۳۰.۴ میلیارد ریال از اوراق بدهی دولتی فروخته شد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

فروش اوراق بدهی دولت | بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای از فروش ۳۰.۴ میلیارد ریال در یازدهمین مرحله از حراج اوراق بدهی دولتی که امروز (سه شنبه) برگزار شده بود، خبر داد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بانک مرکزی نتایج حراج اوراق بدهی دولتی مورخ ۲۱ مردادماه ۱۳۹۹ را اعلام و از فروش ۳۰ هزار و ۴۰۰ میلیون ریال اوراق بدهی دولتی در یازدهمین مرحله از حراج این اوراق خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این بانک حاکی است، بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای از دریافت سفارش های ۶ بانک در مجموع به ارزش ۲۰ میلیارد ریال خبر داد که از مجموع سفارش های ثبت شده در یازدهمین مرحله از حراج اوراق بدهی دولتی، وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز با فروش ۱۳.۶ هزار میلیارد ریال از اوراق اراد ۴۴ با نرخ بازده تا سررسید ۱۸.۹ درصد موافقت کرد.

همچنین سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی در فرآیند خارج از حراج و بوسیله بورس در حدود ۷.۴ هزار میلیارد ریال اوراق اراد۴۲ با نرخ بازده تا سررسید ۲۰ درصد، ۳.۶ هزار میلیارد ریال اوراق اراد۴۳ با نرخ بازده تا سررسید ۲۱ درصد و ۵.۸ هزار میلیارد ریال اوراق اراد۴۴ را در نرخ‌های کشف شده در حراج خریداری کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انهدام یک شبکه پولشویی با بیش از ۱۲ هزار میلیارد کلاهبرداریانهدام یک شبکه پولشویی با بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال کلاهبرداری فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از انهدام شبکه بزرگ پولشویی به مبلغ بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال و دستگیری ۱۳ کلاهبردار توسط پلیس فرودگاه مشهد خبر داد‌.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دو روز بعد از اعتراضات فراگیر در بیروت؛ نخست وزیر لبنان از سمت خود استعفا می‌کنددو روز بعد از اعتراضات فراگیر در بیروت؛ نخست وزیر لبنان از سمت خود استعفا می‌کند .لبنان در پی انفجار بزرگی که هفته گذشته در بندر بیروت روی داد، صحنه اعتراض‌های مردمی بوده است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

از کارگری تا جنگ با داعش؛ از لشکر فاطمیون تا بازگشت به کارگری
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار جان‌باختگان ناشی از کووید۱۹ در برزیل از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت🔺شمار جان‌باختگان ناشی از کووید۱۹ در برزیل از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت ⚡️همزمان با شدت یافتن دوباره شیوع کووید۱۹ در برخی کشورهای جهان، شمار جان‌باختگان ناشی از ابتلا به ویروس_کرونا در کشور برزیل از ۱۰۰ هزار نفر گذشت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان: از تمامی امکاناتمان برای حمایت از مردم لبنان استفاده می‌کنیماردوغان: از تمامی امکاناتمان برای حمایت از مردم لبنان استفاده می‌کنیم 🛑 ترکیه به حق، حقوق و منافع مشروع هیچ‌ کشوری چشمداشتی ندارد. 🛑 به عنوان کشورهای حوزه دریای مدیترانه گردهم‌ آمده و یک راهکار قابل قبول ارائه دهیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به از مرز 226 هزار نفر عبور کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »