۲۳۵ بیمار کرونایی در شبانه‌روز گذشته جان باختند/ آمار قربانیان از ۱۶ هزار نفر فراتر رفت/ تهران در وضعیت قرمز قرار گرفت | خبرگزاری ایلنا

07/05/1399 02:06 ب.ظ

سخنگوی وزارت بهداشت: ۲۳۵ بیمار کرونایی در شبانه‌روز گذشته جان باختند/ آمار قربانیان از ۱۶ هزار نفر فراتر رفت/ تهران در وضعیت قرمز قرار گرفت

سخنگوی وزارت بهداشت از جان باختن ۲۳۵ بیمار کرونایی در شبانه‌روز گذشته خبر داد. لاری بیان کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۳۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۶ هزار و ۱۴۷ نفر رسید.

وی ادامه داد:خوشبختانه تاکنون ۲۵۷ هزار و ۱۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و ۳۹۰۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

لاری در ادامه افزود: تاکنون دو میلیون و ۳۸۰ هزار و ۱۲۲ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است. سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به استان‌های پرخطر گفت: استانهای تهران، مازندران، گلستان، فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، خراسان رضوی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، لرستان و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

فوت ۲۱۲ بیمار کووید ۱۹ در شبانه‌روز گذشته/ ۳۸۱۹ نفر در وضعیت شدید بیماری قرار دارندسخنگوی وزارت بهداشت: فوت ۲۱۲ بیمار کووید ۱۹ در شبانه‌روز گذشته/ ۳۸۱۹ نفر در وضعیت شدید بیماری قرار دارند

۲۱۲ فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته/ ۳۸۱۹ بیمار در وضعیت شدید بیماریشناسایی ۲۴۳۴ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور ۳۸۱۹ بیمار در وضعیت شدید بیماری *تعداد مبتلایان جدید: ۲۴۳۴ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۲۱۲ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۲۹۳۶۰۶ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۵۵۱۴۴ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۵۹۱۲ نفر

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

کرونا در ایران؛ فوت 212 بیمار دیگر و ثبت 2434 مبتلای جدیدکرونا در ایران؛ فوت 212 بیمار دیگر و ثبت 2434 مبتلای جدید

رکورد جدید کرونا در ایران؛ 235 نفر طی یک روز جان باختندطی یک روز گذشته 235 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ایران جان باختند و 2 هزار و 667 مورد جدید نیز شناسایی شد. - خبرگزاری آناتولی

کرونا طی شبانه‌روز گذشته در برزیل 614 و در هند 654 قربانی گرفتطی شبانه‌روز گذشته 654 نفر در هند، 614 نفر در برزیل و 342 تن دیگر در مکزیک به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش ایلنا، سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد: از دیروز تا امروز ۷ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۶۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۶۸۷ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۲۹۶ هزار و ۲۷۳ نفر رسید.

لاری بیان کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۳۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۶ هزار و ۱۴۷ نفر رسید.

وی ادامه داد:خوشبختانه تاکنون ۲۵۷ هزار و ۱۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و ۳۹۰۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

لاری در ادامه افزود: تاکنون دو میلیون و ۳۸۰ هزار و ۱۲۲ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به استان‌های پرخطر گفت: استانهای تهران، مازندران، گلستان، فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، خراسان رضوی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، لرستان و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی در پایان افزود: همچنین استانهای آذربایجان غربی، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، زنجان، همدان، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، یزد، گیلان و قم هم در وضعیت هشدار قرار دارند.