۵هزار فروشگاه به شبکه کالابرگ الکترونیکی بازگشتند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بیش از ۵ هزار فروشگاه از ۱۳ هزار فروشگاه متخلف به چرخه توزیع کالابرگ الکترونیکی بازگشتند.

سهام باشگاه‌ های استقلال و پرسپولیس به صندوق‌ های بازنشستگی واگذار می شوداز برخورد با فروشگاه‌های متخلف متصل به شبکه توزیع کالابرگ خبرداد.

عسگریان با اشاره به اینکه تعداد فروشگاه‌های متصل به شبکه توزیع اقلام کالابرگ الکترونیکی به ۲۲۰ هزار فروشگاه رسیده است، گفت: تعداد این فروشگاه‌ها افزوده نخواهد شد و با توجه به موضوع شلوغی برخی فروشگاه‌ها و تعداد بالای آن‌ها تصمیم بر این است که دیگر تعداد این فروشگاه‌ها اضافه نشود. وی افزود: از میان ۲۲۰ هزار فروشگاه کشور ۱۳ هزار فروشگاه متخلف کشف شدند. طی فرآیند نظارتی و ارشادی، ۵ تا ۶ هزار فروشگاه از این ۱۳ هزار واحد فروشگاهی متخلف به چرخه کار و اتصال به شبکه کالابرگ الکترونیکی برگشتند. مابقی نیز به دلیل محرز بودن تخلف در صف معرفی به نهادهای نظارتی هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توضیح وزیر کار درباره اجرای طرح «فجرانه» کالابرگ الکترونیکی از امروزبه گزارش خبرنگار ایلنا، صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره طرح «فجرانه» اعطای کالابرگ الکترونیک گفت: بر اساس مصوبه جدید دولت به مناسبت دهه فجر بنا شد به مدت سه ماه از ۱۷ بهمن تا ۱۷ اردیبهشت ماه سال آینده یارانه تشویقی برای ۱۱ قلم کالایی که فهرست آن از طریق رسانه‌ها به استحضار مردم رسیده است، از مبلغ ۱۲۰ هزار تومان به مبلغ ۲۲۰ هزار...
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اگر از کالابرگ الکترونیکی استفاده کنیم، یارانه قطع می‌شود؟مسئولان وزارت کار با انتشار گزارشی، اطلاعات مربوط به اجرای طرح کالابرگ را به همراه جزئیات دیگری از اجرای این طرح اعلام کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

میزان استفاده هر دهک از کالابرگ الکترونیکی چقدر بوده است؟وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جمعیتی بالغ بر ۳۷ میلیون نفر حدود ۶۲ و نیم درصد از طرح کالابرگ الکترونیکی استقبال کردند. دهک یک ۸۵.۷ درصد، دهک دو ۶۸ درصد، دهک سه ۶۹ درصد، دهک ۴ ۸۴ درصد، دهک پنج ۴۳ درصد، دهک شش ۴۶ درصد و دهک هفت ۴۲ درصد تاکنون استفاده کرده‌اند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورود ۳۰ هزار میلیارد تومان خوراکی به سفره مردم با اجرای طرح فجرانه «کالابرگ»معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه ۲۲۰ هزار فروشگاه متصل به طرح کالابرگ هستند، گفت: با گذشت ۱۱ روز از اجرای طرح فجرانه کالابرگ، مجموعا ۳۰ هزار میلیارد تومان وارد سفره مردم شده که چرخ تولید را نیز وادار به تحرک کرده است؛ اگر همین اتفاق نیز طی دو ماه آینده رخ دهد، طی سه ماه، ۱۰۰ هزار میلیارد تومان وارد سفره...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توضیحات وزیر نفت درباره خرابکاری و انفجار در چند منطقه کشور/ از قبل آمادگی داشتیمبه گزارش شبکه شرق، وزیر نفت گفت: در ساعات اولیه که انفجار خطوط اصلی گاز اتفاق افتاد، با آمادگی‌ای که از قبل داشتیم، سریعا آرایش شبکه را تغییر دادیم.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

پلمب ۴۶ واحد صنفی در مشهد به علت به کارگیری اتباع خارجیبه گزارش شبکه شرق، مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: ۴۶ واحد صنفی به علت به کارگیری اتباع خارجی در محدوده ثامن پلمب شده است.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »