۴۰ هزار یورو جریمه برای بازیکن بوروسیا دورتموند به خاطر اتهام علیه داور | DW | 09.12.2021

18/09/1400 09:42:00 ب.ظ

جود بلینگهام، بازیکن تیم فوتبال بوروسیا دورتموند به علت ابراز اتهام سنگین علیه فلیکس تسوایر، داور دیدار بوروسیا دورتموند و بایرن‌مونیخ از سوی فدراسیون فوتبال آلمان ۴۰ هزار یورو جریمه شد.

جود بلینگهام، بازیکن تیم فوتبال بوروسیا دورتموند به علت ابراز اتهام سنگین علیه فلیکس تسوایر، داور دیدار بوروسیا دورتموند و بایرن‌مونیخ از سوی فدراسیون فوتبال آلمان ۴۰ هزار یورو جریمه شد. اعلام ضربه پنالتی برای بایرن‌مونیخ در دقیقه ۷۸ بازی از سوی فلیکس تسوایر، داور این بازی، پس از بررسی تصاویر کمک‌داور ودیویی (VAR)، هنوز از موضوعات داغ در محافل فوتبال آلمان است.

این مسئله اعتراض شدید بازیکنان، کادر فنی و مسئولان زردپوشان دورتموند را نیز به همراه داشت.

در این میان جود بلینگهام، هافبک ۱۸ ساله تیم بوروسیا دورتموند و ملی‌پوش فوتبال انگلیس، در یک مصاحبه تلویزیونی اتهامات سنگینی را علیه داور فلیکس تسوایر ابراز کرد. جود بلینگهام (راست) در صحبت با داور فلیکس تسوایر

پشت پرده اتهام سنگین علیه فلیکس تسوایر این موضوع به سال‌ ۲۰۰۵ میلادی بر‌می‌گردد. در آن زمان يك دادگاه در پایتخت آلمان، برلين، روبرت هويتسر، داور وقت فعال در عرصه فوتبال بوندس‌لیگای آلمان را به علت اثبات جرم وی در تبانى و دست‌کاری عمدی در تعیین نتیجه بازی فوتبال، به دو سال و پنج ماه زندان محكوم كرد. headtopics.com

این داور بين ماه‌هاى آوريل تا دسامبر سال ۲۰۰۴ از دو برادر اهل كرواسى، مبلغ ۶۷ هزار يورو دريافت كرده بود تا بر روى نتايج ديدارهای فوتبال بر اساس شرط بندى‌هایی كه صورت گرفته بود،"تاثيرگذارى" کند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

کریسمس و رکوردهایش به روایت تصویر | DW | 09.12.2021گزارش تصویری: به نظر می‌رسد انسان‌ها علاقه عجیبی به 'ترین‌'ها دارند. مردم بسیاری از کشورها این روزها به استقبال کریسمس می‌روند. با دست‌چینی از رکوردهای کریسمس در این گزارش تصویری آشنا شوید:

تاج جواهر متعلق به همسر ناپلئون به قیمت بیش از ۷۰۰ هزار یورو به فروش رفتاین تاج که با جواهراتی با ارزش و کمیاب متعلق به دوران روم باستان تزئین شده است روز سه‌شنبه به یک فروشنده ناشناس فروخته شد.

آمار خبرنگاران و روزنامه‌نگاران بازداشت‌شده در جهان باز هم رکورد زد | DW | 09.12.2021کمیته حفاظت از روزنامه‌نگاران (CPJ) می‌گوید، شمار خبرنگاران و روزنامه‌نگاران بازداشتی در جهان باز هم رکورد زده است. در سال جاری میلادی ۴۲ خبرنگار نیز جان باخته‌اند.

دبیرکل خانه پرستار: صد‌هزار پرستار بیکار هستند | DW | 09.12.2021به گفته دبیرکل خانه پرستار در حالی کە هم‌اکنون صد‌هزار فارغ‌التحصیل رشته پرستاری بیکار هستند، مراکز درمانی در ایران به صد و پنجاه هزار پرستار نیاز دارند. او از افزایش ۲۰۰ تا ۳۰۰ درصدی مهاجرت پرستاران خبر داده است. درودها دوستان فردا جمعه 10.12.2021 چرخ اقبال بر بدآرآویخته 5.5.1443 پاپ اعظم بر خودش 19.9.1400 خورشید بر درویش روز پرستار در ایران را به تمامی زحمتکشان کادر درمان شادباش عرض میکنم. همه ملت اسیر یه دست آخوند بی سواد شدن ونه از حکومت سرشون می شه نه اقتصاد همه رو به روز سیاه نشوند..... اعتراضات _مردمیابان همبستگی _رمز_پیروزیست مرگ_بر _دیکتاتور اخوندیاعتراضات اتحاد_رمز_پیروزی نه_به_جمهوری_اسلامی دادگاه_بین‌المللی_مردمی_آبان اعتراضات_اصفهاناب_1400نه_

بایدن در 'نشست دمکراسی': باید در برابر سیستم‌های استبدادی متحد شویم | DW | 09.12.2021جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در سخنرانی خود به مناسبت آغاز به کار 'نشست دمکراسی' از دولت‌های دموکراتیک در سراسر جهان خواست تا در برابر رشد سیستم‌های اقتدارگرا متحد شوند. برو بمیر دیوث ریدی با اون اقتدارت Woooow 🤣🤣🤣🤣🤣 متحد شوید بابا متحد شوید 🤣🤣🤣🤣🤣 این یارو یه چیزی میزنه میاد سخنرانی

تلاش کنگره آمریکا برای نظارت بر نحوه استفاده ایران از عواید لغو تحریم‌ | DW | 09.12.2021کنگره آمریکا ماده‌ای در لایحه 'قانون مجوز دفاع ملی' گنجانده که دولت بایدن را مکلف می‌کند بر هزینه‌کرد هر دلار که ایران از لغو تحریم‌ها می‌گیرد، نظارت کند و در باره تاثیر این عواید بر فعالیت‌های تروریستی منطقه گزارش دهد. در معنی خبری که درج کرده اید دقت می کنید!؟ آمریکا!بزرگ‌ترین تولید کننده و فروشنده تسلیحات در دنیا، آغازگر بسیاری از جنگ‌ها در مناطق مختلف جهان، حامی دیکتاتورها و کشوری با آمار بالای خشونت و نژادپرستی نهادینه در سطح اجتماعیش!برای دلارهایی که متعلق به ایران است تعیین تکلیف می کند؟!