۲۰ میلیارد یورو کالا صادر شده، اما ارز آن بازنگشته است/ناچاریم تصمیم‌های حادی بگیریم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

روحانی: ناچار به اتخاذ تصمیمات حاد برای بازگرداندن ارز هستیم ۲۰ میلیارد یورو پول صادرات به کشور برنگشته در همین سال با محاسبات ما می‌توانیم ۴۱ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داشته باشیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مراسم افتتاح طرح‌های صنعتی و معدنی با اشاره به دلایل افزایش قیمت ارز، اظهار کرد: در اسفند، فروردین و اردیبهشت همه مرزهای ما با همسایگان بسته و صادرات ما دچار مشکل شد، اما مرزها به تدریج بازگشایی شدند با این حال در صارات وقفه ایجاد شد که امروز آثار آن را می‌ بینیم.

وی تاکید کرد: با وجود برخی فضاسازی‌ها در فضای مجازی، به مردم عرض می کنم که با وحدت، اتحاد، کوشش و همفکری و فعالیت در زمینه تولید می توانیم در برابر دشمن ایستادگی کنیم. روحانی ادامه داد: تلاش ما این است که آزادراه اصفهان شیراز تا پایان این دولت افتتاح شود زیرا کوتاه شدن و امن شدن این مسیر برای ما مهم است. در استان سیستان و بلوچستان نیز شاهد تحولات بسیار خوبی هستیم. این استان اکنون دارای گاز و راه آهن است. ما تلاش می کنیم که راه آهن چابهار به زاهدان را متصل کنیم. همچنین آبادانی سواحل مکران برای ما اهمیت دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارلوس غصن برای فرار از ژاپن ۷۶۰ هزار یورو به شرکتی آمریکایی پرداخت کرده استاین مبلغ از طریق پرداخت الکترونیک و از یک حساب بانکی در پاریس برای شرکت «فاکس اند فاکس ال ال سی» واریز شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه سقوط پول ملی ایران؛ نرخ یورو از ۲۵ و بهای پوند از ۲۸ هزارتومان گذشتیک روز پس از تاکید رئیس جمهوری ایران بر لزوم ساماندهی نوسان‌های نرخ ارز، قیمت یورو با عبور از مرز ۲۵ هزار تومان به بالاترین حد تاریخی خود رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو 'منتفی شد'بر اساس تصمیم کمیته مشترک بانک مرکزی و وزارتخانه‌های صمت و ارتباطات، اجرای طرح ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو به ایران منتفی شده است. در پی اعلام محدودیتهایی برای واردات گوشی‌های هوشمند به ارزش بالای ۳۰۰ یورو، گزارش‌ها از بازار موبایل در ایران حکایت از افزایش چند میلیونی قیمتها داشت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو منتفی شدممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو منتفی شد امروز در کمیته مشترک میان بانک مرکزی و وزارتخانه‌های صمت و ارتباطات و فناوری اطلاعات موضوع اعمال ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو منتفی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش قیمت رسمی ۲۴ ارزتهران- ایرنا- بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن، قیمت ۲۴ ارز کاهش یافته و ۱۰ ارز افزایش قیمت داشته است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دلار را چند بخریم؟دلار را چند بخریم؟ امروز صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۲ هزار و ۵۰ تومان می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار نسبت به روز گذشته به ترتیب ۳۰۰ و ۴۰۰ افزایش یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »