۵ نکته که باید درباره جلسه استیضاح دونالد ترامپ بدانیم

25/10/1399 03:40:00 ب.ظ

🎥استقبال نانسی پلوسی از نیروهای گارد ملی در مقابل ساختمان کنگره درباره جلسه استیضاح دونالد ترامپ بیشتر بخوانید:

ایالات متحده آمریکا, کنگره ایالات متحده آمریکا

🎥استقبال نانسی پلوسی از نیروهای گارد ملی در مقابل ساختمان کنگره درباره جلسه استیضاح دونالد ترامپ بیشتر بخوانید:

مجلس نمایندگان ایالات متحده روز چهارشنبه در محکومیت نقش دونالد ترامپ در دامن زدن به شورش‌های هفته گذشته در پایتخت آمریکا، برای دومین بار رای به استیضاح او داد. مهمترین تحولاتی که در جریان این رای گیری و پس از آن روی داد، چه بودند؟

مجلس نمایندگان ایالات متحده روز چهارشنبه در محکومیت نقش دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور در دامن زدن به شورش‌های هفته گذشته در پایتخت آمریکا، برای دومین بار رای به استیضاح او داد.مهمترین تحولاتی که در جریان این رای گیری و پس از آن روی داد، به شرح زیر است:

زمان رای گیری:مجلس نمایندگان آمریکا دقیقاً یک هفته پس از آن که آشوبگران، قانونگذاران کنگره را در میانۀ شمارش آرای الکترال مجبور به ترک محل کارشان کردند، با ۲۳۲ رای موافق در مقابل ۱۹۷ رای مخالف به این استیضاح رای داد.این چهارمین بار در تاریخ آمریکاست که طرح استیضاح یک رئیس جمهور تصویب می‌شود و اولین بار است که یک رئیس جمهور برای دو بار استیضاح خواهد شد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

This anti-American Marxist Nancy Plus welcomes both American soldiers and the killers of American soldiers and those who are anti-Israel and anti-Jewish. Watch the actions of the Marxists of the American people. امده دلداری بده به سربازها یا پوشکشونو عوض کنه ((: کاری ندارم آخر شکلات داد به یکیشون که بین باقی تقصیمکنه اگه دعواشون نشه بعد ، دل بچه رو میخوای شاد کنی شکلات بده شکلات (((:

خيلي ترسيدن شايد خبري هست