۴ نکته که در مورد واکسن کرونا نمی‌دانیم - BBC News فارسی

31/01/2021 01:08:00 ب.ظ

۴ نکته که در مورد واکسن کرونا نمی‌دانیم

۴ نکته که در مورد واکسن کرونا نمی‌دانیم

مسابقه با زمان؛ این کلمات احتمالا بیش از هر عبارت دیگری می‌توانند بسیج عمومی برای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا و بازگشت هر چه سریع‌تر به شرایط عادی را توصیف کنند.

یک سال پس از آغاز همه‌گیری ویروس کرونا، اولین مطالعات در رابطه با ایمنی در میان‌مدت و طولانی‌مدت منتشر شده‌اند.توضیح تصویر،اما احتمالا همه بهبودیافتگان واکنش یکسانی نشان نخواهند داد چون میزان ایمنی ایجاد شده در بدن آن‌ها می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد و احتمال ابتلای دوباره به بیماری هم به همین مساله بستگی دارد.

اما دکتر اندرو بدلی، استاد پزشکی مولکولی در کلینیک مایو در آمریکا دیدی خوش‌بینانه‌تر دارد: " من مطمئنم تاثیر واکسیناسیون و ایمنی در برابر بیماری می‌تواند سال‌‌ها دوام داشته باشد. علاوه بر آن تجزیه و تحلیل دقیق افراد مبتلا به گونه‌های جدید ویروس و مشاهده چگونگی واکنش بیماران بعد از تزریق واکسن هم مهم است."

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

فایزر تغییر دی ان ای ردیاب فلج مرگ خصوصا افراد مسن سیاست همین است سیاست بیل گیتس اگه ای واکسن خوب بود چرا مدیر عامل یهودی فایزر خودش واکسن نزد شما ک میدونید چرا اینقدر کشته دادین سگ_تو_روح_الیزابت