران تیراندازی به مرگ دو نفر از افراد حاضر انجامیده بود. .

بنا بر این گزارش چهار نفر دیگر برای درمان به بیمارستان دزفول منتقل شدند و تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان نزاع ادامه دارد.

شهریور ماه سال جاری بر اثر یک نزاع خیابانی و مسلحانه دو طایفه در کوی پیام نور شهرستان دزفول ۲ تن زخمی و ۲۴ تن بازداشت شدند.

در خرداد ۱۳۹۹فرمانده انتظامی شهرستان کارون از توابع شهر اهواز از باداشت عاملان تیراندازی منجر به مجروحیت سه نفر با اسلحه شکاری در یکی از بازارهای این شهرستان خبر داد.

۲۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ منابع محلی از کشته شدن یک نفر و مجروح شدن سه نفر در یک درگیری طایفه‌ای در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان آبادان خبر دادند.

۲۶ مهرماه ۱۳۹۹ خبرگزاری مهر از کشته شدن سه نفر بر اثر درگیری طایفه‌ای در شهر اهواز خبر داد.

به گفته سرهنگ «کیومرث کشوری» جانشین فرماندهی انتظامی اهواز اختلاف این دو خانواده بر سر تملک زمین بوده و عوامل تیراندازی و قتل در این حادثه بازداشت شده بودند.

درگیری‌های قومی در استان خوزستان سالانه موجب کشته و زخمی شدن شمار زیادی از شهروندان در شهرهای مختلف استان می‌شود.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: