۳۰ درصد جمعیت یزد نیازمند هستند

09/07/1398 09:31 ق.ظ

۳۸۰ هزار نفر معادل ۳۰ درصد جمعیت استان یزد درآمد زیر دو میلیون تومان دارند و افرادی که درآمد آنها کمتر از سه میلیون تومان است، در زمره نیازمندان قرار می‌‌گیرند. مرکز پژوهش‌های مجلس پیش‌بینی کرده که امسال ۵۷ میلیون نفر به زیر خط فقر می‌روند. اخبار_ایران

براساس آمار‌های رسمی بیش از ۴۰ هزار نفر از جمعیت استان یزد زیر پوشش کمیته امداد هستند.، مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد هم امروز اعلام کرده که ۲۲ درصد سالمندان کشور تحت پوشش این نهاد هستند.

براساس برخی آمار‌ها چهار تا شش درصد جمعیت ۸۰ میلیون نفری ایران تحت پوشش کمیته امداد هستند و گزارش‌ها حکایت از آن دارد که همه ساله به این آمار افزوده می‌شود.

بحران اقتصادی یک سال اخیر منجر به فقیر شدن جمعیت بیشتری در شهرهای مختلف ایران شده است. مرکز پژوهش‌های مجلس هم پیش‌بینی کرده که امسال ۵۷ میلیون نفر به زیر خط فقر می‌روند.

ادامه مطلب:
iranwire »

نان كه بخش غالب غذاي ملت است گران شد و مردم سكوت كردند؟. پس جا دارد كه بنزين هم ليتري سه هزار تومان بشود و حقوق مستمري بگيران هم نصف. درياي مازندران تا سواحل عمان آرام و آفتابي است!

اهدای عضو، ۴۰ درصد افزایش یافتاهدای عضو، ۴۰ درصد افزایش یافت رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت از افزایش ۴۰ درصدی اهدای عضو در کشور طی سال جاری خبر داد و گفت: یقین دارم که در سال آینده کارهای بسیار بزرگتری نیز در حوزه سلول‌های بنیادی انجام خواهد شد.

حمایت آمریکایی‌ها از استیضاح ترامپ به بالای 50 درصد رسیدحمایت آمریکایی‌ها از استیضاح ترامپ به بالای ۵۰ درصد رسید یک نظرسنجی جدید نشان داد، بالای ۵۰ درصد از آمریکایی‌ها با اقدام دموکراتهای مجلس نمایندگان این کشور برای راه انداختن تحقیقات رسمی برای استیضاح دونالد ترامپ موافق هستند.

سازمان بهزیستی ایران: 20 درصد سالمندان زیر خط فقر هستندمدیرکل بهزیستی گیلان ایران اعلام کرد که حدود 20 درصد سالمندان در این کشور، زیر خط فقر زندگی

تردد اهالی37 روستای خوزستان با قایق /ترک تحصیل 20 درصد دانش آموزان «باوی» از ترس غرق شدن / فرماندار : کاری از ما ساخته نیست باید منتظر اقدام ارتش باشیم37 روستای شهرستان باوی در استان خوزستان به دلیل نداشتن پل عابر، با قایق تردد می‌کنند. سواری با لنج و قایق اگر برای تفریح باشد هیجان‌انگیز هم هست اما اگر همیشگی و بدون در نظر گرفتن موارد ایمنی باشد دردسر‌ساز می‌شود؛ مانند قایق سواری مردم منطقه که با شروع فصل پاییز و بارندگی مجبورند برای کار ودرس خطر را به جان بخرند و از این رودخانه عبور کنند. پول آن نماینده بی شرف کفاف ساخت ۱۰پل و شاید بیشترهم بدهد! یعنی دولتی به این عریض‌و طویلی نای ساختن دوپل برای کسانی که قرار است رای بدهند را ندارد! دیگه مسئولین بی لیاقت دارند شورش را درمی آورند!

ترامپ: جاسوسی علیه رئیس جمهوری پیامدهای سنگینی دارد | DW | 30.09.2019دونالد ترامپ خواستار دیدار با ماموری شده که پرده از مکالمه تلفنی او با رئیس جمهور اوکراین برداشته است. رسانه‌های آمریکا او را مامور سازمان سیا اعلام کرده‌اند. ترامپ این فرد را جاسوس خوانده و او را تهدید کرده است.

هنرپیشه‌ای که بی هالیوود جهانی شد | DW | 30.09.2019۳۰ سپتامبر ۱۹۸۵: ۳۴ سال پیش در چنین روزی سیمون سینیوره در روستایی در نورماندی فرانسه درگذشت. می‌گفت: «مردم باید از کار حکومت‌هایشان سر درآورند.»

استان‌وایر- ۳۸۰ هزار نفر معادل ۳۰ درصد جمعیت استان یزد درآمد زیر دو میلیون تومان دارند و افرادی که درآمد آنها کمتر از سه میلیون تومان است، در زمره نیازمندان قرار می‌‌گیرند.، مدیر کل کمیته امداد استان یزد با اعلام این مطلب گفته «از این ۳۰ درصد فقط حدود هفت درصد زیر پوشش هستند که با احتساب افراد تحت پوشش بهزیستی این رقم به ۱۰ درصد می‌رسد و ۲۰ درصد بقیه بلاتکلیف هستند.»

براساس آمار‌های رسمی بیش از ۴۰ هزار نفر از جمعیت استان یزد زیر پوشش کمیته امداد هستند.، مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد هم امروز اعلام کرده که ۲۲ درصد سالمندان کشور تحت پوشش این نهاد هستند.

براساس برخی آمار‌ها چهار تا شش درصد جمعیت ۸۰ میلیون نفری ایران تحت پوشش کمیته امداد هستند و گزارش‌ها حکایت از آن دارد که همه ساله به این آمار افزوده می‌شود.

بحران اقتصادی یک سال اخیر منجر به فقیر شدن جمعیت بیشتری در شهرهای مختلف ایران شده است.

مرکز پژوهش‌های مجلس هم پیش‌بینی کرده که امسال ۵۷ میلیون نفر به زیر خط فقر می‌روند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: