۲۷ نفر در آتش‌سوزی ساختمانی در اوزاکای ژاپن کشته شدند | DW | 17.12.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در آتش‌سوزی یک ساختمان هشت طبقه در شهر اوزاکای ژاپن ۲۷ نفر کشته شدند. این یکی از بیشترین میزان تلفات بر اثر آتش‌سوزی‌در این کشور ظرف ۲۰ سال گذشته بوده است. به گفته پلیس، این حادثه می تواند عمدی بوده باشد.

به گزارش پلیس اوزاکا، در یکی از مهیب‌ترین آتش‌سوزی‌های ژاپن ۲۷ نفر کشته شدند. آتش‌سوزی صبح روز جمعه ۱۷ نوامبر در یک ساختمان هشت طبقه در نزدیکی ایستگاه قطار شهر رخ داد. خبرگزاری کیودو گزارش داد، پلیس مشکوک است که آتش سوزی عمدی بوده باشد. آتش با تلاش ماموران و ده‌ها ماشین آتش‌نشانی پس از حدود ۳۰ دقیقه خاموش شده است.

حریق در طبقه چهارم این ساختمان رخ داده که یک درمانگاه در آن قرار دارد. این ساختمان همچنین دارای یک مغازه پارچه فروشی، یک سالن زیبایی و یک آموزشگاه زبان است.۲۰ سال پیش بر اثر وقوع آتش سوزی در منطقه معروف کابوکیچو توکیو ۴۴ نفر کشده شدند. محله یاد شده منطقه روسپی‌ها و سکس‌شاپ‌های توکیو و یکی از شلوغ‌ترین محلات شهر است.

این حادثه در آن‌زمان از مهیب‌ترین حوادث آتش سوزی در تاریخ پس از جنگ این کشور بوده است. کشته‌شدگان قربانی عدم رعایت مقررات ایمنی شده بودند. در ژوئیه ۲۰۱۹ نیز مردی ساختمان سه‌طبقه استودیو"کیوتو انیمیشن" در توکیو را به آتش کشید. یک نفر در پی سوختگی شدید جان خود را از دست داد و ۳۵ تن مجروح شدند. هفته‌هاست که بسیاری از مناطق روسیه درگیر آتش‌ شده‌اند. نواحی اطراف یاکوتیا در سیبری به شدت آسیب دیده‌اند. مقا‌م‌های روسیه از دست کم ۲۵۰ فقره آتش‌سوزی در مساحتی بیش از ۳ و نیم میلیون هکتار در سراسر کشور خبر داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا بهشون صبر بده... ولی رفتار سلبریتی های ژاپن با این صانحه درس خوبی واسه وطنی هاست... گرد و خاک...از آب گل آلود هم ماهی نمی‌گیرند... حتی وایه افزودن فالورهاشوم... والسلام

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آژانس: توافق با ایران پیشرفت بزرگی در فعالیت‌های نظارتی ما در این کشور استآژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای تعویض دوربین‌های نظارتی در تاسیسات تولید سانتریفیوژ کرج 'طی روزهای آتی' را تایید کرد. پراید چندساله از چرخه تولید خارج شده اما کارخونه پرایدهاشو به قیمت ۱۴۰۰ قیمت گذاری افزایش و تحویل میده کسخلید یا مردمو کسخل فرض کردین ؟؟؟!!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی گسترده در برج ۳۸ طبقه در هنگ‌کنگماموران آتش‌نشانی توانستند ضمن مهار آتش‌سوزی گسترده در یک مرکز خرید در هنگ‌ کنگ، ۷۷۰ نفر از کسانی را که در این ساختمان گرفتار مانده بودند، نجات دهند جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تبانی در فوتبال سوئد؛ دریافت کارت زرد در ازای رشوه ۳۰ هزار یورویییک فوتبالیست سوئدی روز چهارشنبه در دادگاه تجدید نظر به دلیل تبانی برای دریافت کارت زرد در قبال دریافت رشوه به حبس تعلیقی محکوم شد. این سوئدی ها خیلی سعی دارن خودشون رو انسان نشون بدن انسانی لیبرال در واقع فرا انسان اما بی اخلاقی موج میزنه افتضاح دانشگاه کارولینسکا و افتضاحات مشابه دیگه من واسه 3 هزار کارت قرمز هم میگرم 😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'در ۱۰ سال گذشته ۱۷۰ زن در ایران اعدام شده‌اند' | DW | 15.12.2021علیرغم تعدیل قانون اعدام برای جرائم مواد مخدر در جمهوری اسلامی، تنها در سال جاری میلادی ۱۱۶ زندانی که پنج نفرشان زن بودند اعدام شده‌اند. این تعداد در اسل گذشته تنها ۲۵ نفر بود. اروپا شریک جرم رژیم جنایتکار آخوندی ایران است انگار مرد ها وظیفه شون یا حقشونه اعدام بشن؟ خب ولدالزنا اگر 5 نفرشون زن بودن، 111 نفرشون هم مرد بودن. چرا زوم میکنی رو زنا؟ شاشیدم به رسانه تخمیت
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

زمینه پذیرش دانشجوی خارجی در اکثر رشته های علوم پزشکی را در کشور داریموزیر بهداشت با بیان اینکه زمینه پذیرش دانشجوی خارجی در اکثر رشته های علوم پزشکی را در کشور داریم، گفت: ورود دانشجوی خارجی به کشور سبب ارزآوری شده و علاوه بر آن، آنها مبلغ ما هم می شوند که این موضوع بسیار با اهمیت است. بله خیلی ممتاز است.هر شهر کوچکی دانشگاه پزشکی زدی و ظرفیت را فله ای بردید بالا.در زمینه پزشکانی که فقط سرماخوردگی را از نزدیک در آموزش خود دیده اند خیلی کیفیت ممتازی داریم .
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »