۳۳ اثر باستانی به دست آمده از قاچاقچیان در نیویورک در راه کابل است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

۳۳ اثر باستانی به دست آمده از قاچاقچیان در نیویورک در راه کابل است جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مجموعه‌ای از ۳۳ اثر باستانی مصادره شده از یک فروشنده آثار هنری مستقر در نیویورک که به گفته مقامات یکی از پرکارترین قاچاقچیان آثار باستانی در جهان است، این هفته از سوی ایالات متحده آمریکا به دولت افغانستان تحویل داده شد.

وی افزود: «بسیاری از تمدن‌ها و ایده‌های مختلف از طریق جاده ابریشم از یک طرف جهان به آن سوی دیگر راه پیدا کردند و این آثار گواهی روشن برای آن است.» موزه ملی همان موزه‌ای است که اعضای طالبان در سال ۲۰۰۱ مجسمه‌های آن را به‌عنوان آثار «کفرآمیز» نابود کردند. در سال ۲۰۰۷ موسسه‌ای که به پرونده‌های قاچاق بین‌المللی رسیدگی می‌کند اطلاعاتی را درباره آثار غارت شده‌ که از هند به نیویورک آورده شده بودند، کسب کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اوضاع بحرانی کرونا در هند؛ ۳۱۴ هزار مورد ابتلای جدید، کمبود شدید تخت و اکسیژندر حالی‌که اکسیژن به شدت در بیمارستان‌های هند کمیاب شده است مردم در مناطقی از این کشور دست به سرقت سیلندرهای اکسیژن از مراکز درمانی کرده‌اند. فاجعه ای انسانی در پیش است. اگه مثل فيلماشون با بيمارى مبارزه كنند،قطعاً قهرمانى مال خودشونه😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه؛ نمایش دیدنی هزار پهپاد برای جشن صلحهزار پهپاد برای ادای احترام به میلیون‌ها سرباز روسی که در جنگ جهانی دوم در راه وطن‌شان علیه نازی‌ها جنگیدند و جانشان را از دست دادند، به پرواز درآمدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سوسیالیست‌ها برای سومین دوره پیاپی زمام امور را در آلبانی در دست خواهند داشتآلبانی که از سال ۲۰۰۹ میلادی به عضویت ناتو در آمده امیدوار است که تا پایان سال جاری بتواند مذاکره با اتحادیه اروپا برای عضویت در این اتحادیه را آغاز کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازار سیاه کپسول اکسیژن در هند در پی وخامت وضعیت همه‌گیری کرونادر پی موج شدید مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در هند و کمبود تجهیزات درمانی، بازار سیاه اکسیژن در این کشور به وجود آمده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار کشته‌های حمله به یک مدرسه در کابل از ۵۰ تن گذشتمقام‌های افغانستان اعلام کردند شمار کشته‌های حملات انفجاری در برابر مدرسه دخترانه در غرب کابل به بیش از ۵۰ نفر افزایش یافته و تعداد زخمی‌ها نیز حدود یکصد نفر است پَست ترین کلمه 'شدید ترین الفاظ/تسلیت گویی' است تنها انتقام میتواند داغ مادر درد دیده را التیام بخشد طالب باید به سزای اعمال اش برسد نوت: ابدا پیام تسلیت نمی دهم تشنه ام تشنه انتقام از طالب کثیف خدايا به دادشون برس چرا اخه به كدامين گناه ،اين وحشيگري بابت چيه ،سياست ،قدرت ،پول .از كجا مياد اين اوج دجالگري ووحشيگري اينا كجا بزرگ شدن با اين حجم از جهالت وناداني وسنگ دلي واقعا كيا هستن الهي اين طفلان معصوم چه گناهي دارن؟ لعنت به پول ،قدرت وسياست وايدولوژي كثيف افراطي رو حتما توییت بعدیت هم اینه: اگر افغانستان بخواد آمریکا امنیت آنها را تامین خواهد کرد. همش نقشتونه😒
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »