۲ معاون فرماندار کهگیلویه استعفا دادند/ اعلام دلایل کناره‌گیری

06/05/1398 05:39:00 ب.ظ

2 معاون فرماندار کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد از مسئولیت های خود استعفا دادند.

2 معاون فرماندار کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد از مسئولیت های خود استعفا دادند. ابراهیم خنجری به ایلنا از یاسوج گفت: دلایلی برای استعفای خودم دارم که نمی‌خواهم آنها را بازگو کنم...

ابراهیم خنجری به ایلنا از یاسوج گفت: دلایلی برای استعفای خودم دارم که نمی‌خواهم آنها را بازگو کنم اما مهمترین دلیل استعفای من بازگذاشتن دست فرماندار جدید برای انتخاب معاون جدید سیاسی خود است. وی با بیان اینکه باید فضای مدیریتی را برای جوانان فراهم کرد تا آنان نیز تجربیات جدیدی به جامعه ارائه دهند، خاطرنشان کرد: من معتقد به این اصل هستم و برهمین اساس از مسئولیت خود استعفاء داده ام.

" تورج رزمجو " معاون برنامه‌ریزی کهگیلویه هم خبر استعفای خود را تایید کرد. وی به ایلنا گفت: به دلیل مشکلات خانوادگی مجبور به استعفا هستم و استعفای خود را تقدیم فرماندار کهگیلویه کرده ام.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

معاون سازمان بنادر: کشتی «شباهنگ» به دلیل آب‌گرفتگی غرق شدتهران- ایرنا- معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور، دلیل غرق شدن کشتی «شباهنگ» در آبهای ساحلی جمهوری آذربایجان را آب‌گرفتگی اعلام کرد و افزود: تمام خدمه این کشتی باری نجات یافتند.

بازگشت دو کشتی متوقف شده ایرانی در بندر برزیل پس از پایان سوخت‌گیریمعاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح آخرین وضعیت دو کشتی متوقف شده ایرانی در بندر برزیل، از آغاز سوخت‌رسانی به این کشتی‌ها توسط شرکت دولتی سوخت‌رسان برزیل خبر داد و اعلام کرد که پس از پایان عملیات سوخت رسانی، این دو کشتی برزیل را به مقصد ایران ترک می‌کند.

ساخت خانه‌های اجاره‌ای توسط دولت و شهرداریساخت خانه‌های اجاره‌ای توسط دولت و شهرداری معاون وزیر راه و شهرسازی: قرار است همکاری جدیدی بین دولت و شهرداری‌ها برای ساخت مسکن استیجاری شکل بگیرد. ما نگران بزرگ ماندن دولت هستیم و به دنبال راهی که این سیستم معیوب و کند را چالاک و چابک کنیم، اما گویا آنها در جهت عکس برنامه ریزه میکنند. تا میتونید کل کشور رو در تهران جمع کنید سیاست خیلی خوبیه... مسکن مهر معطل مونده حالا یه پروژه جدید؟ خوب همین پروژه رو ، روی مسکن مهر پیاده کنید. حالا یه عده هم روی این پروژه جدید اختلاس کنن.

داورزنی: موضوع کارشکنی بحرینی‌ها برای پخش مسابقات والیبال را پیگیری می‌کنیممعاون وزیر ورزش و و جوانان درباره کارشکنی بحرینی ها برای پخش مسابقات ایران در والیبال جوانان جهان گفت: شرکتی که با فدراسیون جهانی قرارداد پخش داشت گفت به دلیل تحریم ها نمی تواند با ایران قراردادی ببندد و فدراسیون جهانی گفته بود که می توانید از طریق اینترنتی سیگنال بگیرید.

مشاهده چهار بیمار با علائم تب کریمه کنگو در تربت جام/ هشدار نسبت به مصرف گوشت قرمزبرای همین کم هوش هستند ایرانی هاچقدر گوشت می خورند

انتقاد از روند پذیرش دانشجویان پزشکی در ایرانقائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت ایران از پذیرش 60 درصد دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی این کشور بر اساس سهمیه انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی