۲۱۳۴ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا بهبود یافتند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 73 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 33%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمار کرونا در ایران | ۲۱۳۴ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا بهبود یافتند

کیانوش جهانپور روز یکشنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی و فوت ناشی از ویروس کرونا در کشور بیان کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۷۴۳ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به ۶۵۶۶ نفر رسید.

وی ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۹ نفر از مبتلایان جدید کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۱۹۴ مورد رسید.

وی بیان کرد: بهداشت فردی، شست‌وشوی دست‌ها و پرهیز از بوسیدن و دست دادن را همه افراد در نظر داشته باشند. کسانی که علائم شبه آنفلوآنزا دارند از سر کار رفتن خودداری کرده و در منزل استراحت کنند. برای افراد عادی توصیه نمی‌کنیم که از ماسک استفاده کنند. همچنان مجالس و تجمعات شادی و عزاداری نباید برگزار شود. مطمئن باشید که کانون شیوع بیماری، تجمعات ساده‌ای است که در این شرایط حضور در این محافل نهی شده است.

جهانپور اظهار کرد: بیش از ۸۰ درصد اقدام برای کنترل ویروس کرونا به مردم و جامعه بر می‌گردد. مداخله نظام سلامت بر اساس همه الگوهای جهانی حدود ۲۰ درصد کار را شامل می‌شود و مردم باید شرایط را درک کرده و با خود مراقبتی و دیگر مراقبتی، به نظام سلامت کمک کنند. در نظام سلامت رویکرد ما اقناعی است و اگر اقلیتی در جایی نخواهند نکات بهداشت عمومی و توصیه‌ها را رعایت کنند، می‌توان از ابزارهای قانونی استفاده کرد. آمار و اطلاعات روزانه نیز برای ایجاد هوشیاری نسبی و افزایش آگاهی عمومی ارائه می‌شود.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: همچنان استان تهران در صدر ابتلا به ویروس کرونا قرار دارد و بعد از آن استانهای قم، گیلان، مازندران و اصفهان بیشترین موارد ابتلا را دارند. از مردم می خواهیم به سفر نروند. امن‌ترین مکان برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس منازل و خانه‌های افراد است. امیدواریم هر عضو خانواده به عنوان یک سفیر سلامت و هر خانه یک پایگاه سلامت باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

واقعا گفتن دورغ در این کشور شده نبردبان ترقی هر مسئولی توان دورغ گویی بالاتری داشته باشه مطمئن باشه تا سطح وزیر بالا میره .خدا به داد مردم برسه با این مسئولین دروغگو

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در اسرائیل به ‌25 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 3072 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 3099 نفر رسیددر چین طی 24 ساعت گذشته 27 تن دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و بدین ترتیب شمار قربانیان در این کشور به 3 هزار و 99 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران به 194 نفر رسیدشمار قربانیان کرونا در ایران به 194 نفر رسید حکومت اما مشغول تماشای ماجرا و مخفی کردن کشته‌هاست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز صد هزار نفر گذشت | DW | 07.03.2020شمار مبتلایان به ویروس جدید کرونا مدام رو به افزایش است و پس از چین، کره جنوبی، ایران و ایتالیا بیشترین مبتلایان را دارند. ایتالیا آلوده‌ترین کشور اروپایی است و آلمان با ۶۷۰ مورد ابتلا به کرونا در جایگاه بعدی قرار دارد. هرجا مهاجر بیشتری داره وضعش بدتره MMamloki خدا رو شکر ایران بخاطر امار غلط ج ا رتبه سوم داره اگه امار واقعی باشه ما اولیم الان
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

به دلیل کرونا؛ بستن مرزهای روسیه به روی افرادی از ایران می‌آیندروسیه روز جمعه اعلام کرد که مرزهای خود به روی مسافرانی از ایران می‌آیند خواهد بست تا از انتشار ویروس ال سعود پیشرفت کرده برای تنوع هم که شده بد نیست گاهی کله هاشونو از تو شورت ترامپ دربیارن و فرو کنن تو شورت پوتین! در قبال ایران مگر به چه سوزشی مبتلا شدید که تن به هر محمل و جفنگی میدهید؟!! زائیدی با این تیتر زدنت یابو خانه خدا رو بستن خانه شیطان رو باز کردن به زودی مکه توسط مجاهد های اسلامی فتح خواهد شد این وعده رهبری بود
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »