۴۳۰۰۰ تحت بیمارستانی در حال ساخت/ برنامه‌ ساخت ۳ بیمارستان با سرمایه خارجی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

معاون وزیر بهداشت: در حال حاضر حدود ۴۳ هزار تخت بیمارستانی در حال ساخت داریم برای اتمام این پروژه‌ها نیز حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم مجوز ساخت سه بیمارستان را از طریق سرمایه‌گذاری خارجی از شورای اقتصاد دریافت کرده‌ایم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دکتر سیدکامل تقوی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ساخت‌وسازهای پروژه‌های بیمارستانی نیمه‌تمام وزارت بهداشت، ‌گفت: در حال حاضر حدود ۴۳ هزار تخت بیمارستانی در حال ساخت داریم که آنها را اولویت‌بندی کرده و برای اتمام این پروژه‌ها نیز حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

تقوی‌نژاد ادامه داد: استفاده از توان بخش خصوصی و خیرین، مشارکت عمومی و خصوصی و استفاده از منابع مولدساز دارایی‌ها از جمله روش‌هایی هستند که می‌توانیم برای اتمام پروژه‌های بیمارستانی نیمه‌تمام مورد استفاده قرار دهیم. به عنوان مثال می‌توان ساختمان‌های بیمارستانی که از نظر قدمت عمر طولانی‌تری دارند، شناسایی کرده و با تغییر کاربری آن‌ها استفاده مفیدی از آن‌ها انجام داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخست‌وزیر اتیوپی برنده جایزه نوبل صلح شد | DW | 11.10.2019ابی احمد علی، نخست وزیر اتیوپی به دلیل عملکردش در این مقام، چه در عرصه داخلی و چه در زمینه برقراری صلح با اریتره برنده جایزه صلح نوبل شد. تبریک اقای نخست وزیر برای جامعه اسلامی موجب افتخار است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ نخست وزیر هند زباله‌های ساحل را جمع‌آوری کردنارندرا مودی، نخست وزیر هند ویدئوی کوتاهی در حساب کاربری خود در توئیتر منتشر کرد که او را در حال جمع‌آوری زباله‌های کنار ساحل جزیره تاریخی ماهابالی پورام نشان می‌دهد. این اصل عوام فریبی هست، هند به تنهایی به اندازه آفریقا و امریکای جنوبی دنیا رو آلوده میکنه که این آقا نخست وزیرش هست، بعد اومده لب ساحل ۲ اشغال جمع کنه؟ عمو گه زدی به عالم ... مهمون داره میاد تمیز میکنه این یکی دیگر در عوام فریبی دست همه را از پشت بسته.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چهار زخمی در پی حمله فردی با چاقو در شهر منچستردر پی انتشار اخباری از حمله یک فرد با سلاح سرد به حاضران در یک مرکز تجاری در شهر منچستر انگلیس در ظهر روز جمعه ۱۱ اکتبر، این مرکز توسط ماموران پلیس تخلیه شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هم‌سویی «دقت برانگیز» رسانه‌های ایران و فارسی زبان خارجی در مورد عملیات چشمه صلح ترکیهاکثر رسانه‌های ایران و فارسی زبان خارجی که به طور علنی انتقادات تند متوجه یکدیگر می‌کنند، در مورد عملیات چشمه صلح ترکیه در سوریه در یک سو قرار گرفته‌اند. - خبرگزاری آناتولی بله گفتن حقیقت به مزاج دروغگویان خوش نمیاد،همه دنیا به خوبی میدانند شما که اشغالگر هستید.ترکیه ،اردوغان ما به شدت با ترکستیزی آشکار فارسها در ایران مشکل داریم و سعی میکنیم این هژمونی رسانه ای را دفع کنیم دولت ترکیه چرا رسانه فارسی زبان راه اندازی نمیکنه از خودش دفاع کنه؟ ما آذربایجانی های ایران کاملا مطمئنیم پشت این حملات رسانه ای فارس زبانها فقط ترکستیزی پهلوی خوابیده و نافی حق ما اینو بهتره ترکیه های عاشق فارسها بدونن این ملت نفرت عجیبی از ترکها دارن اما چون ریا کارن نمیدونید باید تو ایران باشی تا بفهمی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: پمپئو مرتکب جنایت جنگی علیه مردم ایران شده است/ آماده مذاکره با عربستان هستیمظریف: عربستان همسایه ماست و قرار است تا ابد در کنار یکدیگر بمانیم. ما چاره‌ای جز گفت‌وگو با یکدیگر نداریم. ما می‌توانیم مستقیم یا از طریق میانجی‌گری با عربستان مذاکره کنیم. ما هرگز میانجی‌گری را رد نمی‌کنیم 😂😂😂 ظریف چیکاره است؟ مگه اینا وهابی نبودن پس چی شد ذلت و لبخند دیپلماسی آقای ظریف
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مقابله با ایران، توجیه آمریکا برای ارسال نیرو به عربستانوزیر دفاع آمریکا در نشستی خبری مدعی شد که آمریکا با عربستان سعودی همکاری خواهد کرد تا در برابر تهران از ریاض دفاع کنند. رژیم اخوندی پدر خوانده تروریزم گزینه نظامی حمله به ایران که پیشتر روی میز بود، اکنون به گزینه دفاعی تغییر یافته است. چقدر بدبخت شدین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »