۳۰ هزار تومان قیمت پیشنهادی برای تن ماهی/ گرانفروشی‌ها ارتباطی با تولیدکننده ندارد

28/10/1399 03:38 ب.ظ

در گفت و گو با ایلنا عنوان شد: ۳۰ هزار تومان قیمت پیشنهادی برای تن ماهی/ گرانفروشی‌ها ارتباطی با تولیدکننده ندارد

محمد میر رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره دلایل افزایش قیمت تن ماهی اظهار کرد: هزینه‌های تولید تن ماهی با افزایش قیمت مواد اولیه مانند؛ ماهی تن، قوطی، درب قوطی، کارتن، شرینگ، مواد افزودنی و ... افزایش قابل توجهی داشته است.میر رضوی در پاسخ به چگونگی قیمت‌گذاری تن ماهی، گفت: اعضای سندیکای صنایع کنسرو ایران پیشنهادات خود را همراه با آنالیز قیمت برای ما ارسال می‌کنند، سندیکا پس از بررسی آن‌ها پیشنهاد خود را با در نظرگرفتن تمامی مولفه‌ها ارائه می‌دهد.

میر رضوی در پاسخ به چگونگی قیمت‌گذاری تن ماهی، گفت: اعضای سندیکای صنایع کنسرو ایران پیشنهادات خود را همراه با آنالیز قیمت برای ما ارسال می‌کنند، سندیکا پس از بررسی آن‌ها پیشنهاد خود را با در نظرگرفتن تمامی مولفه‌ها ارائه می‌دهد.

ادامه مطلب:
ilnanews »

چخبره؟؟؟؟؟خودش هم پیشنهاد میدین؟؟؟ واقعا متاسفم 😑😑😑 خجالت نمی‌کشین برای یه قوطی کنسرو ۲۵۰ گرمی....

قالیباف: مرغ باید کیلویی ۱۰ هزار تومان باشد نه ۲۵ هزار تومانقالیباف: *تهمت نزنید؛ مجلس نه قیمت ارز تعیین کرده، نه سقف برای فروش نفت *ما نادان و ناشی به اقتصاد نیستیم *نه مجلس و نه دولت قادر نیست نرخ ارز را تعیین کند *تحقق فروش روزانه ۱.۵ میلیون بشکه نفت ممکن است

سکه ۳۵۰ هزار تومان و هر گرم طلا ۲۶ هزار تومان ارزان شدبه گفته دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، با توجه به کاهش تقریبی ۴۰ دلاری اونس جهانی و نوسانات کاهشی نرخ ارز در بازارهای داخلی، روند قیمتی سکه و طلا در داخل نیز نزولی بوده؛ بگونه‌ای که در پایان هفته نسبت به ابتدای هفته‌ای که گذشت، به طور متوسط هر قطعه سکه ۳۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۶ هزار تومان ارزان شده است. خبرگزاری محترم لطفا با توجه به آغاز پیک چهارم در بیشتر استان ها و شیوع بیماری کرونا ، همکاری نمایید تا آزمون دکتری وزارت علوم ۱۴۰۰ را به تعویق بیافتد. تعویق_آزمون_دکتری1400_وزارت_علوم جلوگیری_از_پیک_چهارم_کرونا بله بله بله همچنین در طول سال اخیر سکه هشت میلیون تومان و هر گرم طلا نهصد هزار تومان گران شده بود ... طی هفته گذشته قیمت جهانی طلا بین بیست وپنج الی سی دلاردر اونس ارزان شد

بخشی از افزایش قیمت خیار جو سازی است/ قیمت ۹ تا ۱۴ هزار تومانبرخی رسانه‌ها از افزیش قیمت هر کیلوگرم خیار به 20 هزار تومان خبر داده‌اند این در حالی است که به گفته کارشناسان بخشی از این افزایش قیمت در نتیجه جو سازی اتفاق افتاده است.

قیمت پرتقال در باغ ٢٠٠٠ تومان؛ فروش در بازار۲۰ هزار تومان!قیمت پرتقال در باغ ٢٠٠٠ تومان؛ فروش در بازار۲۰ هزار تومان! مشاور نظام صنفی کشاورزی: چه دلیلی دارد باغداری که پرتقالش را بر روی درخت ٢ تا ٣٠٠٠ تومان فروخته و قیمت آن داخل سردخانه‌ها کیلویی ۶ تا ٧٠٠٠ تومان شده به دست مصرف کننده کیلویی ۲۰ هزار تومان برسد؟ از دوستاتون بپرسید رانت برادران خیلی مبهمه نمیدونید فقط فاز دلسوز مردم میگیرید جرات معرفی انان را ندارید حتی اسم هم نمیتونی ببری تا همینجاش هم خیلی همت کردی دلالان و واسطه گران رانت خوار ونزول خوار نماز خون روزه گیر واهل مسجد دليلش بى كفايتى شماس! اينم سوال پرسيدن داره؟

قیمت مرغ را سودجویان بالا برده‌اند/ نرخ منطقی حداکثر ۲۲ هزار تومان/ آمادگی مرغداران برای صادراتنائب رئیس کانون مرغداران گوشتی کشور گفت: با توجه به قیمت خرید مرغ از مرغداران، قیمت منطقی هر کیلوگرم مرغ در بازار حداکثر 22 هزار تومان است.

محمد میر رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره دلایل افزایش قیمت تن ماهی اظهار کرد: هزینه‌های تولید تن ماهی با افزایش قیمت مواد اولیه مانند؛ ماهی تن، قوطی، درب قوطی، کارتن، شرینگ، مواد افزودنی و ... افزایش قابل توجهی داشته است.

وی ادامه داد: همچنین در سالجاری هزینه‌های جانبی مانند؛ دستمزد، بیمه، ارزش افزوده و.... نیز افزایش یافته است.

میر رضوی در پاسخ به چگونگی قیمت‌گذاری تن ماهی، گفت: اعضای سندیکای صنایع کنسرو ایران پیشنهادات خود را همراه با آنالیز قیمت برای ما ارسال می‌کنند، سندیکا پس از بررسی آن‌ها پیشنهاد خود را با در نظرگرفتن تمامی مولفه‌ها ارائه می‌دهد.

به گفته وی؛ سندیکا در اعلام قیمت پیشنهادی علاوه بر در نظر گرفتن هزینه‌های تولید، شرایط تولیدکنندگان در بازار رقابتی را نیز در نظر می‌گیرد.

میر رضوی با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان همواره به دنبال حفظ سهم خود در بازار و عقب نماندن از رقبا هستند، افزود: رقابت به تولیدکنندگان اجازه افزایش قیمت خارج از کشش بازار و توان مصرف کننده نمی‌دهد.

وی معتقد است؛ هیچ تولیدکننده‌ای از افزایش قیمت استقبال نمی‌کند چراکه افزایش قیمت به معنی تقاضای کمتر و از رفتن دست سهم فروش در بازار است.

میر رضوی آخرین قیمت پیشنهادی تولیدکنندگان تن ماهی را 32 تا 34 هزار تومان اعلام کرد.

وی گفت: البته سندیکا با افزایش قیمت تن ماهی به بیش از 30 هزار مخالف است.

میررضوی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر قیمت‌ها در بازار بالاتر از قیمت‌ها اعلام شده است، افزود: گران فروشی در بازار به دلیل عدم نظارت اتفاق می‌افتد و به تولیدکننده ارتباطی ندارد.

دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران همچنین بخشی از مشکلات بازار را مربوط به بی‌توجهی بیشتر تصمیم‌گیران به تشکل‌های بخش خصوصی دانست.

میر رضوی با اشاره به قانون بهبود کسب و کار اظهار کرد: در ماده 2 قانون بهبود کسب و کار آمده است که هر تصمیمی باید با نظر انجمن‌های ذی ربط گرفته شود، اما کمتر مسئول تصمیم‌سازی نظر تولیدکننده را مورد توجه قرار می‌دهد.