۵ نکته که باید درباره جلسه استیضاح دونالد ترامپ بدانیم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥استقبال نانسی پلوسی از نیروهای گارد ملی در مقابل ساختمان کنگره درباره جلسه استیضاح دونالد ترامپ بیشتر بخوانید:

مجلس نمایندگان ایالات متحده روز چهارشنبه در محکومیت نقش دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور در دامن زدن به شورش‌های هفته گذشته در پایتخت آمریکا، برای دومین بار رای به استیضاح او داد.مجلس نمایندگان آمریکا دقیقاً یک هفته پس از آن که آشوبگران، قانونگذاران کنگره را در میانۀ شمارش آرای الکترال مجبور به ترک محل کارشان کردند، با ۲۳۲ رای موافق در مقابل ۱۹۷ رای مخالف به این استیضاح رای داد.

۱۰ نفر از نمایندگان عضو حزب جمهوریخواه آمریکا از جمله لیز چینی، دختر دیک چینی، معاون پیشین جرج دابلیو بوش خواستار استیضاح ترامپ به دلیل «تحریک به شورش» شدند. خانم چینی در بیانیه‌ای اعلام کرد که دونالد ترامپ «اوباش را فراخوانده، آنها را جمع کرده و سپس شعله این حمله را روشن کرده است».: دونالد ترامپ پس از رای گیری در مجلس نمایندگان، ویدئوی جدیدی را منتشر کرد و خواستار حفظ آرامش شد.

رئیس جمهور منتخب در بیانیه‌ای اعلام کرد: «این یک رأی گیری با حضور نمایندگان هر دو حزب بود؛ نمایندگانی که از قانون اساسی و وجدان خود پیروی می‌کردند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

This anti-American Marxist Nancy Plus welcomes both American soldiers and the killers of American soldiers and those who are anti-Israel and anti-Jewish. Watch the actions of the Marxists of the American people.

امده دلداری بده به سربازها یا پوشکشونو عوض کنه ((: کاری ندارم آخر شکلات داد به یکیشون که بین باقی تقصیمکنه اگه دعواشون نشه بعد ، دل بچه رو میخوای شاد کنی شکلات بده شکلات (((:

خيلي ترسيدن شايد خبري هست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.