۶۷ روز به زمان گزینش ترامپ نامزد قطعی و رسمی جمهوری‌خواهان آمریکا - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۶۷ روز به زمان گزینش ترامپ نامزد قطعی و رسمی جمهوری‌خواهان آمریکا

او در این سخنرانی بار دیگر از توافق اتمی ایران، برجام، انتقاد و از تصمیمش برای کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، دفاع کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حملات ترامپ به بایدن در مراسم پذیرش رسمی نامزدی حزب جمهوریخواهدونالد ترامپ در حالی در چهارمین و آخرین شب کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه به ایراد سخنرانی در محوطه چمن کاخ سفید پرداخت که در این سخنرانی ضمن تعریف از دستاوردهایش حملات سختی را علیه رقیب خود جو بایدن مطرح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد ترامپ از بایدن در سخنرانی پذیرش نامزدی حزب جمهوری‌خواه - BBC News فارسیدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا طی نطقی از کاخ سفید در آخرین شب گردهمایی جمهوری خواهان نامزدی حزب در انتخابات سوم نوامبر را پذیرفته است. او در مورد رقیب خود جو بایدن از حزب دمکرات گفت: 'در گذشته هرگز با گزینه ای روشن تر میان دو حزب، دو بینش، دو فلسفه و دو دستور کار روبرو نبوده ایم.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ادامه فراخوان پرزیدنت ترامپ و جو بایدن به حامیان‌شان در انتخابات ریاست جمهوریادامه فراخوان پرزیدنت ترامپ و جو بایدن به حامیان‌شان در انتخابات ریاست جمهوری پرزیدنت ترامپ سه شنبه شب دوبار در ویدیو کلیپ‌هایی از کاخ سفید در کنوانسیون ملی جمهوریخواهان حاضر شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کامالا هریس: 'رویکرد ترامپ در قبال ایران، آمریکا را منزوی کرده' - BBC News فارسیکامالا هریس نامزد معاونت ریاست جمهوری آمریکا که در کنار جو بایدن در انتخابات امسال مبارزه می کند با تاکید بر حمایت کامل از اسرائیل گفت که هرگز اجازه دسترسی ایران به سلاح هسته‌ای را نخواهند داد. خانم هریس گفت سیاست‌های دونالد ترامپ در قبال ایران، باعث انزوای آمریکا شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سخنرانی ترامپ در کنوانسیون جمهوریخواهان؛ «بایدن نماینده مارکسیست‌هاست»رئیس جمهوری ایالات متحده در سخنرانی ۷۰ دقیقه‌ای خود از عملکردش در سیاست داخلی و خارجی ایالات متحده، از جمله تلاش برای مبارزه با ویروس کرونا، رشد اقتصادی، خروج از برجام و کشتن قاسم سلیمانی حمایت کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 112 بیمار در شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 112 بیمار در شبانه‌روز گذشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »