۲ طلا و ۲ برنز فرنگی‌کاران ایران در تورنمنت بلغارستان/ پایان کار کشتی آزاد با یک‌ نقره و ۲ برنز

01/12/1400 04:31:00 ب.ظ

۲ طلا و ۲ برنز فرنگی‌کاران ایران در تورنمنت بلغارستان

تیم‌های منتخب کشتی آزاد و فرنگی ایران در رقابت‌های بین‌المللی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان با کسب ۲ مدال طلا، ۱ مدال نقره و ۴ مدال برنز به کار خود پایان دادند. تیم ایران در کشتی فرنگی توسط سعید اسماعیلی و میثم دلخانی در وزن‌های ۶۰ و ۶۳ کیلوگرم به مدال طلا و علیرضا عبدولی و علیرضا مهمدی نیز در وزن‌های ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

همچنین نمایندگان ایران در کشتی آزاد نیز در وزن ۹۷ کیلوگرم توسط میثم عبدی به مدال نقره و در اوزان ۷۹ و ۱۲۵ کیلوگرم توسط مصطفی قیاسی و یداله محبی به مدال برنز دست یافتند.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است: کشتی آزاد: در مسابقات وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد رضا مؤمنی در دور نخست با نتیجه ۷ بر صفر صالح کاتب از الجزایر را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل افغان خاشالوف از آذربایجان با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در مرحله نیمه نهایی، مومنی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم داریوش حضرتقلی‌زاده در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ مغلوب کولسنیک از مولداوی شد و با توجه به شکست این حریف مقابل راویندر از هند در مرحله یک چهارم نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت‌ها کنار رفت. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

وزیر خارجه سعودی در مونیخ: ایران باید در اولویت‌های خود در منطقه بازنگری کندشاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه پادشاهی عربی سعودی با تاکید بر این‌که «تهران در ابتدا باید اولویت‌های خود را در منطقه تعدیل کند»، ابراز امیدواری کرد که

تداوم گرانی در ایران؛ نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی در تهران «۲۵ درصد» افزایش می‌یابدرئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران می‌گوید این کمیسیون «فارغ از این که قیمت تمام شده برای مترو و اتوبوس‌رانی چقدر خواهد بود» افزایش کرایه تاکسی و نرخ بلیت اتوبوس و مترو در پایتخت را در سال ۱۴۰۱ «حداکثر ۲۵ درصد» پیش‌بینی کرد. تهرونیا درآمدشون همینطور بالا. رفته و گرنه چ دلیل داره ساکنین همچین شهرای ساکت بشینن ، دولت همه کشور و با درآمد مردم تهران مقایسه میکنه ، ۱۸ ملیون آدم که دور برشون هست رضایت دارن پس کل جامعه راضی هستن ، ساکت کردن بقیه شهرا یک روز بیشتر زمان نمیبره به تخم آقا که گران شده ..

وزیر خارجه سعودی در مونیخ: ایران باید اولویت‌های خود را در منطقه تعدیل کندشاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه پادشاهی عربی سعودی با تاکید بر این‌که «تهران در ابتدا باید اولویت‌های خود را در منطقه تعدیل کند»، ابراز امیدواری کرد که عربستان آخوندهای تروریست ایران بایددخالتهایشان رادرمنطقه متوقف،‌دست وپای منحوس وکثیف خودراازمنطقه جمع ودر بیت خامنه ای بتمرگندونه اینکه آقای فرحان گفت تعدیل کنند.. بدون این وبدون تعطیل شدن پروژه جنایتکارانه موشکهای_بالستیک (۲۲۳۱ )،هرتوافقی باآخوندهاتوسط جهان پاره خواهدشد .

اینفوگرافی| کرونا در ایران، دو ‌سال بعدسی‌ام بهمن‌ماه 98، روزی بود که براساس آمار رسمی وزارت بهداشت اولین مبتلایان به کرونا شناسایی شدند. در حالی وارد دو ‌سالگی شیوع کرونا می‌شویم که موج ششم نیز آغاز شده است. متاسفانه آمارهای رسمی کرونا در ایران، بسیار کمتر از بیماران است و از بسیاری تست گرفته نمی‌شود.

مقایسه سرعت اینترنت در ایران با کشورهای اطرافمقایسه سرعت اینترنت در ایران با کشورهای اطراف سرعت اینترنت موبایل ایران اگرچه از کشور افغانستان ۶۰ پله بالاتر است، اما از همسایه‌های دیگرش از جمله، امارات، قطر و عربستان پایین‌تر است

تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های کرونایی در ایرانسخنگوی ستاد ملی کرونای ایران از تمدید محدودیت‌های کرونایی در این کشور برای یک هفته دیگر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی