۶۰ اقامتگاه بوم‌گردی روستایی پذیرای گردشگران نوروزی بوشهر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون جهانگردی اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر گفت: ۶۰ اقامتگاه بوم گردی روستایی پذیرای گردشگران و مهمانان نوروزی دراستان بوشهر است.

وحید جمالی در این باره گفت: روستاهای ساحلی استان بوشهر با پراکندگی در۱۰شهرستان استان سالانه بویژه در ایام نوروز که استان بوشهر دارای آب و هوای مناسبی است پذیرای گردشگران و مسافران نوروزی است.

وی اضافه کرد: مراکز تفریحی ساحلی، تاسیسات آبی مانند جت‌اسکی و پدل برد در روستاهای ساحلی استان مجهز شده است. جمالی گفت: فروشگاه‌های صنایع‌دستی، سوغات و غذاهای محلی، دسرها وشیرینی‌های مختلف و رنگارنگ را دراستان بوشهر ارایه می‌کنند. وی با بیان اینکه در سال گذشته همه این بوم‌گردی‌ها با تمام ظرفیت تکمیل شده است، به ایسنا گفت: روستای شاخص هاله عسلویه، قلعه حصار گناوه و دل آرام ساحلی تنگستان از جمله این مکان‌های دیدنی و تفریحی ساحلی در استان بوشهر است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شهرستان کلات به استقبال گردشگران و میهمانان نوروزی می‌رودفرماندار کلات گفت: شهرستان کلات با تمام ظرفیت به استقبال گردشگران و میهمانان نوروزی می‌رود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مقدمات پذیرایی از مهمانان نوروزی در گیلان فراهم استاستاندار گیلان با بیان اینکه مقدمات پذیرایی از مهمانان نوروزی در استان فراهم است، گفت: حضور مسافری=ان و گردشگران نوروزی در گیلان منجر به رونق و شکوفایی اقتصادی استان می شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعلام آمادگی دستگاه‌های بوشهر برای پذیرش مهمانان نوروزیدبیر ستاد نوروزی استان بوشهر گفت: اولین استان کشور از نرخ اشغال اقامت به استان بوشهر رسیده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظرفیت اسکان نوروزی تیران ۲۰ درصد افزایش یافته استرئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تیران و کرون گفت: ظرفیت اسکان نوروزی این شهرستان با راه‌اندازی اقامتگاه جدید و مدارس ۲۰ درصد افزایش یافته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روستاییان فارس مهیای میزبانی مسافران نوروزی می‌شوندمدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس از آمادگی دهیاران برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یادگار ساسانیان، چشم انتظار گردشگران نوروزیتاق بستان نمادی از عظمت هنر ایرانیان باستان و تفرجگاه و شکارگاه باشکوه پادشاهان ساسانی این روزها مهیای بازدید گردشگران نوروزی از سراسر ایران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »